Jump to content



Планета Пайнер с концерт в Арена Армеец


Препоръчани коментари

Няма, защото нямаш какво да ни кажеш :roll1:

И аз го виждам като провал, но дано греша

 

Спести си евтините провокации за някой, дето ше ти върже...:)

Запази си поста - като излезе инфо, друга песен ше пееш..:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Преслава, Андреа, Анелия, Джена, Глория, Ивана, Емилия, Константин, Яница, Цветелина Янева, Галин, Фики и някой стар изпълнител са напълно достатъчни. Много се надявам да няма Ани Хоанг, Татяна и т.н защото просто няма да се търпи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена, Преслава, Андреа, Анелия, Джена, Глория, Ивана, Емилия, Константин, Яница, Цветелина Янева, Галин, Фики и някой стар изпълнител са напълно достатъчни. Много се надявам да няма Ани Хоанг, Татяна и т.н защото просто няма да се търпи.

 

Тук ще се иска живо пеене, не записи.. . :1000 (30):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук ще се иска живо пеене, не записи.. . :1000 (30):

Яница може да пее и на живо. Даже да не е качествено, тя пак може да пее :D Не ѝ пречи, но Андреа и Константин ще бъдат "заети" със сигурност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задраска Яница - сега ше те освиркат... :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Въобще не ме бърка.

Колкото и да е идеализират Яница, истината при нея е, че има само 1/2 непълни живи изпълнения.

Факта, че й върза с няколко по-ударни песни не й променя дереджето .. .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ви е казал, че задължително е живо изпълнение? А и на участия Андреа и Яница пеят повече от Преслава и Анелия, така че тихо.

 

Заради "тихо" сме на това дередже. Ние сме си виновни, че положението е такова и на такива като Андреа им се позволи да станат от фотомодели, псевдопевици.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом се е решил да прави концерт в Арена, най-вероятно Димитров ще направи всичко възможно събитието да е качествено и ще изиска от изпълнителите наистина да се постараят. Надявам се подборът на изпълнители да е прецизен и да присъстват само най-успешните имена - такива като Хоанг, Кристиана, Юнона и т.н. нека пропуснат концерта, въпреки че за виетнамката и Криса се съмнявам мъжете им да не ги набутат сред участниците. Успех, дано наистина се получи най-добрият поп-фолк концерт в последните години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради "тихо" сме на това дередже. Ние сме си виновни, че положението е такова и на такива като Андреа им се позволи да станат от фотомодели, псевдопевици.

Защо да е псевдо певица? Прави ли добри песни? Прави. Има ли едни от най-добрите клипове в чалгата? Има ги. Забавлява ли хората на участия и пее ли колкото може? Прави го. Какъв ти е проблема? И Цветелина Янева няма нито едно живо изпълнение и всичко от-до е лайв записи, краде пари от народа, на участия се държи като пълен боклук...но естествено Андреа и Константин са ти криви. Спрете да бъдете такива овчици и да се влияете от мнението на хората, защото и Андреа и Константин хората ги харесват и ще се радват много повече да видят тях, от колкото половината които ще са там. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да е псевдо певица? Прави ли добри песни? Прави. Има ли едни от най-добрите клипове в чалгата? Има ги. Забавлява ли хората на участия и пее ли колкото може? Прави го. Какъв ти е проблема? И Цветелина Янева няма нито едно живо изпълнение и всичко от-до е лайв записи, краде пари от народа, на участия се държи като пълен боклук...но естествено Андреа и Константин са ти криви. Спрете да бъдете такива овчици и да се влияете от мнението на хората, защото и Андреа и Константин хората ги харесват и ще се радват много повече да видят тях, от колкото половината които ще са там. ;)

 

Андреа добре прави хубави песни, но може ли да си ги изпее ? - Не може.

Цветелина Янева почна да прави лайв записи, защото народа се обърна срещу нея заради Пеевски. Но песните си може ли да ги пее? - Може.

Константин не знам какво може и да не може, аз трезвен и ненадрусан не съм го виждал как изглежда. Но мисля, че ако пожелае може да си изпее песните.

Трябва да се прочисти жанра, защото поколенията, които в момента израстват идеализират изпълнители, които въобще не могат да пеят, че и да приказват някои.

Както и да е, тук вече става въпрос за принципи. На повечето от нас пубертета и юношеството им мина. :1000 (29):


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такаа, от какво да почнем.. от дежурните, които нито се надяват, нито вярват, че може да стане, нито пък искат, щото ако няма нещо негативно, то просто няма да им е интересно, както е при огромна част от българите, на тях ако им е хубаво и спокойно, просто не им е интересно, трябва да има за какво да се оплакват и какво да плюят.

