Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Аз съм изгледал целия концерт на живо в залата и Деса беше страхотна - скъсахме се да пеем и на двете песни :Vishenka_05:

 

Аз пък гледах концерта отгоре, от високо и виждах и чувах всичко. Така забелязах, че на други поне 7-8 изпълнители да се пее по-ясно и по-мощно. Да не издребняваме, този концерт всички в Пайнер искат да го забравят по-бързо. Знаеш ли защо? - защото слред 10 години като компания №1, Пайнер вече са №2, твърдо №2. Слави ги смачка и изплю. Докато Кама бе в Пайнер, това нямаше как да се случи. Е, сега да се оправят с Деса в състава....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък гледах концерта отгоре, от високо и виждах и чувах всичко. Така забелязах, че на други поне 7-8 изпълнители да се пее по-ясно и по-мощно. Да не издребняваме, този концерт всички в Пайнер искат да го забравят по-бързо. Знаеш ли защо? - защото слред 10 години като компания №1, Пайнер вече са №2, твърдо №2. Слави ги смачка и изплю. Докато Кама бе в Пайнер, това нямаше как да се случи. Е, сега да се оправят с Деса в състава....

Ох, изплю камъчето, да си дойдем на думата :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, изплю камъчето, да си дойдем на думата :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

 

Ние отдавна сме си на думата и в момента фактите ви застрелват като на стрелбище. Да не съм ви предупредил преди време, да се изненадвате....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма смисъл повече от обръщения към Фокси. За него преобладаващите добри коментари за Десислава не са от значение. И само още нещо за нея. Излиза си тя на сцената, този път супер изглеждаща - напомняща за старата Десислава, размята се леко некоординирано и с почти никаква комуникация с публиката, хората избухват на двете й песни. Е, това, ако не е поне малък показател, че все пак има някаква подкрепа от слушащите тази музика, макар и близо 15 години след пиковия й момент, здраве му кажи. Не искам да намесвам Камелия, но да попитам що за нагъл въпрос е този защо Десислава не е изпяла песни от самостпятелния си период... Ами, господин Двоен стандарт, твоята колко пъти разчиташе на златните си хитове? И прегледай миналогодишния концерт, че май си забравил радушния прием на "Някой ден" и тъпото й "Зайче"!

 

Така, искам да зачекна още два въпроса.

Научете се, че не винаги има знак за равенство между прием и представяне, защото Емилия беше блестяща (без преувеличение). Въпреки че не получи подобаващата реакция от страна на публиката, тя бе една от най-добрите същата вечер, ако ще и на някоя цигания на Амет да бяха се разбили хората в залата и да се праврха сравнения! И другото, което е - много се злоупотребява с изпразването на залата и по-конкретно на Преслава. Прототочил се до към полунощ концерт и то в делничен ден, е нелепо да се сипе тази жлъч към Петя, при все, че за пореден път получи супер прием.

Вярно, малко трудно е да признаеш успеха на изпълнител, различен от любимия ти, искайки ти се твоят да е по-високо оценен, но е хубаво да има някакъв баланс все пак спрямо обективността! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия беше тотален провал. Тя прекърши концерта на две, с безумният си опит да ни покаже, че една забравена балада е хит. След нея трева не никнеше в залата. Всичко умря и гледаше с досада. Грех му на душата на всеки, който каже, че след нея не се викаше само при появата на нов изпълнител. Стига с емоции и с пристрастия. Този концерт е много далеч от стандартите достигнати в тази фирма преди 10 години, когато имаше по 20 ПЪТИ повече хора на стадионите, на сходна цена, ако включим инфлацията. Не се заблуждавайте от лигавите припадъци на разни фенчета тук. Целта на този концерт бе да парират Слави - не стана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни как 5000 продадени билети и около 6000 души общо на концерта не правят полупразна зала, която е за 12 хиляди души, стигащи докъм 15-6 според зависи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не знам, на отпуснатото пространство не му трябваше още много, за да бъде напълнено. Празни места се виждаха по първите 3-4 реда от страничните сектори и 1/3 от терена. Публиката беше от около 6200 седящи и не знам колко правостоящи, 7000 общо някъде ги пишете. 1000 човека още да имаше да се запълни пространството и нямаше да правят впечатление празни дупки. Казвам отпуснатото, защото максимумът сами го намалиха, като не пуснаха 2900 и колко там места са на третия етаж, броях ги един път. Най-грозни бяха дупките на първите 3-4 реда от страничните сектори, стратегически места, които умниците решиха, че трябва да ги пуснат в деня преди концерта. Ако ги бяха пуснали по-рано, нямаше да е така, защото секторите срещу сцената, които бяха целите в продажба през цялото време, бяха пълни до дупка.

