Jump to content



Кой искате да спечели VIP Brother?


..  

68 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ернестина или Джино, подкрепих втория!

 

ПП: Тоя дето гласува за Кичка да си напълни ушите с барут и да се удари с всичка сила в стената ! :gun_bandana: 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ернестина или Джино, подкрепих втория!

 

ПП: Тоя дето гласува за Кичка да си напълни ушите с барут и да се удари с всичка сила в стената ! :gun_bandana: 1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Рядко се съгласявам с теб, но в този случай е напълно! :1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не бих гласувал за Гъмов, Ернестина, "Ритон" и Люси.

 

От другите Кичка и Джино са готини, Светлана също е много мила, но мисля да избера Кристина. В такива формати хора с нейното поведение много често ги пренебрегват и обвиняват, че едва ли не нищо не правили, но за мен тя си е един нормален човек, който въпреки че живее в такава среда, успява да намери начин що-годе да се разбира с всички и да живее хармонично, без конфликти, НОРМАЛНО.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако тая верно победи аз емигрирам. Тая простачка дори не заслужава да е там, да ходи да си реве другаде.. Ходила е там да се излага милата, ама си гушна 180-те бона

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...