 

Първо, фрази като "не могат да напълнят НДК" не са на място, защото не са верни. Кога не са успяли за концерта за рождения ден? За наградите е друго, там има покани, скоро е имало концерт, та не е на макс. Но на концерта за рождения ден публиката винаги е многобройна и купонджийски заредена. Даже имаше коментари от хора как навън са останали даже хора, понеже е било вече пълно, а те са се надявали на място да си вземат билети. Да не забравяме, че по принцип билетите за НДК ги пускат около месец предварително, сега имат три месеца, трябва да се постараят за рекламата обаче.

 

Второ, логично след супер успешния концерт миналата година, на който освен че събраха много публика, тя се забавляваше както никога досега и общо-взето, всеки получи прием, дори и треторазрядните, а някои дори се разплакаха от това колко добре им реагирала публиката (Емилия в интервю зад кулисите), да минат на по-високо ниво, особено при положение че имат и повод.

 

Трето, имат изпълнители, които да се представят достойно за залата. Е, не всички са на едно ниво, но то и няма как, винаги някои ще са по-добри, важното е, че все повече залагат на живо пеене по концерти и плейбекът е по-малко отвсякога на тези мероприятия. Разбира се, някои като Ани Хоанг и Кристиана нямат място там, защото само свалят нивото.

 

Като подбор аз бих избрал

 

от старата генерация: Глория, Ивана, Деси Слава... щеше да е чудесно, ако Камелия можеше да участва, откога не е пяла пред по-многобройна публика, но тя си го направи... Тони Дачева, Нелина, Милко Калайджиев 1000%20(29).gif

 

от големите имена в посл няколко години: Преслава, Галена, Анелия, Емилия, Константин, Джена и тези, които са малко по-назад от тях: Андреа, Цветелина Янева, Илиян, Борис Дали, Мария

 

някои знакови за фирмата имена, позагубили блясък: Малина, Гергана, Райна

 

от новото поколение: Теди Александрова, Яница, Галин и Фики

 

Като плейбек краля Константин трябва да му се постави условие да попее най-сетне.. Но за него аз лично бих направил компромис, защото има големи хитове и преди, и сега, и публиката му се кефи на щуротиите. Двете му приятелки Андреа и Малина не знам обаче, разнообразяват концертите със сценография, има хора, които им се радват, ама да се напънат пък, то на шоуто няма да им пречи, първата особено не е заета кой знае колко с танци обикновено. Другите от списъка все някога са го правили по концерти. Друго си е да можеш да кажеш, че концертът ти е бил изцяло с живо пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена сигурно от сега е почнала с приготовленията.Тоалети,ефекти,декори,музики,сцени,балет и какво ли още не.Искам от нея пееерфектно представяне. . :* <3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурна дали наистина ще успеят да напълнят залата, понеже според мен безплатните турнета разводниха нещата и хората отвикнаха да дават пари за концерти на фолк изпълнителите. А и сега песните не са толкова хубави както едно време, когато стадионите се пълниха до дупка. Но пък от друга страна ако наистина са измислили нещо наистина качествено, с подбрани изпълнители, живо пеене и добре избрани песни, с една добра реклама ще се получат нещата и ще си възвърнат позициите от гледна точка на концертната си дейност.

Аз не искам да им е провал концерта, а точно обратното - да започнат да се правят по-често концерти от такъв ранг. Дори бих се замислила да го посетя, но все пак трябва да имаме още инфо за това, което са подготвили.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница да участва, но Андреа ако не изкара хит - не защото съм сигурен, че няма да е на живо. Всъщност може да припомни някой стар така като се замисля!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница да участва, но Андреа ако не изкара хит - не защото съм сигурен, че няма да е на живо. Всъщност може да припомни някой стар така като се замисля!

Казаха ѝ се някои неща на Анда, дано да ги направи.

Един микс от "Секс за ден" (или нова песен), "Най-добрата" и "Неблагодарен" е идеален.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами вместо минута и нещо интрота, да миксира "Дай ми всичко", "На екс" и "Секс за ден", за пет минути някъде може да стане.

Точно "На екс" ли? :1000 (29): По-добре "Най-добрата", "Неблагодарен" или "С теб да бъдем пак".

Андреа като се замислиш не е толкова зле откъм репертоар - доста хитове направи преди 5-6 години, друг е въпрос че пеенето на живо я спъва и не може да ги представи нормално.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно "На екс" ли? :1000 (29): По-добре "Най-добрата", "Неблагодарен" или "С теб да бъдем пак".

Андреа като се замислиш не е толкова зле откъм репертоар - доста хитове направи преди 5-6 години, друг е въпрос че пеенето на живо я спъва и не може да ги представи нормално.

Ааа,ако изпее "С теб да бъдем пак" ще бъде бруталноооо. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...