Jump to content



Какво става г-н Продуцент? Всички ли ви обърнаха гръб?


Препоръчани коментари

Ако Кама беше в Пайнер нали се сещаш коя щеше да е подгряващата :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

Пак нямаше да е Кама :roll1:

Щом Кама си отиде Пайнер потъват по-бързо от "Титаник" 1000%20(20).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Докажете, че за фолклорният спектакъл са продадени само 350 билета - "надежден източник така ми каза", фалшиви фактури и глупости изсмукани от пръстите не вървят!!!!

 

Този път не аз трябва да доказвам нещо, а Вие уважаеми чалгарчета трябва да го направите. Колко време мина от концерта в Стара Загора и ни снимки, ни клипчета, нито нищо. Да не си мислите, че провалът там не се вижда? Че то затова няма чалга-концерт и в Пайнер мълчат като пукали. Смятайте колко са пропаднали, щом вече ги търсят само, за да подгряват някой? Нещата отиват натам, че елитните чалгарки стигнаха нивото на подгряващите концерта на Слави - някакви анонимки, които всички забравиха, че ги има. Новата команда в чалгата е: - Обратно в кръчмите! - това е положението.

 

Да ги плашат кръчмарите със спиране на тока, ако пускат чалга? И то на мероприятие, което се провежда под патронажа на Президентът Росен Плевнелиев? Хора, та само преди няколко години чалгата бе основният акцент в кампанияга "Българската Коледа", която бе под патронажа на Президентът Георги Първанов! И чалгарките се изявяваха на сцената на Народният театър "Иван Вазов". Нещо така някакъв ракурс между заплахата за спиране на тока, за пусната чалга през 2015-та година в Рожен и блясъкът в прайм-тайма от най-престижната сцена в България в Народният театър през 2010-та да правят някои заблудени души тук?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо реално в глупостите, които са написани. Спирали тока на Рожен, ама запълнили програмата си с най-големите чалга звезди, много умно... хахах

 

СЕМ няма да глоби Планета за клипа на Андреа, защото няма нищо скандално и т.н. Поредната бозава статийка. Колкото до Коцето, като гледам никъде не е тръгнал и си пие уискито с Митака.

 

Аз ли не виждам унижение във въпросните статии? Това си е чиста безплатна реклама за чалгаджиите му. Само може да го поздравим, че без да си мръдне пръста певачките му пак са ТОП по всички сайтове, вестници, списания, телевизии и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето се изсмя, че ще напуска, т.е. едната статия е ЛЪЖА. На Рожен ще пеят едни от най-големите звезди на Пайнер. Преслава и Галена ще подгряват Цеца. На Слънчев бряг отвсякъде гърмят Галена, Фики и Азис и т.н. С други думи темата е за затваряне. И хайде да отложим за догодина "гибелта" на Пайнера, а? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами НЕ, не е за затваряне. Това, че ще подгряват чалга певица от Сърбия, но все пак и те са чалга певици не значи нищо. За Рожен, нека видим какво ще пеят, защото ако е народно, това, че са там в ролята на народни певачици доказва точно тезата. За Кокаин наистина не е вярно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Рожен в статиите пишеше, че същото важи и ако се пуска чуждоезична музика, ама това никой не го прави на въпрос, нали. Като има "чалга" в заглавието и рейтингът скача. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шокиращата новина, че Коцето се разделя с продуцентите си от "Пайнер", гръмна в жълтите медии.

 

"Блясък" потърси фолк певеца за коментар, който даде яснота по въпроса ще продължи ли съвместната си работа с инж. Митко Димитров или не.

 

"Благодаря на жълтите медии, че ме информират за нещата от живота ми. Вчера се забавлявах с шефа ми до сутринта и сега се чудя да не се окаже, че всъщност това е бил негов двойник и аз съм се заблудил, че сме в чудесни отношения, а истинският да ме мрази. Моля да ме известят, ако е така..." - сподели Коцето.

 

Според клюката фолк певецът имал конфликт с шефа си, защото не носил пари на фирмата, тъй като нехаел за работата си.

