Jump to content



Online: Джена - Ти къде беше


Препоръчани коментари

Дойде и нейния ред да седне по сутиен.Видеото има хубави кадри, но не впечатлява.

Песента е много слаба, звучи от периода на "Чуждите и лесните".Синтезатора е покъртителен!

Опитай пак общо взето :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Супер е песничката, отдавна не бяха излизали по музикални парчета като това и "Железен". Текстът също е достатъчно смислен, но при аранжимента малко са прекалили Кристали. А и вярно, че си наподобява любимата вълна на Джена, но все пак точно в такива песни гласът и заспива, показва някакво вокално майсторство. Знам, че тук предпочитате едно и също повторение в цялата песен на 2 мотива, за това е Преска - да ви ги прави такива бозички в края на краищата. Масово тук се събрали нейните хейтъри и на Галя завистливците да коментират, смешници! И тя, и Галин един след друг със собствени песни, интересен риск. Със сигурност Гальо обаче е уцелил формата - прост актуален текст, прекалено мазно и познатия ритъм от 2006г още. Имат нужда просто в чалгата от новатори, идейни композитори... Сериозно липсват!

 

Клипът не е лош, Джена е много красиа и стилна! Не знам как някой може да каже на нещо подобно кичозно... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртим ли номерата на Карлос? :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Не, песента си се хареса, но не мисля, че ще се задържи дълго. На такива песни хората са се наслушали според мен, бързо ще им омръзне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да ви разбера и това си е! Ако останалите бълваха готина продукция, критиките щяха да са приемливи тук. Но... Коя? Кой? Само глупости и бози, които даже се скъсахте да боготворите. Нямате критерий, от години ви го казвам.

 

Песента не е от най - силните на Джена, не е изпята с хъс. Но да кажеш, че е зле, че е мазна, кичозна... извинявай!

Клипа ми напомня "Vogue" на Мадона (на някои места). И не е никак зле. Значи другите скумрии може да са по сутиен и да се въргалят по чаршафи и то всеки път...

Брех!

 

Ако и текста беше неин, песента щеше да е готина от всякъде. Зарибява, стига сте се правили на интересни.

"Понякога ми се привиждат много странни хора! Наричат ги "нормални"...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателство, че Джена не е нито Галена, нито Преслава и не може името й да работи за нея. И тази песен няма да е хит като "Градът", да се стяга в ръце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателство, че Джена не е нито Галена, нито Преслава и не може името й да работи за нея. И тази песен няма да е хит като "Градът", да се стяга в ръце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не ми харесва, по принцип текстовете много я спасяват, но този път е супер забутан и банален. Иначе е много красива, по-хубава май не е била във видеоклип, но това е всичко...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много хубави музика и аранжимент, но изпяването ми е досадно. Може и да ме зариби след второ слушане или в дискотека, но предната песен по ме грабна. :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...