Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Не, не понасям вечното и бутане въпреки показваното от години бездарие и безхаберие към феновете с тоя плейбек.

 

Камчия пък откога и откъф зор има да дели нещо с наркоманката?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, не понасям вечното и бутане въпреки показваното от години бездарие и безхаберие към феновете с тоя плейбек.

 

Камчия пък откога и откъф зор има да дели нещо с наркоманката?

Да, на участия е на плейбек, но на концерти - на живо. Толкова ли е трудно главата да ти го асимилира, та си създаваш заблуди постоянно и вярваш в тях, че даже си предубеден в лъжите си?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на участия е на плейбек, но на концерти - на живо. Толкова ли е трудно главата да ти го асимилира, та си създаваш заблуди постоянно и вярваш в тях, че даже си предубеден в лъжите си?

Не, разчитам на ушите си и на базата наличния видео материал, с колкото и лошо качество да е. Ти и за в Русе твъдеше, че не била на плейбек, ама друго ср оказа друго накрая. Няма сила на света, с която да ме убедиш, че Преса е била изцяло и 100% на живо от до в Арената.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разчитам на ушите си и на базата наличния видео материал, с колкото и лошо качество да е. Ти и за в Русе твъдеше, че не била на плейбек, ама друго ср оказа друго накрая. Няма сила на света, с която да ме убедиш, че Преса е била изцяло и 100% на живо от до в Арената.

Покажи ми мой пост, в който твърдя, че е на живо в Русе, с изключение на "Дяволско желание". Чакам!

За останалото - вярвай в каквото искаш, реалността е една :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, реалността, че Преса тая година на живо не е пяла сигурно боли. Или с розовите цайси и слончета не се усеща?

 

Много добре помниш, как твърдеше, че била на живо в Булстрада, иначе нямаше да ме караш да ти ровя постовете. Докато не беше попарен че си е била на стандартния плейбек, точно като в поредната кръчмотека, само че пред по-малко народ. Ама явно свиква, щото и Софийсата Арена бройката е била съпоставима ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, реалността, че Преса тая година на живо не е пяла сигурно боли. Или с розовите цайси и слончета не се усеща?

 

Много добре помниш, как твърдеше, че била на живо в Булстрада, иначе нямаше да ме караш да ти ровя постовете. Докато не беше попарен че си е била на стандартния плейбек, точно като в поредната кръчмотека, само че пред по-малко народ. Ама явно свиква, щото и Софийсата Арена бройката е била съпоставима ....

 

 

Е, това от коя година е? Айде, от другите няма с хубаво качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука 3те чалгара хейтъра да спрат вече с тъпите анализи. Фактитете са факти. На миналия 1 декември - 3000. Година по късно - 8000

Тройно по успешен. А сега като превърнат в традиция ДаниМилев бенд да бъде на концертите, ще има още по-голям интерес.

Само Кама и Андреа ще гледат по телевизиите

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Е, може да си купят билети за концерта - най-вероятно ще са от правостоящите.

Както вече стана ясно Кама праща Фокса по мръсни дела. Той е нейните уши и очи :1000 (6):

А Андреа ще я пуснем да пляска и да вика Татяна на бис

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука 3те чалгара хейтъра да спрат вече с тъпите анализи. Фактитете са факти. На миналия 1 декември - 3000. Година по късно - 8000

Тройно по успешен. А сега като превърнат в традиция ДаниМилев бенд да бъде на концертите, ще има още по-голям интерес.

Само Кама и Андреа ще гледат по телевизиите

 

Фактите са следните:

 

1. Ревяхте за разпродадена зала, а се получи половин зала

2. Ревяхте, че Деса се е в топ 3, а тя едвам хваща топ 10

3. Ревяхте за разни кукли, че ще бъдат есенцията, а се оказаха мъжете

4. Ревяхте, че този концерт ще е отговор на Пайнер срещу хвърлената ръкамица от Слави Трифонов и сега мълчите по въпроса

5. Дани Милев? - трудна работа втори път...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са следните:

 

1. Ревяхте за разпродадена зала, а се получи половин зала

2. Ревяхте, че Деса се е в топ 3, а тя едвам хваща топ 10

3. Ревяхте за разни кукли, че ще бъдат есенцията, а се оказаха мъжете

4. Ревяхте, че този концерт ще е отговор на Пайнер срещу хвърлената ръкамица от Слави Трифонов и сега мълчите по въпроса

5. Дани Милев? - трудна работа втори път...

