Jump to content



Кой е хита на последните 10 години в поп-фолка?


..  

85 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Как па точно ти се включи с реплика? :whistling: То и на Преслава нищо не е съхранено, но я броите с 15 песни, нали? :1000 (6): Помниш я как излизаше на изявата на Илиян на сцена накрая на едни награди, за да се свърже "Йо-Йо" с нея и да не е пълно унижението "Певицата на годината", да танцува на сцената на чужда песен.

Нищо от изброените в анкетата на Преса не е забравено ;) Самия ти дори си признавал, че "Водка с утеха" и "Лъжа е" са емблеми. Това, което го говориш стана чак през 2010-та, когато Преса имаше две песни на кръст през въпросната година. Не отричам, че по "Йо-Йо" беше полудяло всичко живо, както сега по песните на Фики, но към днешна дата въпросната песен, ако се изпее на концерт няма да има и 1/4 от реакцията, която предизвика тогава. Същото се отнася и за "Влез" - подозирам, че и при "Тихо ми пази" на Галена ще е същата история.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 81
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Нищо от изброените в анкетата на Преса не е забравено ;) Самия ти дори си признавал, че "Водка с утеха" и "Лъжа е" са емблеми. Това, което го говориш стана чак през 2010-та, когато Преса имаше две песни на кръст през въпросната година. Не отричам, че по "Йо-Йо" беше полудяло всичко живо, както сега по песните на Фики, но към днешна дата въпросната песен, ако се изпее на концерт няма да има и 1/4 от реакцията, която предизвика тогава. Същото се отнася и за "Влез" - подозирам, че и при "Тихо ми пази" на Галена ще е същата история.

 

Така е, "Палатка" например беше най-големият хит на онази година, но не продължи да бъде хит след това, затова не съм гласувал за нея.

 

От тогава най-запазена е "Милионерче" може би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, "Палатка" например беше най-големият хит на онази година, но не продължи да бъде хит след това, затова не съм гласувал за нея.

 

От тогава най-запазена е "Милионерче" може би.

"Палатка", "Йо-йо" бяха хитове по време на моя бал. Тази година се събирахме по случай 5 години от завършването, поръчвахме си разни песни от 2010г и само ние си ги знаехме.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Палатка", "Йо-йо" бяха хитове по време на моя бал. Тази година се събирахме по случай 5 години от завършването, поръчвахме си разни песни от 2010г и само ние си ги знаехме.

През 2010 имаше много хитове - освен всички, за които писахме, има още като "Най-добрият", "Дай жега", "За контакти", "Давай,разплачи ме", "Неблагодарен", "С теб да бъдем пак", "Ситуация" и т.н. - чак ми е странно какви големи хитове бяха всички, а как сякаш се изпариха изведнъж. Всички тези масово са позабравени вече, за съжаление. Без да ме обвините в пристрастие, но "Пия за тебе" май остана малко над тях към днешна дата, при все че Елена не е действащ изпълнител и песента изобщо не е налагана напоследък.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим най-големите хитове в поп-фолка се създадоха в периода 2002-2007 година и не може по никакъв начин да се мерят с тези излезнали през 2010, 2011 и тн. Виждам, че човека, който е създал анкетата изобщо не е наясно с този факт и е наблъскал предимно песни от края на това десетилетие. Вероятно е малък на години и съзнателния му живот е започнал тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От така изброените "Сен Тропе", не знам защо я няма "Да те бях ранила".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана и Жоро Рапа - Може би точно ти :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Айде по-леко с пристрастията , ако е възможно. Бива заслепеност ама чак толкова. Това никога не е било хит дори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гергана и Жоро Рапа - Може би точно ти :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Айде по-леко с пристрастията , ако е възможно. Бива заслепеност ама чак толкова. Това никога не е било хит дори.

А ти без глупости - беше си хит определено, даже последния голям хит на Гергана.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти без глупости - беше си хит определено, даже последния голям хит на Гергана.

Прав е, беше си хитченце. Няма "Да те прежаля" или "Да видя какво е", дето са песни на годината, но има тва дето беше в десета глуха. Стига вече!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав е, беше си хитченце. Няма "Да те прежаля" или "Да видя какво е", дето са песни на годината, но има тва дето беше в десета глуха. Стига вече!

