Jump to content



Online: Кали ft Емануела - Хайде, вдигни й


Препоръчани коментари

  • Отговори 44
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ох, Емануела колко е красива!

Хайде, да направи нещо самостоятелно вечееее!

 

А колкото до тази песен, много приятна изненада, много е яка, харесва ми! Хит ще е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Частта преди прирева с Бали ще стане хит. Ама другото нещо.

 

Иначе приятна изненада.

 

Точно тази част много прилича на една част от "Феноменална", там където и Гъмзата пее.

Емануела пак изглежда евтина, за разлика от Кали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре е песничката , пасват си като гласове . Обаче Емануела трябваше да има повече участие в песента . Иначе е брутално яка , уникална !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката песен след "Генерал" за това лято! :1000 (6): Браво на Кали, по-силно е и от "Копието". Харесва ми много участието на Емануела, клипът и той, доста забавна песен. Това ме кефи повече и от "Грешната" :3fdb8960598fa63e:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит ще е със сигурност. Иначе поредната Оцкова какафония, текстът на места не се разбира, кифленски текст. Ще избухвам в клубовете на нея, ама в къщи едва ли ще я слушам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит ще е със сигурност. Иначе поредната Оцкова какафония, текстът на места не се разбира, кифленски текст. Ще избухвам в клубовете на нея, ама в къщи едва ли ще я слушам.

 

Това е на Николай Пашев.

 

Хубава песен, но бийта на Пашев се познава от километри вече .. Една и съща ритмика . .


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добра песен! Кали тази година няма слаб проект. Може би с Оцко щеше да е по-добре защото гласа на Емануела е роден за негови песни. Със сигурност ще стане голям хит и като цяло Кали го заслужава защото от ''старата генерация'' само тя успя истински да се адаптира на новия пазар. Момичето работи а не се оплаква по интервюта като други нейни колежки. Не мога да не кажа, че песента прилича доста на хита на лятото - ''Грешната''! Клипа е добър. Емануела смазва с визия а Кали на леглото си я бива.

Абе успех на проекта!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е на Николай Пашев.

 

Хубава песен, но бийта на Пашев се познава от километри вече .. Една и съща ритмика . .

 

 

Така ли, то май няма кой знае каква разлика между двамата. :D Иначе да, на второ слушане има доста "Анелия бийтс" в това парче. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като ще е от шаблонните, поне да бяха яки вокалите, мен не ме кефят, текстът също не се разбира на места, това са минусите. Иначе интересна колаборация и текстът е хитов, клипът е добър.. Сигурно ще има успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е на Николай Пашев.

 

Хубава песен, но бийта на Пашев се познава от километри вече .. Една и съща ритмика . .

 

Бай Боцко от милиметри се личи. Много ме дразнят хора като теб дeто се мазнят на Оцко и плюят другите.

 

Песента е жестока! Емaнуела е уникална. Надявам се Кали да говори с Пайнера и да я вкара!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пашев тази година не се спира, определено стилът му си личи, но във всяка от последните му песни има много силни моменти през цялото време. Много добри партии на Емануела, която е безкрайно красива. Доста е фаворизирана от "Пайнер" и мисля, че скоро ще е там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно проблемът е в мен, но едно 90% от текста не го разбрах. Музиката адски напомня на "Грешната". Като цяло зарибено парче.

Кали и Емануела са много красиви, но този травестит е пълен минус. :mf_surrender:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно проблемът е в мен, но едно 90% от текста не го разбрах. Музиката адски напомня на "Грешната". Като цяло зарибено парче.

Кали и Емануела са много красиви, но този травестит е пълен минус. :mf_surrender:

+1 Напълно съвпада с моето мнение. Емануела ще се присъедини към "Пайнер", щом втори проект с нейно участие излиза по "Планета" за толкова кратко време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесват напъните на Кали. С Крум се получи по-добре.

Емануела да пуска нещо самостоятелно, стига е побутвала другите. Има нужда от нея.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален проект.От първото слушане ме хвана песента,а Емануела е толкова красива :X :X

 

П.С. Ако може някой текст да даде,че и аз на някой места не разбирам какво се пее :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...