Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

С НАЙ-ДОБЪР ПРИЕМ Е ИВАНА!!!

Още в момента, в който видях поста за "Нещо нетипично", веднага знаех, че ще е така. Ивана си е Ивана!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

След нея Преслава, Деси Слава, Фики, Джена в не знам какъв ред, тр да помисля, но в топ три мисля, че са Ивана, Деси Слава и Преслава. На Галена също беше доста здраво, ама хората бая изморени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бре, Деси Слава в топа по прием. Да не повярваш.

 

Предпочитам Галена да излиза да пее по средата, вярно, че винаги е сред гвоздеите на вечерта, ама хората винаги са изморени за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бре, Деси Слава в топа по прием. Да не повярваш.

 

Предпочитам Галена да излиза да пее по средата, вярно, че винаги е сред гвоздеите на вечерта, ама хората винаги са изморени за нея.

Какво да говорим за последния... Винаги концерта започва в 20ч. и свършва в 00:00ч. и половината вече ги няма. Трябва да се промени това нещо. Да започва точно в 19ч. концерта и най-късно 23:00ч. да излезе последния изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След нея Преслава, Деси Слава, Фики, Джена в не знам какъв ред, тр да помисля, но в топ три мисля, че са Ивана, Деси Слава и Преслава. На Галена също беше доста здраво, ама хората бая изморени.

 

Как няма да са изморени хората то докато се изреди целия чалга каталог..това е абсурд няма никакъв подбор на изпълнители а такъв трябва да има!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как няма да са изморени хората то докато се изреди целия чалга каталог..това е абсурд няма никакъв подбор на изпълнители а такъв трябва да има!!!

 

Той ако не им даде 5 минутки слава 2 пъти в годината, ще има да се чуди в какво да му се изрази продуцентството. Няма как...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че тая жена е обикаляла да се снима с всеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И колко бяха тия изпълнители от др компании които да изпеят дуетите си с Пайнерките?

Мисля, че само 100 кила. Тук някъде бяха писали, че е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След нея Преслава, Деси Слава, Фики, Джена в не знам какъв ред, тр да помисля, но в топ три мисля, че са Ивана, Деси Слава и Преслава. На Галена също беше доста здраво, ама хората бая изморени.

 

Ивана, Преслава и Деси Слава, мнение от човек в залата и ФЕН НА КАМЕЛИЯ!! :Д Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Накратко ще споделя и моите впечатления от концерта. 6000 човека с билети и 3000 с покани, което е 9000+ и си е успех. Партера не беше фул до място, имаше си празни места тук там и правостоящите не бяха на 100, а на 60%, но беше много много добър концерт. Глория е имала златно място между Ивана и ДесиСлава, но сама губи шансовете си.

 

Не дочаках Преслава, напусна на Галена, но ето моите скромни наблюдения.

 

Ивана смаза, просто ги помля с "Нещо нетипично". 70% от хората бяха на крака, златно място на Ивана. Тя беше първата с бенда, веднага след Фили (Джале, джале), Галин (Парата) и Коцето(баладата + голям си коце). И разби! След нея бяха ДесиСлава и Галин може би. Това е моето топ 3 на вечерта, за Преслава не зная, но не вярвам да е била над тях. Хората си тръгваха вече.

 

Топ прием:

Ивана

ДесиСлава

Галин

Фики

Галена / Джена

 

Топ песни:

Нещо нетипично

Две сърца

Парата ако хвана / За да те забравя

Бум

Шампанско и сълзи

 

Утре повече ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...