Jump to content



Online: Галин - Парата ако хвана


Препоръчани коментари

Интересно само кой натиска толкова образите в двете крайности - Галин като народното момче, успяло от нищото и Фикрет като напомпания богаташки син.

 

И по кое личи, че Галин е „народно момче, успял от нищото”?! Сами си лепвате етикетите и после се чудите що имало агитки, престрелки в жълтите медии, интриги и т.н. Винаги съм твърдял, че Галин и Фики са коренно различни типажи, ама коренно. И Фики може все пак да пее...

Галин по нищо не личи да е скромен, чуй му интервютата, виж му чупките... Прави се на наивен, да... Малко ми е стил Глория по маниер и чупка, което е потресающу.

 

Иначе песента като музика е ок, но дотам. Такава пошлост и бутафория да ми издигате в култ, е повече от жалко. Нито има пеене, нито някаква оригинална мисъл,.бошлав работа от всякъде... Много си е повярвал Галин, уви... както и екипът,.с който работи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

И по кое личи, че Галин е „народно момче, успял от нищото”?! Сами си лепвате етикетите и после се чудите що имало агитки, престрелки в жълтите медии, интриги и т.н. Винаги съм твърдял, че Галин и Фики са коренно различни типажи, ама коренно. И Фики може все пак да пее...

Галин по нищо не личи да е скромен, чуй му интервютата, виж му чупките... Прави се на наивен, да... Малко ми е стил Глория по маниер и чупка, което е потресающу.

 

Иначе песента като музика е ок, но дотам. Такава пошлост и бутафория да ми издигате в култ, е повече от жалко. Нито има пеене, нито някаква оригинална мисъл,.бошлав работа от всякъде... Много си е повярвал Галин, уви... както и екипът,.с който работи...

 

Какво лепвам аз? В интервютата си Галин натъртва, че колана от "Момче без сърце" е от негов приятел, че всичко се плаща от спонсори, че едва наскоро е успял да си купи кола, че живее под наем. В интервютата на Фики го питат за баща му, дуетите с баща му, какви съвети му дава баща му и защо си паркира Камаро-то, подарък от баща му на местата за инвалиди.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както винаги тук проектите на Галин се изкарват велики а не са нищо особено.

Чета коментарите и си викам ''тва момче най-накрая е направило нещо като Момче без сърце и Все напред'' а то се оказа просто една приятна песен.

Не знам как мислите, че това ще стане някакъв брутален хит след като припева едвам се разбира. Толкова забързан, че думи нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво лепвам аз? В интервютата си Галин натъртва, че колана от "Момче без сърце" е от негов приятел, че всичко се плаща от спонсори, че едва наскоро е успял да си купи кола, че живее под наем. В интервютата на Фики го питат за баща му, дуетите с баща му, какви съвети му дава баща му и защо си паркира Камаро-то, подарък от баща му на местата за инвалиди.

 

Не говоря конкретно за теб, че ти лепваш, числото е множествено все пак. Имам предвид, че масово във форума се образуват такива стереотипни представи за певците. Иначе би било супер, ако едно момче успява само чрез спонсори и вещи назаем от приятели, за да реализира проектите си. Нали не си толкова наивен да вярваш във всичко това, или може би Галин е прекалено добър актьор, за да го играе „разглезеното синче” с жестове, мимики, стойки и глас?

Колкото до Фики, да, син е на баща си, да, тъп мангал е, надут и т.н. Но не се прави на нещо, което всъщност не е... поне така си мисля аз. Пее си там на резаците от маалата песните, помпа мускули и туй то...

 

Особено на Галин частта с „Папарау” в новата му песен ми е адски анти, то не е някаква поносима педеращина, а някаква наглост и швестерска противност, блякси...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава мелодия и дотам. Галин пее ужасно, прави отвратителни муцуни и е много еднообразен. Предишната му песен беше по-готина.

Обичам песни за пари, но не отиват на този. На Адриана, Ангел и Азис, например, лежат повече.

По-слабо от Железен, Моето момиче, От утре ще е друго и Барабанче.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...