Jump to content



Какво става г-н Продуцент? Всички ли ви обърнаха гръб?


Препоръчани коментари

Какви глупости пишеш? Въпросните дебютираха 2005, а това беше една от най-силните години в чалгата - почти всички от А и Б група имаха големи хитове.

Скарай му се!!!

 

Иначе спада в поп - фолка започна още 2006 края и началото на 2007. Макар тогава Преслава да мачкаше всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Скарай му се!!!

 

Иначе спада в поп - фолка започна още 2006 края и началото на 2007. Макар тогава Преслава да мачкаше всичко.

Не мисля - 2007 си имаше много хубави песни и големи хитове. Сега няма да ги редя всички, но е достатъчно да споменем "Ако те няма", "Водка с утеха", "Когато всичко свърши", "Завинаги", "Някой ден", "Не съм ангел", "Цип на устата" и т.н.

Според мен следващата година (2008) започна спада - тогава изведнъж бутнаха на втора линия Ивана, Гергана, Малина и като цяло всички от по-старото поколение и започнаха да лансират Андреа, Джена, Галена - нищо против тях, но на онзи етап нито имаха хитовете, нито обичта на хората, каквато още държаха първите. Отделно, че изглеждаха супер евтино. Набутването на дебила Константин на турнето също повлече надолу нещата. Турнето през 2008 между другото за мен беше най-гадното от всички издания. То не бяха автомобили, облепени със сливи, вашата Дерби слива, раздаване на сокчета и млекца на мангали и каквото още се сетиш. Трагедия ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга дъни на събора в Рожен въпреки строгата забрана (ВИДЕО)

 

Силна поп-фолк музика звучи по време на втория ден от Роженския събор. Собственици на атракционни съоръжения на родопските поляни са пуснали този вид музика въпреки строгата забрана, съобщи Нова телевизия. Организаторите от Община Смолян предупредиха преди събора, че там ще се чуват само фолклорни ритми и чалгата ще бъде строго забранена, а търговците глобявани солено, ако я пускат по уредбите си.

Оказа се, че вече има и първите нарушители. "Ние сменихме малко музиката, после пак си пуснахме чалга", разказва човек, работещ на развлекателните съоръжения. "Ами, то според публиката ", отговори той по повод видовете музика, които се слушат на събора.

"Тя публиката е разнообразна, предпочита всякакъв вид музика", обясни търговецът, но не уточни дали е бил глобен от организаторите.

 

http://www.blitz.bg/news/article/349576?ut...tm_source=blitz

 

Фокси, коментар? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалга дъни на събора в Рожен въпреки строгата забрана (ВИДЕО)

 

Силна поп-фолк музика звучи по време на втория ден от Роженския събор. Собственици на атракционни съоръжения на родопските поляни са пуснали този вид музика въпреки строгата забрана, съобщи Нова телевизия. Организаторите от Община Смолян предупредиха преди събора, че там ще се чуват само фолклорни ритми и чалгата ще бъде строго забранена, а търговците глобявани солено, ако я пускат по уредбите си.

Оказа се, че вече има и първите нарушители. "Ние сменихме малко музиката, после пак си пуснахме чалга", разказва човек, работещ на развлекателните съоръжения. "Ами, то според публиката ", отговори той по повод видовете музика, които се слушат на събора.

"Тя публиката е разнообразна, предпочита всякакъв вид музика", обясни търговецът, но не уточни дали е бил глобен от организаторите.

 

http://www.blitz.bg/news/article/349576?ut...tm_source=blitz

 

Фокси, коментар? :)

Не знам, но това с палатките е потресаващо. Стои се до късно... Кебапчета и всякакви мизерии наоколо. И чалгии за фон, ама не фолк, а турбо мангалщина... Не знам как някои го имат това за почивка. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ебати въпроса. Как защо не е пяла Преслава - щото на поляната горе в родопския баир няма къде да си пусне плейбека и да почне буфосинхронадата.

 

INP, само ти си мислиш че Пайнер е 25 години без конкуренция. Мога да те уверя, че заеха няква по предна позиция едва със старта на Планета. Преди това бяха просто една от многото чалга компании, даже изоставаха, така че айсиктир., тия красиви приказки си ги избий от главата.

 

Ти имаш ли изобщо и капчица акъл?!!!!

Преслава винаги пее на живо по концерт, изключение правят примиерите. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. И един шоколад завива станиола в мармот, нали? Добричката брантия не е пяла на живо от едно минимум 5 години, вероятно повече, ако не ми вярваш, слушай другия път, ама с ушите си. Може да си купиш и слухово апаратче, ако ти имаш нужда. Особено по концерти.

