Jump to content



Online: Галин - Парата ако хвана


Препоръчани коментари

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Такива песни винаги са били хитове в поп-фолка, така, че и аз съм убеден в успеха на песента. На кого е текста и музиката? Много бързо са наблъскани думите и като за първо слушане е малко по-трудно запомняща се, но е свежа и ти е приятно да я чуеш пак. Със сигурност трябват няколко слушания за да се забележи повече и мисля, че ще е точно от тези песни, на които им трябва малко повече време, а не гръмва веднага. Но въпреки това, ще бъде хит.

Клипът няма какво да го коментирам, имал е по-добри, както и по-хубави песни, но все пак не е зле.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гальо избухна, сега кифлите няма да са на Малдивите и на Сен Тропе и няма да пият шампанско и сълзи, а ще са с Галена в Хавана и в Банско на камина цяла зима..

 

Много весела и зареждаща песничка, определено от първо слушане ме грабна. Браво на Галин :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти нищо не разбрах, дразнят ме вече песните му. Това говорене в началото е адски дразнещо, а "рапирането" му е под всякаква критика :mf_surrender: Ще стане хит, защото е на Галин.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще стане хит първо, че е на Галин и второ, че 14-годишните ще се припознаят в нея, но лично аз от текста нищо не запомних на първо слушане, освен "Мазерати" и "с Галена на Хавана". :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гальо избухна, сега кифлите няма да са на Малдивите и на Сен Тропе и няма да пият шампанско и сълзи, а ще са с Галена в Хавана и в Банско на камина цяла зима..

 

Много весела и зареждаща песничка, определено от първо слушане ме грабна. Браво на Галин :)

+10!

Много е яка музиката,текста е веселичак и ме кефи.Видеото е свежо,абе като цяло много ми допада.Ще е хит определено. 💞🎶🔊

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, много свежа, отиват му такъв тип! Тази песен ще е голям хит, поне колкото С мене да вървиш, предричам го!

Клипът е много добър отново...

 

А ако ги сравним с конкурента - отново Галин има по-добрия клип, тази път и много по-голям хитец!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Железен ли си, Фики? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче накрая - "Разбра лЙЕ" :mf_surrender: Как не си оправи мЙекия акцент за толкова време.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин тази година извади много здрави песни, въпреки че нито една песен не се открои толкова, но тази ще бъде тотален хит. Много е добра!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче накрая - "Разбра лЙЕ" :mf_surrender: Как не си оправи мЙекия акцент за толкова време.

В момента тоя акцент е много модерен в бг хип-хопа . Но от къде да знаеш , все пак си чалгарче .

Иначе песента ще е тотален хит . Тая година не му върви на Фики , все провали . А Галин го мачка с хитове и то все с различно звучене ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време беше за втора яка песен за есента! Тотален хит ще е, страхотна е!

Фики не се оказа толкова железен :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги тук проектите на Галин се изкарват велики а не са нищо особено.

Чета коментарите и си викам ''тва момче най-накрая е направило нещо като Момче без сърце и Все напред'' а то се оказа просто една приятна песен.

Не знам как мислите, че това ще стане някакъв брутален хит след като припева едвам се разбира. Толкова забързан, че думи нямам.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги тук проектите на Галин се изкарват велики а не са нищо особено.

Чета коментарите и си викам ''тва момче най-накрая е направило нещо като Момче без сърце и Все напред'' а то се оказа просто една приятна песен.

Не знам как мислите, че това ще стане някакъв брутален хит след като припева едвам се разбира. Толкова забързан, че думи нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...