Jump to content

Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

След като Кеми напусна Пайнер, дори и в Америка да похвалят фирмата - Фокси няма да е съгласен!

 

Митев, Яни специално те поздрави зад кулисите :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин размаза със С мене да вървиш. Новата на Джена също се прие много добре, особено на припева се пееше много.

Общо взето обаче хората по трибуните не бяха от най-активните, с малки изключения.

 

Само изненадващите дуети не ги чухме :mf_surrender:

 

А че Андреа напусна разбра ли? :1000 (29):

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След като Кеми напусна Пайнер, дори и в Америка да похвалят фирмата - Фокси няма да е съгласен!

 

Не може някакви нещастници да се правят на сила, каквато не са. Да сте малко по-нормални и по-читави тук, да ви направя компромис. Но една част от вас не сте и сега ще ви газя до дупка. И ако оставя настрана факта, че днес Анелия вече открадна "Ти ела" на кака ти Кеми съвсем преднамерено, за около 20 минути направих бакалската сметка за посещаемостта на концерта и констатирах, че в залата е имало около 4000 души на втория етаж и към 2200 на първия с трибуните, които се прибират. На тях пък (примиращите се трибуни), на първите 3 реда нямаше никой, щото бе ниско и не се виждаше и спокойно хората на терена можеха да се съберат на тях. Като се тегли чертата, окончателната посещаемост идва към малко над 6000 души. Или това ще рече, че 30 чалгарки са пели на 2 пъти по-малко публика, отколкото е имало на театралната постановка на Камен Донев 2 дни по-рано, която пък е с 2 пъти по-скъпи билети. Е как да не се бъзика с тия човек?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това, което гледах - евала на Десислава и Емилия.

"Не виждам" просто е песен, с която поп-фолкът трябва да е много, много горд. Изпълнението е един път, браво на Емилия! Точно това очаквах от нея.

Десислава - разбира се отново представи великият си глас, в който съм влюбен до уши. Харесвам подбора на песни, искаше ми се "Няма те до мен", но "До тук" наистина си е по-голям хит. Дано все пак се сбъднат мечтите й за концерт на пролет.

А така ми се иска да бях чул "В твоите очи" на живо.. Сигурно е било великолепно с тази музика!


Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих казал, че на Емилия щях да заспя и че тя силно ме разочарова с избора си на песни. Такива като нея така и на разбраха, че не трябва да пеят песни, които хората са забравили съвсем. И все пак, най-големия провал на вечерта бе Джена. Ако има очи, след това представяне да се бута дори за номинация, ще е пълен срам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих казал, че на Емилия щях да заспя и че тя силно ме разочарова с избора си на песни. Такива като нея така и на разбраха, че не трябва да пеят песни, които хората са забравили съвсем. И все пак, най-големия провал на вечерта бе Джена. Ако има очи, след това представяне да се бута дори за номинация, ще е пълен срам.

На Джена се пееше доста...особено на новата песен...малко се позастоя доста на сцената и даже ми се стори, че тя имаше най-дълго представяне, но не бих го оприличил на провал...какво визираш по-точно?

 

Емилия пя блестящо, песента е страхотна. Не смятам, че е забравена. Да не беше като ефекта при Малина от Студ, но Емилия направи може би най-доброто изпълнение за вечерта. На Ето ме и Питбул (която беше излишна щом Стораро го нямаше) се кефеха хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв провал е Джена при положение, че "Ти къде беше" се прие изключително добре и много се пееше?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв провал е Джена при положение, че "Ти къде беше" се прие изключително добре и много се пееше?

 

Глупости, само като излезе на "Да те бях ранила" беше като хората. После скука. Напъваше се много, но нищо накрая, а и народа бе капнал....

 

И още нещо, какво ми се бяха разпели народни песни тия чалгари? Като нямат техни хитове ще пеят както Джена "Йовано, Йованке", така ли? :roll1:

 

И Ивана пя народни, ама си пя и своите, с които изкърти залата, а тук Деса, Преса, и всякакви такива ми ги обсъждате....

 

ДА бе... тоя голям прием на леля ви Ваня е съмнителен. НИто един клип с 2-3-4-5 биса и пеенето на публиката?

