Jump to content



Какво става г-н Продуцент? Всички ли ви обърнаха гръб?


Препоръчани коментари

Може би щеше да се заговори за евентуален спад, ако друг жанр/компания имаше развитие. За да видиш къде си ти, трябва да се направи конкурентен анализ. А той показва, че прекият им конкурент-ФЕН е в тооотална деградация и е на ръба на фалита отдавна. Поп музиката има точно 2-3 МААКС въртяни парчета тая година. И какво излиза пак Пайнер е лидер на музикалния пазар в България. Докато конкуренцията е толкова мижава, няма как Пайнер да трепнат и да променят каквото и да било.

 

И как излезе това? Изсра ли го? :mf_surrender: Излязло било.

Попът тая година има турне, попът не го спират да пее нито на площада, нито на тепето, нито по някоя телевизия. Старият поп две турнета прави по българските площади едновременно и хората го посещават.

Концерти всяка година на Лили Иваноа, Георги Христов, Веско МариновНели Рангелова, Кичка Бодурова. От младите - Рут Колева, Илиева-та, Графа.

 

В попфолка отдавна няма конкуренция, срещу кого да се конкурират? Срещу Вафлата, Пеевски или срещу Гущеров??? :mf_surrender:

Жанрът кисне в безпощадна летаргия последните години, а публиката му тотално се измени, средно интелигентните изобщо не я слушат - много са ви грешни наблюденията.

Продал 300 билета за фолклорния си концерт - това ли са продажбите на фолка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Бе какви Кички, Рут Кулеви.... :roll1: В опитите да плюете Пайнер 2-мата измисляте от жалки по жалки "аргументи".. Еми естествено, че е лидер, докато всички други жанрове спят, Фен западат, а заведенията са пълни с изпълнителите и песни от Пайнер, така ще е още мнооого време.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе какви Кички, Рут Кулеви.... :roll1: В опитите да плюете Пайнер 2-мата измисляте от жалки по жалки "аргументи".. Еми естествено, че е лидер, докато всички други жанрове спят, Фен западат, а заведенията са пълни с изпълнителите и песни от Пайнер, така ще е още мнооого време.. :whistling:

Ми не те знам от къде си, ама и в една София са пълни - кво си мислиш, че Мария Илиева, Мастило и Рут Колева нямат участия ли? В голяма грешка си!

Не всичко е чалготеки в Българи, има много сносни клубове, които канят точно попаджиите.

Казах ви - излезте малко от Рамания!

 

Аргумените са такива - няма турне, няма концерт послучай юбилея, има забрана за чалга по площадите - това е простата истина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не те знам от къде си, ама и в една София са пълни - кво си мислиш, че Мария Илиева, Мастило и Рут Колева нямат участия ли? В голяма грешка си!

Не всичко е чалготеки в Българи, има много сносни клубове, които канят точно попаджиите.

Казах ви - излезте малко от Рамания!

 

Аргумените са такива - няма турне, няма концерт послучай юбилея, има забрана за чалга по площадите - това е простата истина.

 

Че онзи ден четох как Джордан, казва, че отдавна няма песни и няма продуцент а си намирал по 5 участия месечно?? А той е никой, за какво говорим тогава??

 

ПАРИТЕ се правят в чалготеките и докато те са пълни с чалга и Пайнер-няма спиране!

На кой казваш да излезе от Рамания, та ти си тук постоянно и си във всяка тема и спор за Пайнер. Ти си от най-големите фенове на чалгата и Пайнер! :mf_surrender:

 

Излез от миналото !!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докажете, че за фолклорният спектакъл са продадени само 350 билета - "надежден източник така ми каза", фалшиви фактури и глупости изсмукани от пръстите не вървят!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има и такива факти, но чалгата никога през съществуването си не е имала обществено одобрение, като до голяма степен не заслужава такова отношение. Просто напоследък стават по-груби, а тя малко се движи по инерция напоследък и не отвръща достатъчно силно. Някои не я харесват, но дори не знаят защо, повтарят някви неща, които са чули. Други я харесват, но не се отпускат да я слушат, заради преградите на някакви стереотипи. Други я харесват и я слушат, но лицемерничат. Други я харесват и я слушат, но се страхуват да не загубят авторитет пред определени лица, ако ѝ окажат подкрепа.

 

Едно е сигурно, че чалгата продължава да прави най-големият купон. Дали с ретро хитовете, дали с актуалните. Разбира се, че и други изпълнители имат участия, които биват посещавани, но почитателите на чалгата в огромна степен са много по-социални, с повече приятели, по-огнени, по-темпераментни, по-popular сред обкръжението си хора. Ако се посети място с преобладаващо рок или хип-хоп звучене и такова с попфолк звучене, извинявайте, но в чалга дискотеките хората са най-малкото много по-стъкнати, по-поддържани, с по-хубава визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не те знам от къде си, ама и в една София са пълни - кво си мислиш, че Мария Илиева, Мастило и Рут Колева нямат участия ли? В голяма грешка си!

Не всичко е чалготеки в Българи, има много сносни клубове, които канят точно попаджиите.

Казах ви - излезте малко от Рамания!

 

Аргумените са такива - няма турне, няма концерт послучай юбилея, има забрана за чалга по площадите - това е простата истина.