 

Колкото до чалгата на Рожен - кучето си лае, кервана си върви, а селянина си е селянин навсякъде и е просто длъжен да се прояви като такъв, та да не би случайно да има неразбрали. Естествено ще се намерят кръчмари или в случая квито са там, дето да си направят тънката сметка че евентуалния оборот от малко чалга ш избие глобата, ама аз ако бях отишъл там за народната музика, втори път нямаше да ида от такива изцепки. Гледам и снимки и клипчета, то не са кебапчийници, простотии, се едно сме в близката циганска махала на предизборно мероприятие на ДПС. Или на концерт от турнерата на Пайнер, от ония по градските площади със сичкия мангалитет на околните села.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. И един шоколад завива станиола в мармот, нали? Добричката брантия не е пяла на живо от едно минимум 5 години, вероятно повече, ако не ми вярваш, слушай другия път, ама с ушите си. Може да си купиш и слухово апаратче, ако ти имаш нужда. Особено по концерти.

 

Колкото до чалгата на Рожен - кучето си лае, кервана си върви, а селянина си е селянин навсякъде и е просто длъжен да се прояви като такъв, та да не би случайно да има неразбрали. Естествено ще се намерят кръчмари или в случая квито са там, дето да си направят тънката сметка че евентуалния оборот от малко чалга ш избие глобата, ама аз ако бях отишъл там за народната музика, втори път нямаше да ида от такива изцепки. Гледам и снимки и клипчета, то не са кебапчийници, простотии, се едно сме в близката циганска махала на предизборно мероприятие на ДПС. Или на концерт от турнерата на Пайнер, от ония по градските площади със сичкия мангалитет на околните села.

 

Е, това са глупости вече.

 

 

 

 

 

 

Твърдиш, че тези изпълнения не са на живо ли? За участия ясно, че не си дава зор, ама на концертите пее разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. Освен това аргумента е невалиден - за излъчванията по Планета мн ясно че монтират лайв записи отгоре. Така че дори и да е пяла на живо - а тя пак подчертавам не е - туй е понтирано поне 15 пъти преди да стигне до фирмения ефир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. Освен това аргумента е невалиден - за излъчванията по Планета мн ясно че монтират лайв записи отгоре. Така че дори и да е пяла на живо - а тя пак подчертавам не е - туй е понтирано поне 15 пъти преди да стигне до фирмения ефир.

 

Първите две със сигурност имат някъде и от живото излъчване клипчета. А вторите ги качиха без обработка в канала. Защо специално за Преслава го мислиш това, както и да се е отразил начинът ѝ на живот върху гласа, тя още е можеща.

 

А за събора в Рожен, хората просто си искат чалгата и като се забранява, още повече я искат, за самата програма разбира се, че няма място, но докато си хапват кюфтета, защо да не е пълна атмосферата. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. Освен това аргумента е невалиден - за излъчванията по Планета мн ясно че монтират лайв записи отгоре. Така че дори и да е пяла на живо - а тя пак подчертавам не е - туй е понтирано поне 15 пъти преди да стигне до фирмения ефир.

 

 

На концертите на Пайнер се знае, че пее на живо - това е 2 пъти в годината все пак, не сме чак толкова глухи, че да не ги чуем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. Освен това аргумента е невалиден - за излъчванията по Планета мн ясно че монтират лайв записи отгоре. Така че дори и да е пяла на живо - а тя пак подчертавам не е - туй е понтирано поне 15 пъти преди да стигне до фирмения ефир.

 

Колко ти плащат, за да хейтиш тук? 1000%20(20).gif

От сега ще ти кажа, че твоето мнение освен, че е злобно и негативно, е и необективно. Изпълнения, които грам не са обработвани, да твърдиш, че са минали поне 15 пъти през обработка, е жалко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха. Освен това аргумента е невалиден - за излъчванията по Планета мн ясно че монтират лайв записи отгоре. Така че дори и да е пяла на живо - а тя пак подчертавам не е - туй е понтирано поне 15 пъти преди да стигне до фирмения ефир.

И на Камелия така ги правеха едно време. Ама беше много отдавна и може да не помниш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде е сега г-н платения фен и автор на темата в която има статия за Рожен?? Къде е да коментира какво значи ГЛАС И ПЕЕНЕ, Деси Слава, Емилия, Нелина? :mf_surrender:

 

Ти мислиш ли, че въпросният фен и масата хейтъри тук ще признаят, че тези дни Десислава, Нелина, Ивана и Емилия извиха гласове на сцена, по-голяма от онази на турнетата? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам и снимки и клипчета, то не са кебапчийници, простотии, се едно сме в близката циганска махала на предизборно мероприятие на ДПС. Или на концерт от турнерата на Пайнер, от ония по градските площади със сичкия мангалитет на околните села.