 

"Не знаех, че песен като дуета с Алисия, която има над 13 млн. гледания и беше най-големият хит в продължение на 6 месеца, както и баладата "Болка в минути", която постигна прецедент във всички класации, не се зачитат за хитове. Но явно жълтите сайтчета не са се информирали достатъчно. Пожелавам им да си останат все така информирани и господинчето, което ги пише да има същото творческо вдъхновение и занапред, за да продължава да ме развеселява в редките моменти, в които ми е скучно" - допълва още певецът пред "Блясък".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа, че Пайнера няма усет за бизнес, защото за 20+ години е натрупал милиони вероятно, така че явно има нещо у него. Но сякаш е против тенденциите. Просто вижте колко години му трябваха, за да се сети да си качва продукцията в тубата. На Запад усетиха прогреса и стартираха вево още 2009, а Пайнера 2012-та ли кога беше реши собствена видеоплатформа да си прави. Защо не си качва продукцията в спотифай? От там ще получава все нещо.

 

Жанрът като цяло отдавна дълбае дъното и циганки като Рокса и Ломска само вредят и $ерат на опитите за метено. Всичко тръгна надолу, когато попфолкът се превърна в дискотечна (нарочно не казвам клубна) музика.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че някой си е натрупал милиона не е гарант и фактор за нещо свястно! В България, виждаш, че може да си най-големият простак и да си на върха на някоя система. Колко такива се изредиха, то не бяха политици, не бяха банкери - всичките от един дол. Тук може да си нагъл, нахален, необразован и това даже ще ти помогне да трупаш дивиденти и богатсво.

Пайнера нито е имал някога сносни идеи, нито нюх за певиците му - виждате кой е открил Преслава и Галена - Милко Калайджиев! :mf_surrender:

 

Ако беше креативен и мислещ, тая телевизия нямаше да тъпче на едно място 13 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнерът никакъв бизнесмен не е. Милко е открил 60% от били някога топ изпълнителките, а идеята за новото поколение - Галин, Фики, Теда, Крисия е дошла от някой друг. Какъв продуцент е тоя изобщо?
Link to comment
Сподели в други сайтове

С какво е идол Крисия - с крадения си псевдоним или с приликата си с фолк величието от близкото минало Биляна?

Пайнера само такива си открива между другото - Биляна, Яница, Соня Немска, Даниела... флегматични и скучни. Добре, че Яница се осъзна 10 години след дебюта си, та почна да прави по-отличаващи се парчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи, на концерта на Роженския събор, си личеше, че хората искаха чалга. Ивана като запя "Само веднъж се живее" и всички го обърнаха на кючек. :1000 (29): Малко извън темата - някой знае ли защо Преслава не пя? За тази вечер обявиха само Росица Пейчева и Николай Славеев.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебати въпроса. Как защо не е пяла Преслава - щото на поляната горе в родопския баир няма къде да си пусне плейбека и да почне буфосинхронадата.

 

INP, само ти си мислиш че Пайнер е 25 години без конкуренция. Мога да те уверя, че заеха няква по предна позиция едва със старта на Планета. Преди това бяха просто една от многото чалга компании, даже изоставаха, така че айсиктир., тия красиви приказки си ги избий от главата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебати въпроса. Как защо не е пяла Преслава - щото на поляната горе в родопския баир няма къде да си пусне плейбека и да почне буфосинхронадата.

 

INP, само ти си мислиш че Пайнер е 25 години без конкуренция. Мога да те уверя, че заеха няква по предна позиция едва със старта на Планета. Преди това бяха просто една от многото чалга компании, даже изоставаха, така че айсиктир., тия красиви приказки си ги избий от главата.

 

Фокси, тебе така те хванах с тия 10 коментара от този ник с типичните ти думи "Камелот, Плейбекслава, Десови, Митака и др" Не си мисли, че ще заблужиш някой с тоя нелеп ник или човека който си помолил да ги пише... :wacko: :mf_surrender: Не се излагай на тия години повече...жалко е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излез от филма, свали розовите очила и спри наркотиците. Или ги почни, ако не си. Нито съм Фокса, нито имам някаква комуникация с него, което мн лесно може да бъде потвърдени от най-близкия мод (по айпи, нали). И спри да сменяш темата, когато не ти изнася