Стига преиначава нвщата, защото:

 

1. Получи се повече от половин зала, и забележи - най-добрият концерт на "Пайнер" с безпрецедентен максимален брой изпълнения на живо!

2. Ти обричаше на провал Десислава, а тя се представи добре и на двата концерта за рождения ден на Планета (само на Наградите се изложи), като тактично подминаваш факта, че на този получи силна подкрепа от публиката, нещо, което дори мен изненада, какво остава за теб - място не си намираш от това и се пънеш нон-стоп да я плюеш. И точно за концерта в "Арена Армеец" си е баш в топа, редом до Преслава, Емилия и Ивана. Иначе... "Говори си, не ни пречиш"! ;)

3. Да, мъжете в момента са хитът на пазара. В това няма нищо лошо. Дори е добре. Тъкмо малко стимул за женската част да се поразмърда.

4. Ти си този, който не спира да прави съпоставката Слави Трифонов - Пайнер и сега удобно я прехвърляш тук на форумците. Добър си, но само пред плиткоумните.

5. Дани Милев - първи път с Анелия, втори път с Глория, трети път с целия пайнерски каталог. Няма предпоставки за това да няма четвърти път.

 

Петък е, а утре събота - излез малко на кръчма, пийни си, разпусни, че ти се посъбра доста гняв тази седмица... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига преиначава нвщата, защото:

 

1. Получи се повече от половин зала, и забележи - най-добрият концерт на "Пайнер" с безпрецедентен максимален брой изпълнения на живо!

2. Ти обричаше на провал Десислава, а тя се представи добре и на двата концерта за рождения ден на Планета (само на Наградите се изложи), като тактично подминаваш факта, че на този получи силна подкрепа от публиката, нещо, което дори мен изненада, какво остава за теб - място не си намираш от това и се пънеш нон-стоп да я плюеш. И точно за концерта в "Арена Армеец" си е баш в топа, редом до Преслава, Емилия и Ивана. Иначе... "Говори си, не ни пречиш"! ;)

3. Да, мъжете в момента са хитът на пазара. В това няма нищо лошо. Дори е добре. Тъкмо малко стимул за женската част да се поразмърда.

4. Ти си този, който не спира да прави съпоставката Слави Трифонов - Пайнер и сега удобно я прехвърляш тук на форумците. Добър си, но само пред плиткоумните.

5. Дани Милев - първи път с Анелия, втори път с Глория, трети път с целия пайнерски каталог. Няма предпоставки за това да няма четвърти път.

 

Петък е, а утре събота - излез малко на кръчма, пийни си, разпусни, че ти се посъбра доста гняв тази седмица... ;)

Благодаря, че ми спести малко повече живот за клавиатурата. Щях да напиша почти същото.

Както казах - беснее ли Фокса, значи Деса си е свършила добре работата на концерта :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фактите са следните:

 

1. Ревяхте за разпродадена зала, а се получи половин зала

2. Ревяхте, че Деса се е в топ 3, а тя едвам хваща топ 10

3. Ревяхте за разни кукли, че ще бъдат есенцията, а се оказаха мъжете

4. Ревяхте, че този концерт ще е отговор на Пайнер срещу хвърлената ръкамица от Слави Трифонов и сега мълчите по въпроса

5. Дани Милев? - трудна работа втори път...

Фоксе, колко ли ти е мъчно, че 15 години лаеш, а ефект 0, даже е под 0 - нито постигаш нещо с пропагандата анти Деса, нито с тази за анти Пайнер. Чак понякога се чудя защо се плюнчиш и хабиш?!

 

И наистина исках да ти видя физиономията на първите акорди от Казваш, че ме обичаш...дори Деса не запя веднага...иначе с оркестъра песните били неразпознаваеми според теб...защо ли само ти не ги разпознаваш :3fdb8960598fa63e:

 

Генерал звучи страхотно с бенда, Ема също изкърти.

 

Дано и занапред залагат повече на жива музика, но с повече подготовка и репетиции.

 

Относно залата - поне 2 пъти повече от НДК миналата година, което е +.

