Jump to content



Online: Галин - Парата ако хвана


Препоръчани коментари

Както винаги тук проектите на Галин се изкарват велики а не са нищо особено.

Чета коментарите и си викам ''тва момче най-накрая е направило нещо като Момче без сърце и Все напред'' а то се оказа просто една приятна песен.

Не знам как мислите, че това ще стане някакъв брутален хит след като припева едвам се разбира. Толкова забързан, че думи нямам.

 

Драги, колкото и да искаш да омаловажиш хита на Галин, само защото Фик изкара провал, няма да стане :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 88
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Върхът! Брутална, забавен текст, супер мелодия, веселяшки клип и усмихнат Галин. Фразата с "Галена на Хавана" е хит.

Евала на Галин, може да предлага различни неща за разлика от другия.

Много съм доволен! Показа, че може и без Оцко, Пашев и т.н

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разчитали са на това, че песента зарибява - да, зарибява, но ще мине и замине. Нещо много се повлияваме тематично от Азо и Криско и пак и този път текст тип "Направи ме богат". Почва много да му личи колко е bottom, грозни визии. И не ми обяснявайте как ще се мятаме на това в дискотеките - да, ще се мятаме, до следващата такава песен, но те нищо по-различно не правят. Очаквам да му дойде акълът и да започне да прави малко по-музикантски песни. Време е за нещо като "Момче без сърце". Да "пееш" за низки страсти... Не сме 90-те.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И едно включване от Галена щеше да бъде ....един път, но....

По тоя начин е включена най-добре, а и е по-оригинално. Стига с тия втръснали фийчъринги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Btw на 5-та секунда се вижда, че и Крисия Д. участва в клипа.

Screenshot_2015_10_05_19_50_13.png

Много е красиво това момиче,при вас не знам,но при мен в фейса много се споделя песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изобщо не харесвам песни за милиони и клипове в които хвърчат банкноти. Песента ще е хит, защото мелодията наистина е много зарибяваща и защото е Галим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Screenshot_2015_10_05_19_50_13.png

Много е красиво това момиче,при вас не знам,но при мен в фейса много се споделя песента.

Кое й е красивото пък на тая, както викаше Пайнерката, Кума Лиса.

А тази девойка вляво прилича на Мария.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си падам по песни на такава таматика, но тази е много лека, зарибена и избухваща. Има повече хитов потенциал от всичките му след "С мене да вървиш" взети заедно.

 

 

пс: Веднага да сменя стилиста и козметика си, че е облечен потресаващо, а веждите му са различни! :mf_surrender: :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Парчето е доста зарибяващо, със запомнящи се фрази. И клипа също е добре! Като цяло проектът е нещо различно за Галин. Очаквам да бъде хит!

Той явно отново дава сериозна заявка за Певец на годината, но... ще видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почти нищо не разбрах, дразнят ме вече песните му. Това говорене в началото е адски дразнещо, а "рапирането" му е под всякаква критика :mf_surrender: Ще стане хит, защото е на Галин.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много, много, много добра! Има нещото, на което аз винаги супер много държа - интересен текст. Много добре направен текст като за бърза песен на такава тематика, супер е. Визията с палтото ми е доста противна, не знам кой му ги измисля. Според мен е хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Многооо як хит този път! Ще е изключително вървежна и то няма как с топ фразата в припева. :whistling:

 

Клипчето и той са хубавки, лъскави.. както винаги. Единствената ми забележка е към веждите му - престъпно различни са. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин изкара супер хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно само кой натиска толкова образите в двете крайности - Галин като народното момче, успяло от нищото и Фикрет като напомпания богаташки син.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...