Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

На играта Преслава реагираше все едно е от ранга на Ани Хоанг, за пореден път показа колко готин и естествен човек е! Всички, които мислеха какви ли не истории за нея, могат да гледат сега със затворена уста! :)

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"ВИП Звездите може да са изискани в живота си, но не винаги и в изказа си. Така Преслава се притесни от нейното "таковане" и че изразът се е превърнал в паразитен за нея.

 

В самоиронията си тя успя да разкаже цял разказ, който започна много такова..увлекателно, а после тия се таковаха, добре че накрая всичко си такова таковато."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каквато я виждате тук, такава е и без камери няма грам разлика.

 

Сисе, съжалявам че не мога да ти покажа raw footage, който гледах тия дни... Да видиш как се прозява без да си слага ръка на устата, как си бърка в носа, как си гризка ноктите и се чеше по израстващите косми :D

Не е само тя де, явно този сезон повечето са с договори непозволяващи да се излъчват в такива моменти, всички "звезди" са с лек грим, прикриващ много успешно реалноста и последиците от "нощния живот". Както и да е де, ти вероятно говориш за държание, за което също имам някои забележки, но тя си е хитра лисичка и другото и лице го виждат само избрани люде :)

Добро впечатление, като маниери, държание и култура, ми направиха Кичка, Катя и Луна, не че за тях няма тонове изрязани кадри, но са в десетки пъти по-малко от на псуващия като каруцар Здравко, Преслава и Люската...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе и аз, ма се чудя що ги режат така. Може би не е редно да се правят пред 50 камери, може би си мислят, че като са истЕнски ще им се смеят, знам ли...

Иначе двуличието си го има, просто много добре играе...

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че имат клаузи в договорите си да не се излъчват определени неща, както мумията Камелия Тодорова имаше - да не я показват без грим, и тъй като те не го спазиха, щеше да си търси правата в съда, после не знам какво е станало.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса пее "Празник всеки ден", ама не се чува много силно :1000 (29):

 

http://vbox7.com/play:32dd7ba242

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че имат подобни клаузи в договорите. Вижте първите реакции на жените, когато ги питаха дали биха се отказали от фризьор и гримьор. Не забравяйте, че преди всичко участията на 'звездите' са обвързани с договори.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам самостоятелен концерт на Луна в къщата!

И да закрие с Искам го-стискам го. ахахха

Между другото, гледайте Луна в Горещо - там говори колко намеси има по себе си, особено по лицето си, а реално сега в близки кадри, като я дават, е потрес, то са бръчки, то е чудо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваната е запазена за една друга. :3fdb8960598fa63e:

 

Не знам за Моника и Гъмов, но Преслава и Диян биха били готина двойка.

Да, страхотни са! Да се взимат :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...