 

Просто тъпи, тъпи, тъпи грешки, които водят до последици. Другата такава е да се пеят целите песни, че да може да се проточи над 4 часа и хората да се изнесат, защото трябва да се приберат и да спят и още повече дупки да се появят. За реклама, добре че стана това в Русе, че да се сетят. Тъпотията по време на изпълнението на Ивана. Как да не го е яд човек, 1000-1200 човека още и щяха да се спестят писаници за рехава публика, защото пространството щеше да е запълнено, и по-кратък концерт, за да остане такова до края. Не знам какви капацитети работят във фирмата, но успяха от този уникален шанс да направят средна работа, както се вика "става", не беше провал, но можеше да е стабилен успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не знам, на отпуснатото пространство не му трябваше още много, за да бъде напълнено. Празни места се виждаха по първите 3-4 реда от страничните сектори и 1/3 от терена. Публиката беше от около 6200 седящи и не знам колко правостоящи, 7000 общо някъде ги пишете. 1000 човека още да имаше да се запълни пространството и нямаше да правят впечатление празни дупки. Казвам отпуснатото, защото максимумът сами го намалиха, като не пуснаха 2900 и колко там места са на третия етаж, броях ги един път. Най-грозни бяха дупките на първите 3-4 реда от страничните сектори, стратегически места, които умниците решиха, че трябва да ги пуснат в деня преди концерта. Ако ги бяха пуснали по-рано, нямаше да е така, защото секторите срещу сцената, които бяха целите в продажба през цялото време, бяха пълни до дупка.

 

Просто тъпи, тъпи, тъпи грешки, които водят до последици. Другата такава е да се пеят целите песни, че да може да се проточи над 4 часа и хората да се изнесат, защото трябва да се приберат и да спят и още повече дупки да се появят. За реклама, добре че стана това в Русе, че да се сетят. Тъпотията по време на изпълнението на Ивана. Как да не го е яд човек, 1000-1200 човека още и щяха да се спестят писаници за рехава публика, защото пространството щеше да е запълнено, и по-кратък концерт, за да остане такова до края. Не знам какви капацитети работят във фирмата, но успяха от този уникален шанс да направят средна работа, както се вика "става", не беше провал, но можеше да е стабилен успех.

 

Следващия път повече. Да се надяваме , че този концерт ще се отрази добре на жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не знам. Повече от 4 часа и полвина става целодневен фестивал направо ....

 

В четири и половина започнах да се глася, за да изляза в пет, за да стигна в шест, за да вляза в шест и половина, то почна около седем и половина, свърши след 11 и половина и се прибрах около дванайсет и половина. Това реално си е една трета от денонощието и айде, слушам доста чалга, отделих я, за достатъчна част от другите обаче според мен трябва да мине известно време, докато се настроят пак да обърнат внимание на чалга събитие, което е само чалга - без пиене, без салфетки, без свалки, без перчене с дрехи и танци, както е в диското. То беше супер як концерт като емоция и купон, но аз лично като свърши, бях прекалено изморен, гладен, жаден, за да се изкефя на макс на това, на което съм присъствал. Чак на другата сутрин взеха превес добрите моменти. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В четири и половина започнах да се глася, за да изляза в пет, за да стигна в шест, за да вляза в шест и половина, то почна около седем и половина, свърши след 11 и половина и се прибрах около дванайсет и половина. Това реално си е една трета от денонощието и айде, слушам доста чалга, отделих я, за достатъчна част от другите обаче според мен трябва да мине известно време, докато се настроят пак да обърнат внимание на чалга събитие, което е само чалга - без пиене, без салфетки, без свалки, без перчене с дрехи и танци, както е в диското. То беше супер як концерт като емоция и купон, но аз лично като свърши, бях прекалено изморен, гладен, жаден, за да се изкефя на макс на това, на което съм присъствал. Чак на другата сутрин взеха превес добрите моменти. :1000 (29):

 

На Лепа Брена беше ли пуснат 3 етаж?

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия беше тотален провал. Тя прекърши концерта на две, с безумният си опит да ни покаже, че една забравена балада е хит. След нея трева не никнеше в залата. Всичко умря и гледаше с досада. Грех му на душата на всеки, който каже, че след нея не се викаше само при появата на нов изпълнител. Стига с емоции и с пристрастия. Този концерт е много далеч от стандартите достигнати в тази фирма преди 10 години, когато имаше по 20 ПЪТИ повече хора на стадионите, на сходна цена, ако включим инфлацията. Не се заблуждавайте от лигавите припадъци на разни фенчета тук. Целта на този концерт бе да парират Слави - не стана.

Емилия пя уникално, тотален провал може да е само идването ти до Сф, защото никой не те отразява колкото и глупости да изпишеш.