 

Не, не, тоя път беше супер. Не горя от желание да говоря за Ивана такива неща, но след Галин и Фики тя е по прием. Дали момента бе нацелила, но и се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДА бе... тоя голям прием на леля ви Ваня е съмнителен. НИто един клип с 2-3-4-5 биса и пеенето на публиката?

Без значение дали ти е съмнителен или не, факт е, че беше сред най-добре приетите. Според мен на 2 място, след Галин.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче Анелия е страшто перде. Като взе да представя хората от бенда на Дани Милев един по един, все едно концерта е нейн. Отиде и половината време само в това. При нея с този нов аранжимент на "Генерал" за пореден път се убедих, че хората като свикнат с една музика от оригиналния запис, колкото и да го променяш след това си искат оригинала. Абсолютна грешка е да се пипа оригиналната мелодия. Трябва да се свири колкото може по-близо до оригинала. Същият ефект и при "Пиян" на Борко, при "Тупалка" на Илиян, при "Дяволско желание" на Преса. Някак зациклиха хората, като чуваха новото....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без значение дали ти е съмнителен или не, факт е, че беше сред най-добре приетите. Според мен на 2 място, след Галин.

Ивана като излезе да пее Облачето никаква реакция...вече като почна Кръчмата и Шампанското нещата се промениха значително.

Деса можеше да изпее акапелно Някой ден или Забрави за мен...

 

Преслава още в началото на концерта като се появи на видео стената предизвика аплодисменти, но в 00 нямаше кой да я чака да пее, хората още на Янева почнаха да си ходят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно в приема на Ивана ли ще се съмнявате? На "Квартална кръчма" специално беше нещо уникално - всички прави и се дерат :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже каква тъжна картинка.. :lol: Няма и едно негативно мнение, а Фокса обикаля и се чуди какво да пусне, тоя път тотално безпомощен, дори не е е сътворил нещо конректно, а някакви общи приказки, как не било чак толкова пълно.. :lol: Нищо, че преди месец се кълнеше, че ще бъде провал.. :lol: Дори и двамата му подръжници тоя път го зарязаха и похвалиха концерта! :whistling: Сега е сам като куче..

ПП Интересно, че хората се сетиха за Гергана, Глория че липсвали, но никой не каза нещо за оная чипровска бездарница, която беше срамно изгонена и щеше да "разбива Пайнер".. :lol:

 

 

Определено най-добрия концерт на Пайнер!! За мене изненади няма, но се радвам, че накриви носа на злобарите!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като направих бърза сметка на това, което видях снощи се оказа, че в залата е имало около 6000 души. Това е наполовина на капацитета и. Извинявам се, но Камен Донев събра 12 000 само 2 дни по-рано с театрална постановка на същото място и с 2 пъти по-скъпи билети. Снощи Пайнер имаха по-малко хора отколкото "Фондацията", "Сигнал", Лепа Брена, Цеца, а за Лили Иванова и Слави Трифонов въобще дума да не става за сравнение. А този концерт бе направен така и на това място само и единствено, за да се опитат Пайнер да опонират на Слави, който ги измете от позиция №1 в шоубизнеса ни за много дълго време. Изцедиха каквото можаха от старите си хитове, пропагандата бе здрава, но резултатът е мижав. Това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Oт това, което видях, Емилия и Десислава са били с най-адекватен подбор на песни. Изпълнението на "Не виждам" ме изпълни до краен предел. Соня също се е спряла на подходяща песен.

 

Преслава трябваше да изпее "Безразлична", "Уморих се", "Нищо друго" и всяка друга, омръзна ми "Дяволско желание"... а да не говорим, че има актуален хит като "На тебе не отказвам", който дори не отрази. Добре, че беше бруталното изпълнение на "Лъжа е", което до някъде компенсира ситуацията. Абсурдна ми беше стената по време на "Лъжа е", да бяха пуснали клипа към песента, а не сцени от 5 други клипа, който нямат нищо общо с емоцията на песента.

 

 

Никой ли не снима цялото представяне на Преслава, от излизането до биса ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...