Не съм правил аз анкетата, няма да отговарям за решенията на други, но "Може би точно ти" беше хит. Бидиферката нарочно човърка темата, за да дразни фена на Гергана, не за друго.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази анкета ще е най-реална, ако гласуват хора, които не слушат този стил и тогава най-вероянто "Лъжа е" ще бъде на първо място - харесваше се от различни хора.

 

Като цяло има доста изпуснати песни, "Ненаситна" беше голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2010 имаше много хитове - освен всички, за които писахме, има още като "Най-добрият", "Дай жега", "За контакти", "Давай,разплачи ме", "Неблагодарен", "С теб да бъдем пак", "Ситуация" и т.н. - чак ми е странно какви големи хитове бяха всички, а как сякаш се изпариха изведнъж. Всички тези масово са позабравени вече, за съжаление. Без да ме обвините в пристрастие, но "Пия за тебе" май остана малко над тях към днешна дата, при все че Елена не е действащ изпълнител и песента изобщо не е налагана напоследък.

Готини песнички имаше. На две големи не беше ли и тя 2010? Спомням си, че много въртяха една, в която се пееше нещо от рода на: "пак те губя и намирам, карам бързо, рязко спирам..." :D и една, в която се изброяваха някакви градове. :3fdb8960598fa63e:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Готини песнички имаше. На две големи не беше ли и тя 2010? Спомням си, че много въртяха една, в която се пееше нещо от рода на: "пак те губя и намирам, карам бързо, рязко спирам..." :D и една, в която се изброяваха някакви градове. :3fdb8960598fa63e:

Тези всички са на Галена. :1000 (29): "Не се опитвай" е едната, а другата - "Опасен за жени". Вместо да пуска ония боклуци "Запали" и "За пари", да ги беше клипирала. Супер яки са и двете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези всички са на Галена. :1000 (29): "Не се опитвай" е едната, а другата - "Опасен за жени". Вместо да пуска ония боклуци "Запали" и "За пари", да ги беше клипирала. Супер яки са и двете.

Знам, че са на Галена, но не се сещах как се казват. :3fdb8960598fa63e: Тя мега яки песни правеше. "За пари" беше голям хит, но другата беше абсолютно ненужна. "Официално забранен" и "Една целувка" също си ги биваше.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Засмях се на някои от предложенията.

 

Гласувах за Всичко води към теб, Честит рожден ден и За да те забравя - последната сякаш е най-запазеният хит. Втората винаги ще е тематичен хит. Първата се харесваше и от нечалгари и някак не е омръзнала напълно още.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравихте и ЗЕГ ЗЕГ ДАДУМЛЕ! :gun_bandana:

 

Значии... анкета не се прави така! Направете справка за тези години кои песни са номинирани в наградите на Пайнер, в тези на Сигнал+, Нов фолк, защото съществуваше още в предните години и тогава направете селекция, която да я пуснете тук. :lock:

Иначе на какво основание се базира тая селекция, на любимите песни на някой си форумерц? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значии... анкета не се прави така! Направете справка за тези години кои песни са номинирани в наградите на Пайнер, в тези на Сигнал+, Нов фолк, защото съществуваше още в предните години и тогава направете селекция, която да я пуснете тук. :lock:

Иначе на какво основание се базира тая селекция, на любимите песни на някой си форумерц? :mf_surrender:

 

А и трябва да се разбере какви са критериите за хит, защото всеки си гласува на различен принцип. За един хит е песента, която най-много са я пускали по дискотеките, за друг тази, която е останала във времето, за трети тази, която се е слушала най-много у тях и тн. Аз предлагам да се направи нещо като таблица и да се оценява всяка песен по определения критерий, та така ще се стигне до истинския хит. Да има и предложения кои песни да участват, а не някой да си ги пише наизуст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Самият факт, че "Да те бях ранила" я няма, която все още се пуска за разлика от 90% от изброените "Хитове" какво ви говори ? Колко пъти сте чули "Може би точно ти", "Палатка" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уж последните 10 години а от последните 3-4 години има само една две песни и то Моето слабо място дено и клип няма. Пфф

Голям чеп, че Мястото няма клип, все пак си е хита на годината,.заедно с Хаваната.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...