Пфффф, айде като не си бил/а там да не си правиш изводи само от снимки и клипчета, щото въпреки "кебапчийниците" и "простотиите" изживяването е страхотно! Навсякъде се усеща българският дух и не виждам нищо срамно в кебапчетата и т.н. Ти кво очакваш от подобен събор - червен килим и коктейлни маси със суши и Моет?

Събора си беше един път! Валя Балканска, гайдите, Пайнерките, които си изпяха безупречно песните на живо с Плам, кебапчетата, чевермето, атракционите, сергиите, огромните препълнени поляни - всичко, събрано на куп си заслужава да се чуе, види и усети от всеки българин!

Аман от някви все недоволни "хай-лайф" персони, на които са им под нивото кебапчетата! ;)

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност повече, отколкото можеш да си представиш. Което не променя фактите, че Преса може или можеше, но не пее.

 

Явно Камелия е щедра към персонала си, ти какъв го играеш - защитник в интернет? Или може би си самият Цветин от кръв и плът?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този събор се превърна в едно истинско събитие и всеки опит да се представи като нещо пошло е обречен на неуспех. Днес четох, че над 300 000 души са посетили Роженските поляни за 3те дни, имаше километрични опашки по пътищата, във всички новини и предавания говореха за него и т.н. И мен много ме дразнят капацитетите, за които кебапчетата и кюфтетата са символ на селяния, простащина или не знам си какво. Яжте си черния хайвер и френското козе сирене и посещавайте избите, в които пее Рут Колева примерно. Очевидно панаирите и съборите не са Вашата стихия. Евала на "пайнерките" и на всички останали състави, изпълнители и музиканти, които са били част от това събитие. Да живее българското!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия никога няма да е на такова мероприятие и затова феновете и реагират така.

Онази не е извила глас, тъй като няма.Тя е бездарницата на фолка.

И няма как да се научи.Това е дарба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно Камелия е щедра към персонала си, ти какъв го играеш - защитник в интернет? Или може би си самият Цветин от кръв и плът?

 

Че той не споменава дори Камелия? Толкова ли се изненадахте, че се появи такъв потребител, че зарязахте темата и пропадането на Пайнер, на който всимки обърнаха гръб и се хвърлихте на амбразурата, да проверявате кой е този, който ви пори от няколко дни? Ще ви се Цветин да седне да ви обърне внимание, но няма да ви огрее. Не забравяй, че няма нито една чалгарка, която да е поканила троловете у фейса си, да питат каквото иккат. И само Цветин е помолил в ефир Емирия Стаянова да кара всички въпроси наред и да не пропуска нищо от тях към Камелия. Ако това не ви стига като плурализъм, значи сте лицемери.

 

И пак да питам: - Някой разбра ли защо нямаше чалга-концерт " 25 години Пайнер"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен е ясно защо нямаше концерт - след издънката с Пловдив Митака се уплаши. Той винаги е бил страхлив и колеблив, рядко е рискувал през годините, липсва му самочувствие. Но доколкото знам темата не е за 25 години Пайнер, а за едни други статии, които май не се случиха. Нито Константин ще напуска Пайнер, нито е потвърдено някъде, че СЕМ ще глобява Пайнер, нито пък Рожен беше провал за "пайнерки". Не е ли редно авторът на темата да се изкаже по тези въпроси вместо да хвали разни други потребители и да задава за 118-ти път въпроси за проваления концерт 25 години Пайнер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо с такава сигурност се говори, че няма да има голям концерт? Почакайте, има още доста време... ;)

 

Но в момента темата е за Роженския събор, но тя явно е доста неудобна за някои. ТОП тема в България, навсякъде по новини, статии... и някои от най-големите гласове на Пайнер са там, заедно с Валя Балканска. Това е едно от най-големите събития с фолк изпълнители тази година... и ще се запомни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е разбрал, няма и да се разбере, така че ще си останем с догадките за постоянна забрана на чалга на обществени места.

 

Иначе съборът си е събор, изявили са се хиляди участници от танцови групи, музиканти, певци, кукери и т.н., НО и там чалгата беше забранена.

Така че колкото и многобройна да е била публиката, загубата е единствено за Пайнер и за певиците му, на които вече се налага да се изявяват с изворната българска музика, а не с песните, които те правят и пеят.

 

Жалко за вас, че не го разбирате. Това си е унижение, от където и да го погледнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...