Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

На президентите е позволено! :whistling:

 

Това се беше случило и с Людмила Захажаева в предния сезон. 1000%20(29).gif Наистина има голяма прилика между тях двете.

 

Обаче голяма част от нещата още не са излъчвани. Искам да гледам там, където казва на Богданов и Джино да се разкарат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излезе този, който трябваше. Браво! Лухчето има още какво да покаже, забавна е.

Обаче тази вечер Луничка има запомнящи се фрази.

"Искам връзка с адвоката си", "Приятелка имаш ли си", "Какъв пол си" - изригна към голямата си любов!!! Жалко, май няма да има дует :(

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да е нагласено. Роско е прав, че те се номинират по-рано през деня и знаят кои са номинираните...

Yep, знам го от човек в екипа.

Няколко часа преди лайфа се номинират ,за да може все пак да се монтира, а всички "защитници" са уведомени 1-2 по рано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте на Луна парчета с качество, че мойте пръщят :D :D :o

 

Не мога да повярвам каква еуфория предизвиква Луна, странно ми е. Тя си направи обаче огромна реклама с това участие. Хората почти я бяха забравили, не знам защо си мисли, че е толкова велика. Говори с прекалена увереност за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, опасна тая Преслава! Бях песимистично настроен към участието ѝ в това шоу, но се оказа страшна лисица. Дали има железен договор, който забранява да я показват в компроментиращи ситуации, дали тя си е такава, но е много приятно и симпатично момиче. Аз само заради нея гледам предаването, другите ми идват или скучни, или прекалено побъркани.

 

Това Лухче още от влизането си почна с цирковете си, но ми се струва, че по някое време май осъзна как е станал известен Джорджано и все повече циркове прави, за да е смешна на хората и да ѝ дадат повече ефирно време. Необяснимо за мен е как я определяте като аристократка и т.н?? Още си я спомням в зората на фолка с нейните супер противни текстове "Тук там", "Искам го, стискам го", "Чики-чики" и т.н. И точно уважаемата госпожа дълго време беше на профилната снимка на страницата "Най-мразим селски пръчки и леопардови щампи". Това, че е живяла с богат турчин няма как да изкара селското у нея. Прави се на много смирена и осъзната, а един нормален разговор не може да проведе. Всичко е псевдо при нея, но най-вече патриотизмът.

 

Джорджано ме плаши с неговите погледи. На мен поне не ми е интересен.

 

Мисля си, че сериозен конфликт може да се създаде между Здравко и Кичка. А не мисля, че и двамата биха си мълчали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, пределно ясно беше снощи, че номинациите са снимани по - рано, не може все пак за 5 секунди хората в изповедалнята да се сменят. На мен ми се струва, че даже 1-2 дена по - рано са снимани, защото на някои Биг Брадър казваше 'добър вечер', а те не са се номинирали снощи със сигурност, защото най - вероятно са се приготвяли за ефир, а и нямаше да имат достатъчно време за обработка на видеата от екипа. Това го правят за пестене на време, да няма излишно бавене и обяснения. Вече като останат по - малко хора може и на живо да са, то си личи кога са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна ме убива като каже ДжоРдж с английски акцент :roll1: :roll1: :roll1:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса е много противна интригантка :gun_bandana: :bx:

 

Много е подла и мръсна! Само се чуди как да забърка интриги, как да сплетничи и клюкари, злобее и коментира и като запали фитила и направят някоя мизерия вече се кефи, подскача като 7-годишна и бърза да отиде да каже на другите! Нивото и е много ниско, култура и възпитание - нулево!!! Има какво да научи от Луна за европейското и буржоазно поведение!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е подла и мръсна! Само се чуди как да забърка интриги, как да сплетничи и клюкари, злобее и коментира и като запали фитила и направят някоя мизерия вече се кефи, подскача като 7-годишна и бърза да отиде да каже на другите! Нивото и е много ниско, култура и възпитание - нулево!!! Има какво да научи от Луна за европейското и буржоазно поведение!

 

Да, Луна определено много я комплексира. Луна я подминава като пътен знак, май само с нея не са я показвали да разговаря. С Кичка говори, с Катя, с Ернестина, с Гъмов - общо взето, изкарват я черна, пък тя позитивно си общува с всички. Като направи фасон, тогава я показват, но според мен на всички им минава бързо и гледат от забавната страна на нещата - тя и е такава, непредсказуема и затова е Луна и една, не иска да угоди на всички, като лицемерката Преслава, която се държи като момиче от квартално кафе, което се мисли за вървежно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хм, явно наистина са имали някакви отношения Богданов и Джена. Антон Стефанов е твърдо убеден, че това е истина и се съмнявам да си съчинява. Защо обаче Богданов искаше да изкара, че има афера с Преслава, си остава мистерия за мен. Както и да е, радвам се, че вече е аут както от Къщата, така и от леглото на Джена. :D

 

Иначе от снощи - голям кеф, че спасиха на първо място Луна. Много рядък експонат е тая жена и ако се разгърне ще гледаме големи филми от нея занапред. Тези дни слушам нейни стари песни, а съм убеден, че не съм само аз, така че шоуто определено й се отразява положително, въпреки всички подигравки. Поздрав с една от много яките й песни: https://www.youtube.com/watch?v=zISvgZ89rxM :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...