Jump to content



VIP Brother 2015


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава е навсякъде. Всеки за нея говори. :gun_bandana: :girl_cry2:

ИСКАМ ТОЧНО СЕГА ГАЛЕНА ДА ПУСНЕ НОВИЯ СИ АЛБУМ

В момента всичко в поп фолка е Преслава. Галена да забави албума най-добре. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенчетата на Преслава да не правят генерални изводи от постовете на Liderkata защото и аз предимно Галена харесвам, но се радвам супер много за Преслава и успехите й в момента и няма какво да се лъжем - в момента тя е ТОП :1000 (29): Страхотна е и го заслужава, много усмихнат и позитивен човек, кефи ме максимално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента всичко в поп фолка е Преслава. Галена да забави албума най-добре. :D

Прав си :D Даже и да пусне албума няма да се забележи толкова, защото малко или много Преслава всяка вечер е по национална телевизия и брадъра много ѝ се мазни така че и да пусне и да не пусне албума, все тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фенчетата на Преслава да не правят генерални изводи от постовете на Liderkata защото и аз предимно Галена харесвам, но се радвам супер много за Преслава и успехите й в момента и няма какво да се лъжем - в момента тя е ТОП :1000 (29): Страхотна е и го заслужава, много усмихнат и позитивен човек, кефи ме максимално!

+1, много ме кефи, страхотен й е образа в къщата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е страхотна. Мн е лежерна, лигава, супер мн ме кефи. С Деян много си пасват, btw.

Луна е откачалка, противна е, ама прави цирка. Според мен трябва да я държат още, а не да я изгонят в понеделник.

Джорджано е крайно невзрачен, а очаквах той да прави шоуто. Дано той е първият изгонен.

Богданов е симпатяга, но е марионетка.

Джина е доста добро момче, с много хубави впечатления съм от него.

 

Като цяло най-много симпатизирам на Преслава, Ернестина и Деян. Гъмов също ми е доста интересен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Пресли й бяха дали дозата за кОпооона. :3fdb8960598fa63e:

Шегувам се. Голяма реклама й правят и до този момент трупа само позитиви и то яко. Освен това да ти промотират новата песен в прайм тайма по национална телевизия в най-гледаното шоу - хич не е зле.

 

КОпооона беше забавен, аз си умрях от смях с Луда и Джорджано. Тая няма да я изкарат скоро - дори да я номинират ме съмнява продуцентите да се лишат от цирковете й. Аз не я понасям, но не може да се отрече, че е най-коментирана и по някаква причина - одобрявана...

 

Богданов е голяма мишка и ми се струва, че бая бой го чака като излезе...

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Засега е много яка Преслава, кефи на макс. :Vishenka_05: Много е интересен този сезон на Випа.

 

Луна е много дразнеща, няма такова превземане и претенции, направо си е за болнично заведение, както вика Гъмов :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

101v44P.gif

 

Луна е космическа - тя не е от тоя свят... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

(докато гледате гифа, си пуснете Облаче ле, бяло - в изпълнение на Луна естествено) :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

101v44P.gif

 

Луна е космическа - тя не е от тоя свят... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

(докато гледате гифа, си пуснете Облаче ле, бяло - в изпълнение на Луна естествено) :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

:roll1: Направи още гифове! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхте ли Катя РИтонката и Кичка Бодурката как се кефиха на "Бягайте крачета" :1000 (29): :1000 (29):

Нормално. Няма човек в България който да не знае хита ''Бягайте крачета''. :Vishenka_05:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като фенка на Преслава от Тази нощ безумна насам, не мога да си намеря място от кеф.

Такава пропаганда като всеки делник в национален ефир да повтарят как си най-голямата звезда на България, топ 1 и какво ли още не, не може да се мери и с 5 мегахита. И това е сигурно най-гледаният сезон за всички времена.

Да не говорим, че и последната песен се харесва много, а с такава реклама, е тотален мегахит.

Признавам, че дори и аз се бях отказала да вярвам, че може да си спаси годината, а тя какво направи...

 

Колкото до другите участници - почти всички ми харесват, освен Кичка, Луна и Джорджано. Катрин Вачева също не ми е никак симпатична, но те и изобщо не я дават - защо?

Радвам, се че още малко може да се насладим на иконите от стария брадър, сигурна съм, че Киро и Анита са по-големи звезди от половината във "Вип" къщата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече съм абсолютен фен на Луна и ако ще гледам това шоу, то ще е заради нея. Снощи просто умрях от смях, когато се качи на втория етаж над останалите съквартиранти и започна да им пее такава през прозорчето. :1000 (29): Абсолютно не я слуша централният, но има нещо, което те привлича в цялата тази глупост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Епизодът снощи беше жесток. Преслава много се веселеше, супер естествена е, а не очаквах. Гъмов също ми е много забавен. Луна не е за коментиране, там положението е ясно. :D

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

d2GUObs.gif

 

Бум на черните шалове по битаци и молове след тоя момент... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (34): :1000 (34): :1000 (34):

 

Моля ви дайте ми линк да го видя това, не съм пропускала серия, но този момент ми се губи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...