Link to comment
Сподели в други сайтове

Излез от филма, свали розовите очила и спри наркотиците. Или ги почни, ако не си. Нито съм Фокса, нито имам някаква комуникация с него, което мн лесно може да бъде потвърдени от най-близкия мод (по айпи, нали). И спри да сменяш темата, когато не ти изнася

 

Кофти му е, че има и други трезво мислещи за ситуацията във фолка. То, дори стилът ти на писане няма нищо общо с този на Фокса, но простено му е на адвоката на Пайнер - ИНП, той не е виновен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му е трезво мислещото? Мисля, че всички сме на едно мнение - няма ситуация във фолка, той просто потъва като Титаник - първо бавно, после изведнъж. Тук-таме се виждат спасителни пояси като Галин, Фики и Галена, ама не могат да помогнат на целия екипаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво му е трезво мислещото? Мисля, че всички сме на едно мнение - няма ситуация във фолка, той просто потъва като Титаник - първо бавно, после изведнъж. Тук-таме се виждат спасителни пояси като Галин, Фики и Галена, ама не могат да помогнат на целия екипаж.

 

Точно това е трезво-то, че фолкът е зле вече, а тука твърдят обратното. И луднали по Яница. :1000 (10):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кофти му е, че има и други трезво мислещи за ситуацията във фолка. То, дори стилът ти на писане няма нищо общо с този на Фокса, но простено му е на адвоката на Пайнер - ИНП, той не е виновен.

ХАХАХАХ абе какъв друг, я внимателно по прочети 5-те поста, които има, той се изразява не по мнението на Фокса, а С НЕГОВИТЕ ДУМИ!!!! И малоумен да е ще го забележи всеки, кой лъже? :Д Айде стига..чак толкова тъп не съм, ама явно има хора които да се вържат...ХУХАХА!

 

Фолка нито е по-зле, нито по-добре...Правят се постоянно добри и скъпи проекти, а миналата година беше сред най-силните! Той винаги е бил плют...За мене спада беше когато излязоха Биляни, Траяни, Милици, Соня Немска, Хабибита и т,н преди 10 години и това мина и замина...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато наизлязоха тия, топ-имената правеха най-силните си и хубави песни... и е смешно да се твърди, че няма спад в чалгата, като няма един голям хит това лято.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато наизлязоха тия, топ-имената правеха най-силните си и хубави песни... и е смешно да се твърди, че няма спад в чалгата, като няма един голям хит това лято.

 

На фона на ФЕН и другите жанрове, определено има големи хитове.. :mf_surrender: Тая година поп-а нямат никакви големи хитове..

Само вижте колко сте се разглезили всички, само преди 6-7 месеца имаше големите хитове, "Хавана тропикана". "Мойто слабо място" и т.н и вече ако 6 месеца няма мега хит, имало спад в чалгата... :mf_surrender:

"Бум", "Блокиран", Деса и Галена, Генерал, са достатъчно големи за момента..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, тебе така те хванах с тия 10 коментара от този ник с типичните ти думи "Камелот, Плейбекслава, Десови, Митака и др" Не си мисли, че ще заблужиш някой с тоя нелеп ник или човека който си помолил да ги пише... :wacko: :mf_surrender: Не се излагай на тия години повече...жалко е.

Е и ти беше Крум , така че не се коси . Или нещо те е яд че само ти защитаваш така яростно селяка . И ние мислим , че някой те кара да пишеш в тяхва защитя , понеже няма нормален човек да поддържа тезата за империятя хахах ... с 5 човека екип и 1 камера за цялата фирма . Смях !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАХАХАХ абе какъв друг, я внимателно по прочети 5-те поста, които има, той се изразява не по мнението на Фокса, а С НЕГОВИТЕ ДУМИ!!!! И малоумен да е ще го забележи всеки, кой лъже? :Д Айде стига..чак толкова тъп не съм, ама явно има хора които да се вържат...ХУХАХА!

 

Фолка нито е по-зле, нито по-добре...Правят се постоянно добри и скъпи проекти, а миналата година беше сред най-силните! Той винаги е бил плют...За мене спада беше когато излязоха Биляни, Траяни, Милици, Соня Немска, Хабибита и т,н преди 10 години и това мина и замина...

Какви глупости пишеш? Въпросните дебютираха 2005, а това беше една от най-силните години в чалгата - почти всички от А и Б група имаха големи хитове.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...