Jump to content



Online: Джена - Ти къде беше


Препоръчани коментари

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Определено слаба година за Джена. Адски елементарна и неслушаема песен. Ако си мисли, че показвайки сутиени в клипа ще успее да върне позиции - греши.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка музика! Сигурно е нейна. Напомня ми за "Как не се уморих". Джена е много яка във видеото! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори провал за тази година! Нокаква "Певица на годината" няма да е.

Ужасна песен с мазен отсвир. Такива има Ивана и то доста.

Текста наблъскан набързо, а да не говоря за изпяването не пасва изобщо.

Клипа и той ужасен.

И тя като Галин.. без Оцко пропада.

Градът е по-добра от тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден провал, Джена издиша яко и дупката между зъбите определено няма вина. Слаби песни, а така се беше надъхала след "Спри да ми досаждаш". Да и е за урок, че кокошките не могат да летят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително посредствено е всичко! Което нямаше да е такъв проблем, ако претенциите ѝ не бяха 3 метра над небето. :mf_surrender:

 

И не знам за нейното сърце, но моите очи болят след този клип. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бързо заеба модерните песни и тийн визията, за които говореше пролетта. Изобщо не ми харесва. Когато моето сърце болеше, ти къде беше... Wtf? :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато моето сърце болеше, ти къде беше... Wtf? :confused:

 

- В Биг/Вип Брадър 2015 ... ? :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм силно втрещен, бе! Все едно на циганска сватба е правена тая песен .... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден провал, Джена издиша яко и дупката между зъбите определено няма вина. Слаби песни, а така се беше надъхала след "Спри да ми досаждаш". Да и е за урок, че кокошките не могат да летят.

#Падам :roll1:

Честно казано на мен ми харесва песента,но ако направим сравнение с предишните и парчета е слабо и то доста.За текста не знам на кого се е доверила,но е тип 'Фрази/Статуси от Фейсбук'.Видеото е скука.На стилиста и фризьора на Джена да се гръмнат им кажете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за Джена е слабо, но по принцип песента не е никак лоша и ще се наложи най-вече, защото е нейна и защото текста е лесно запеваем, с банална тематика, но..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това все още има шанс да стане мегахит. Галин възпя Галена, сега е времето Джена да възпее колежката си Преси. Да изпее "Когато моето сърце кървеше, ти с Преса дрогата и други мъже се клатеше". Гаранция, че фразата е обиколила фейсбука за няколко часа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слабо! 1000%20(27).gif Очаквах някаква пълна избухвация след "промяната", която направи, но си е все същото. Не знам... има още време до края на годината, да вземе на направи нещо различно, не това. Съжалявам, въобще не ми хареса. Цял живот ѝ слушаме любовните истории, колко е измъчена и винаги зарязана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като за Джена е слабо, но по принцип песента не е никак лоша и ще се наложи най-вече, защото е нейна и защото текста е лесно запеваем, с банална тематика, но..

Едва ли. Джена не е от изпълнителите, които каквото и да изпеят става хит. И по-добре.

Надявах се да пусне нещо в стил "Спри да ми досаждаш" поне да изкара цяла година с такъв тип песни. Жалко, съвсем се омаза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е песента по аранжимент на Пламен от "Кристали" за която говореше?

Автор на текста е Борислава Валентинова, музиката е на Джена, аранжимент – Пламен Петров от орк. “Кристали”.

 

Клипът е заснет в края на септември, няколко дни преди Джена да отлети за кратка почивка в Дубай. Той е дело на изцяло нов екип, с което певицата внася нова вълна в заснемането.

 

“Трима млади мъже, които много ме изненадаха с желанието си имената им да не се изписват. Въпреки това, аз им благодаря, защото те дадоха цвета на тази песен. Още с първата ни среща, идеята им да снимаме в голяма, необитаема къща, семпло, ненатрапчиво видео, веднага ме грабна”, споделя Джена.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...