 

И като тоз Слави ти е толкоз голямо мерило за всичко, вземи заобичай и Деса, щото Слави я харесва, че даже и готова песен имат за дует :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха бездарната ако била в Пайнер,нямало да е това положението хахахахахаахахахахахах

да, да, точно...щеше да се пръска Арената, даже в два поредни дни щеше да е концертът, както едно време :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че след този концерт феновете на Камелия трябва да схванат какво им говорехме аз и няколко други човека цяла година- че дори и в не-пълна Арена Армеец, изпълнителите на Пайнер пак получават една доста голяма сцена, която даже излиза най-голямата такава от няколко години насам... Особено за изпълнител като Камелия е важно да е на подобна сцена, защото това е най-голямата й сила, както при Деси например най-голямата сила е самият глас. Но ако въпросните фенове предпочитат да продължават да се самозалъгват, че крясъците на 200-те пияни студента от чалготеката са нещо по-значимо от крясъците на тези 6000-7000, които пеят с Десислава, Ивана и т.н... ами ок. :D

 

Дано след този концерт и Глория да реши да остане във фирмата. Все още не мога да си я представя по ФЕН ТВ, сори... По-добре в Пайнер и в положението, в което е, отколкото извън Пайнер и в положението на Камелия. Макар че тя вече добре се е стабилизирала на своята си собствена концертна сцена и със сигурност би била една идея по-добре без компания.

 

Още ме е яд, че Глория не пя в Арената, с Деси и Ивана щяха да направят разбиващ техен си мини-блок, както Глория, Ивана и Камелия на онзи концерт преди време, когато ги сложиха една след друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебати и двойния стандарт - Кама била на стари лаври, а в Арената кво пяха? 95 % стари хитове. Никой от "големите" не си пя новите набедени за хитове песньовки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой от "големите" не си пя новите набедени за хитове песньовки.

Ето пак лъжа!

 

Това стари песни ли са, според теб?

 

Анелия - Генерал

Галена и Деси Слава - В твоите очи

Галин - Парата ако хвана / С мене да вървиш

Джена - Ти къде беше

Емануела - Сменяй ме

Емилия - Ето ме / Питбул

Преслава - Моето слабо място

Фики - Джале, Джале / Бум

Яница - Грешната

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето пак лъжа!

 

Това стари песни ли са, според теб?

 

Анелия - Генерал

Галена и Деси Слава - В твоите очи

Галин - Парата ако хвана / С мене да вървиш

Джена - Ти къде беше

Емануела - Сменяй ме

Емилия - Ето ме / Питбул

Преслава - Моето слабо място

Фики - Джале, Джале / Бум

Яница - Грешната

 

Има предвид Преслава :Д

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, особено Моето слабо място е много нова, щото нали. Или ИМПЕРАТРИЦАТА е голяма ;)

 

И като изключим двете меки китки, някоя от тия с новите песни да се е видяла с добър прием? Може да не ни отговаряш, въпроса е реторичен ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми обясни как 5000 продадени билети и около 6000 души общо на концерта не правят полупразна зала, която е за 12 хиляди души, стигащи докъм 15-6 според зависи.

 

Не могат да ти обяснят, но земята ще изровят, за да не се пише за това. :1000 (29): И още нещо - основата на концерта бяха старите песни. Правят го за нтори път подред, след миналата година, защото просто нямат актуални хитове. А това, което пяха като актуални имаше мижав прием. Жалки са, но надуват фанфарите. Този път обаче няма да мине номера и аз отговарям за това. Нито ще ми говорят за успех при половин зала, от която доста бяха с покани, нито ще ми говорят за прием, като нито веднъж цялатна зала не бе на крака. Нито се пееше мощно, освен на отделни песни на Фики, Галин, Ивана и Милко Калайджиев, нито пък онанистките им слабости ще блъдат толерирани тук въпреки истерията. Този концерт е същият смях, като турнето им миналата година. Само приказки и нищо накрая.

 

И още нещо - този път и безумен хейт по Камеиля няма да ви спаси. Клипчетата са в профила ми, ще ви бия по тиквите с тях много време.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипчетата са в профила ми, ще ви бия по тиквите с тях много време.... :1000 (19):
Има, има, не е като да няма. Много време ще те бием по тиквата с тях :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Милко Калайджиев имаше по-добър прием от Деса. Гледайте и не ми пускайте скромни приеми на бивши звездици като Деса.... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори Милко Калайджиев имаше по-добър прием от Деса. Гледайте и не ми пускайте скромни приеми на бивши звездици като Деса.... :1000 (19):

Той по-добър прием и от Кама имаше със За да те забравя - Песен на годината, но ти пак класира Мис Чипровци в челната тройка :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...