Jump to content



Online: Константин ft. Десислава - От утре ще е друго


Препоръчани коментари

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За Бога. Няма смисъл. Надявам се някой по-висшестоящ от местен селски кмет да забрани чалгата с официален закон... не може да продължават нещата така, по-добре да си я запомним с добро. Феновете на Десислава и сега ли ще са много горди, че се е включила в тази ... "песен". :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това наистина ли е Десислава? Много странен глас - все едно не е тя.

Песента не ме впечатли на първо слушане, предишните 2-3 песни бяха в пъти по-добре особено "Болка в минути".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-интересното в цялата песен е партията на Деси Слава и това е най-трагичното в самата песен всъщност.

Интересен опит със слаба реализация, текста и инструментала нямат нищо общо особено в куплетите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десо не се хващай на всичко, което те офертирват ... Грозно е станало с нейния вокал - фолклорно изпяване на адски тъпо изречение - това ли е била целта?

Оцко е слагал фолклорни вокали, но тук се е оакал. Свързано е с теб и Точно никога ги бе наместил толкова добре, а сега това е чиста гавра.

И този клип - очаквахме нещо мега,а то - много шум за нищо - 10 минутки в басейна и готов клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи началото. Песента е прекалено позната, веднага я запях, крадено е отнякъде. Харесва ми, защото е копие и на Безчувствен на Крум, любимата ми Оцкова песен.

Иначе нищо невероятно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ако не беше народния вокал и куплетите, може би щеше да има някакъв смисъл.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи началото. Песента е прекалено позната, веднага я запях, крадено е отнякъде. Харесва ми, защото е копие и на Безчувствен на Крум, любимата ми Оцкова песен.

Иначе нищо невероятно.

Напомня ми на един много, много голям клубен хит но не се сещам как се казваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ммм само това на Деса е готино...харесва ми, че я слагат в колаборации само с топ имената на фирмата и тя отново се възвърна позициите. Ако не тази година, догодина певица на годината! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът не е чак толкова лош. Последните му три клипове са добри, но с песента тоя път се изложи!

От "Студентка" не съм слушал негова по-слаба песен. Повторен опит да има успех или интерес към негов проект покрай Десислава, обаче баладата беше силна и за тава се получи, а тук фолклорните мотиви както някой написа не са добре вместени в песента. В "Свързано е с теб" и "Точно никога" са се получили перфектно нещата, тук са по-скоро смешни.

Опит за "оригиналност", но този път удари на камък. Не го виждам като хит това нещо. Next!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странни са ми коментарите честно казано. Парчето никак не е лошо, припевът е супер зарибяващ. Частта на Деса също ми харесва и според мен е добре вплетена в песента. Аз я виждам песента като хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...