 

И като слушател на тази музика би трябвало да не ти е ок от факта, че залата не се е пръскала, както едно време щеше да се, но всички знаем ти с каква цел лаеш. Слушай си сръбското и Камелия и не ги мисли Пайнер, Деса, Джена, Мена и т.н. и без теб ще се оправят ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка, всички спамери тук се оказаха разочаровани. Полупразна зала, гафове безброй, безкраен концерт, сринати представи за моментната снимка в чалгата и естествено - жлъч от безпомощност по Камелия и Андреа от "десовите". Не крия, че на този концерт всичко ми бе досадно ясно още преди да е почнал. Никой с абсолютно нищо не изнанада. Не направиха РД, а покрито и страхливо опитаха римейк на "20 години Пайнер". Е, не се получи, но смехът от страхливият Пайнер остава.

 

За наглите "десови" обаче още нещо. Мина розовият и период в Пайнер. За 3-ти път излезе в масовка и и за 3-ти път сте разочаровани. Виждам как изнасилено опитвате да изкарате скромничката и изява, на фона на колегите за нещо уникално, но и децата тук ви се смеят. Времената се промениха, героите са други и Деса не е сред тях, ако ще не дуети да прави с най-актуалните звезди, а всичките и песни да са с тях. Защо не си пя нейните индивидуални песни от 2015-та? Защото не са хитове, естествено. Пайнер дори не и позволиха да изпее дуета с Галена в своя блок, а я набутаха при Галена като навлек. Нали се сещате, какво значи това? Йерархията е нова, непозната за Деса и тя не е част от елитният отряд на Пайнер, каквато 17 години е била винаги Камелия. Дерзайте, смяната не е равностойна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да спомена, че Деса е с 10 клипа в Топ 40 от Брадъра...определено влизането й във формата спомогна и за силния прием на концерта.

 

Празната зала на Пайнер, топ 150 на концерта за Деса и още ред такива, нито ще направят новите хитове на Камелия, нито ще й ги провалят, не се хаби излишно, издишаш :)

И в крайна сметка, всички спамери тук се оказаха разочаровани. Полупразна зала, гафове безброй, безкраен концерт, сринати представи за моментната снимка в

 

За наглите "десови" обаче още нещо. Мина розовият и период в Пайнер. За 3-ти път излезе в масовка и и за 3-ти път сте разочаровани. Виждам как изнасилено опитвате да изкарате скромничката и изява, на фона на колегите за нещо уникално, но и децата тук ви се смеят. Времената се промениха, героите са други и Деса не е сред тях, ако ще не дуети да прави с най-актуалните звезди, а всичките и песни да са с тях. Защо не си пя нейните индивидуални песни от 2015-та? Защото не са хитове, естествено. Пайнер дори не и позволиха да изпее дуета с Галена в своя блок, а я набутаха при Галена като навлек. Нали се сещате, какво значи това? Йерархията е нова, непозната за Деса и тя не е част от елитният отряд на Пайнер, каквато 17 години е била винаги Камелия. Дерзайте, смяната не е равностойна.

Децата тук я похвалиха, а на концерта пищяха и пяха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:Имам два въпроса към фокси:

 

1. Кой е разочарован от Деса?

2. Кои деца се смеят?

 

Всички я признават, че пръсна с прием и пеене, само ти си въртиш твоето .

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender:Имам два въпроса към фокси:

 

1. Кой е разочарован от Деса?

2. Кои деца се смеят?

 

Всички я признават, че пръсна с прием и пеене, само ти си въртиш твоето .

 

Не е лошо да изгледаш целия концерт, а не само Преслава, както си направил.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо да изгледаш целия концерт, а не само Преслава, както си направил.....

Не е лошо да видиш, че нетът е залят с клипчета на Деса, не на Кама :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо да видиш, че нетът е залят с клипчета на Деса, не на Кама :3fdb8960598fa63e:

 

Разгледал съм нета, целият смята Деса за простакеса, която днес на всички е ясна, че не става за нищо. Така да се забие сама не е било никога. Но както съм ви обещал, за всяко тарикатле си идва времето, в което хапва дръвцето. В момента кара на изпарения, а този концерт окончателно я постави в "Б" група на Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо да изгледаш целия концерт, а не само Преслава, както си направил.....

Аз съм изгледал целия концерт на живо в залата и Деса беше страхотна - скъсахме се да пеем и на двете песни :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...