Jump to content



Online: Преслава - На тебе не отказвам


Starboy

Препоръчани коментари

Можело! ;)

 

На припевите ми излиза в главата едно гръцко парче - Giannis Vardis - Gia Thessaloniki Athina....Има нещо сходно...:)

 

п.с. коментирали сте го вече

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 137
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Брилятно сглобена песен - какъв отсвир искате "за да се избухне" - избухва се на припевите, а не на отсвирите. Или покрай циганизацията на Оцко вече не знаем кое е ядрото в една песен? Драганински е дал шанс за силен припев, хубав аранжимент, който великите DJ лесно да смесват, куплетите са изпяти много тежко, леко естрадно - харесва ми този контраст.

 

Всеки силен припев трябва да продължава със силен отсвир, иначе се убива инерцията на цялата песен,... разбирачо. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки силен припев трябва да продължава със силен отсвир, иначе се убива инерцията на цялата песен,... разбирачо. :mf_surrender:

Преслава е име, което може да си позволи да не робува на тези "чалгаджийски" правила и норми. Песента е готина и ще се нареди до мегахитовете на годината. Само се е пооляла с кражбите - тя или Драганински.

Радвайте се. Кога Преслава е има такъв проект. Стига сте търсии кусури. Ще се слуша

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва колкото и да я слушам...нищо не разбирам на места какво пее, но това да е проблемът. Не ме грабва мелодията...текстът не съвпада с ритъма, все едно е напасван допълнително и не се е получило. Аматьорка ми харесва сто пъти повече. :D Иначе клипът е добър.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва колкото и да я слушам...нищо не разбирам на места какво пее, но това да е проблемът. Не ме грабва мелодията...текстът не съвпада с ритъма, все едно е напасван допълнително и не се е получило. Аматьорка ми харесва сто пъти повече. :D Иначе клипът е добър.

+111111111111

Link to comment
Сподели в други сайтове

Линк няма ли ? Интересно ми е , като излезе някоя тъпа песен веднага я качвате а тази ще си чакаме доста време...

Ти не твърдеше ли вчера, че е тъпа? :1000 (29):

 

И аз искам линк. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, време беше! Какво спа цяла година и пуска онези проекти. Трябваше само на тази да разчита. Определено ми хареса, дори и клипът впечатлява, а това при Преслава рядко се случва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина припевът напомня на други песни, но Преслава пак изкара голям хит. Много ударно и модерно парче, страхотно изпълнение, само текстът на места ми е тъпичък. След "Нокаут" и "Аматьорка" я бях отписал Преслава за тази година, но сега се върна в играта. За пореден път се убеждаваме, че тандемът Драганински-Преслава кърти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятна песен и красиво видео. Кадрите със слушалката накрая наподобяват Татяна в Да й кажа ли, няма лошо да се вдъхновява де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро . Определено е.по добра от последните и 3 провала. Клипа е добър , но като цяло пак лежене и стойки на земята и по столове . Но песента си е хит , според мен . Преслава ми харесва с визията с ризата -там и трепач .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки силен припев трябва да продължава със силен отсвир, иначе се убива инерцията на цялата песен,... разбирачо. :mf_surrender:

А къде е силния отсвир в песни като Видимо доволни или Ела и си вземи?

Не сме вече 1994г, че всички попфолк песни да следват един и същ калъп. Затова жанра тъпче на едно и също място - еднообразие до дупка, че да не убивало инерцията...

Добре че в последните години излезнаха песни като Моето слабо място, Нашето любов е, Не го прави, Твоите очи и сега тази песен...Но все пак са малко, за да вкарат жанра в нова посока.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драганински винаги по един и същи начин си прави парите, а балъците купуват композициите му... Такива песни след време не се помнят, не оставят трайни хитове. Тази на Преслава не е лоша, но интересно е един - два пъти - в случая "Моето слабо място" и "Не го прави", от тук нататък се повтарят нещата. Преса се върна и към любимите си текстове - как я правят на парцал... Клипът е приятен, но нищо особено. Там с мократа коса е ужасно грозна, много и се набиват кофти чертите... Като цяло проектът не е лош, но пак не ет ова, което да я закове на върха!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...