Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

Тая Моника е мега зле...

Имаш си приятел извън къщата и въпреки това демонстрираш, макар и не директно, по-специални симпатии към някой друг...

Разбра, че Гъмов си има приятелка ама не се отказва...

И к'ви са тия близости между нея и Светлана.... бахти лицемерките са и двете... ПОТРЕС!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Алекс се опита да каже, че и Преслава харесва Гъмов ли? :1000 (29):

 

То пък това остава сега...

Другата седмица ще изгаря по ДжорДано... аман от евтини опити за рейтинг...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз се хиля като идиот хахахах :ДДД Тая Кичка ми направи вечерта.

Здравко: "Абе трай си сега и се радвай" :roll1:

 

Аз ако бях щях не от страх, а от смях да умра :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

След този епизод много започнах да симпатизирам на Луна, Кичка и Моника, особено Моника.

 

Дано Кичето остане, супер яка е! :3fdb8960598fa63e:

 

П.С. Тоя епизод с Джордж и "В твоите очи татата" и как Алекс го имитираше и това с карфицата ме разбиха просто...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като стана ясно, че Преслава ще напусне скоро по договор, фаворити са ми:

1.Моника - супер добро момиче се оказа. Може всичко да е поза, ако е така - добра актриса е.

2.Луна - много се промени, браво за което. Доказа, че ако поиска може да е като тях!

3.Кичка заради днешния бисер!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пускайте по страниците :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

kichka_4ever.jpg

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Това е мега култово!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-много ме кефят Преслава и Ернестина. Супер естествени са, а особено Ернестина за възрастта си изглежда брутално!

Луна и Джордж също искам да ги гледам. Искрено ме забавляват и ми е кеф да ги гледам. Не ги слуша главата. Кичка и Джино също са ми симпатични. Иво, Гъмов, Деян, Моника, Ритон и т.н безличници не ме радват. Особено тоя Гъмов е пълен смешник. Опитва се да се прави на някакъв, но е мега зле. Чак ми е жал като го гледам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с Моника и Гъмов е поредния сценарии, надявам се не сте се вързали? :mf_surrender: То е повече от нелепо...

 

Това с пищенето също е смешно.Все пак са в игра, нито ще ги убият, нито ще ги заколят.. :mf_surrender: Кичка кърти!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...