Нормално Илиева да я канят в най-оборотните и най-много, все пак е най-голямото име на модерният поп, но да ми буташ отрепки като Рут Колева, дето само родата й я слуша - не върви. Пайнерки имат много повече участия и много повече пълнят заведенията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално Илиева да я канят в най-оборотните и най-много, все пак е най-голямото име на модерният поп, но да ми буташ отрепки като Рут Колева, дето само родата й я слуша - не върви. Пайнерки имат много повече участия и много повече пълнят заведенията.

 

Рут Колева се слуша достатъчно по заведенията в София, които не са с безплатен вход за студентки! Това, че ти и аз не я харесваме, не значи, че не е успешна в своята си ниша!

Знае се как ги пълнят - почти на 90% с безплатен вход. Това голямото пълнене, и като дойдат награди и РД - НДК стои празно по балконите.

 

А за билетите какво доказателство искаш, толкова не можеш да прецениш колко е публиката по клиповете им в канала? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последния рожден ден беше фул залата. На наградите не ходят толкова много хора, защото е твърде скоро след рождения ден и нищо по различно не показват.

Така мисля аз, а и чух да си коментират хората след последните награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление чалга приказката няма да има хубав край.

 

Огън момичето на фолка в крайна сметка няма да има на кой да остави очите и гените си. Поставям се на нейно място и е питам "Коя е тази съдба, която оставя умна, красива и материално подсигурена жена без дете, а някакви орки имат по 3, преди да навършат 20?". Все още съм относително млад, дано някой ден получа отговор за смисъла на тази и други констатации.

 

Другите две отиват натам - недохранената, подмятана от мутренски наследник Преслава и "лекия" характер Жълта дюля. И двете минаха 30-те, а жених и гнездо отнийде се не види.

 

Колежките им пък успяха да създадат само по едничко - къде презадоволено и лигаво, къде все пак не егоистче. Ивана, Глория, Деси Слава, Галена, Анелия, Емилия. При мъжете същата работа.

Гаден бранш, в който да имаш семейство и да гледаш дете значи да си извън ефир и интерес. Където задоволяваш моментния кеф между 2 и 4 през нощта на хора, излезли да забравят за малко колко се е преебало всичко, да се позабавляват дивашки или просто да си пренесат битовия алкохолизъм на публично място.

Бранш, в който феновете ти са деца, които ставайки на 18, опаковат всички списания с теб и ги прибират до компотите в мазата. Или директно те изхвърлят.

 

Където изкарваш достатъчно пари, но никой не те пита дали си щастлива.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се вижда, че му идва края, от поне 7-8 години няма истински успешна дебютантка в чалгата, която да стане име. Последните такива са Андреа, Джена и с родилни мъки Янева.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука ще кажа само едно, че Рут Колева колкото и да не я харесвам ще има концерт в Бургас на 17 юли в Летния театър с оркестъра на Бургаската опера, има навсякъде плакати. Нашите попфолк изпълнители ги канят вече само в клубовете, никъде другаде. Забелязвам,че в "Комиците" ги спряха. Единствено при Диков и в Култ ги канят, никъде другаде.

 

Ако ще си слушаме песните само в къщи и по дискотеките,а не на големите сцени, работата отива на много зле.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление чалга приказката няма да има хубав край.

 

Огън момичето на фолка в крайна сметка няма да има на кой да остави очите и гените си. Поставям се на нейно място и е питам "Коя е тази съдба, която оставя умна, красива и материално подсигурена жена без дете, а някакви орки имат по 3, преди да навършат 20?". Все още съм относително млад, дано някой ден получа отговор за смисъла на тази и други констатации.

 

Другите две отиват натам - недохранената, подмятана от мутренски наследник Преслава и "лекия" характер Жълта дюля. И двете минаха 30-те, а жених и гнездо отнийде се не види.

 

Колежките им пък успяха да създадат само по едничко - къде презадоволено и лигаво, къде все пак не егоистче. Ивана, Глория, Деси Слава, Галена, Анелия, Емилия. При мъжете същата работа.

Гаден бранш, в който да имаш семейство и да гледаш дете значи да си извън ефир и интерес. Където задоволяваш моментния кеф между 2 и 4 през нощта на хора, излезли да забравят за малко колко се е преебало всичко, да се позабавляват дивашки или просто да си пренесат битовия алкохолизъм на публично място.

Бранш, в който феновете ти са деца, които ставайки на 18, опаковат всички списания с теб и ги прибират до компотите в мазата. Или директно те изхвърлят.

 

Където изкарваш достатъчно пари, но никой не те пита дали си щастлива.

 

Жълта дюля? за коя става въпрос

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера в последните години просто не успява да е достатъчно напредничав в мисленето си, поостаря и затова бизнесът почна да е по инерция, не се мисли стратегически и няма нови идеи от нови млади кадри. Не се говори за грешките му, защото Камелия била напуснала, а Камелия напусна заради грешките му и отказът му да прави промени, твърдя, че самата тя има повече потенциал да ръководи чалга бизнес от него. За миналото е бил най-добрият, щом такива успехи постигна, но днес обстановката е различна, трябва адаптация.

 

И аз това си мислих тези дни! Пайнера вече толкова години по една и съща позната класическа ниша се движи, не иска почти никакви иновации и модернизиране, поне леко разчупвани и някакви креативни иновации ни към продукция, предавания по Планета, концерти и т.н. Тя обаче вече е толкова амортизирана, че почти се е скъсала, а стане ли това веднъж го чакат тежки дни! Иначе финансово надали е притеснен, той там каквото е можал е скатал за 2 поколения напред поне гаранция!

 

:lock: :lock: :lock: :lock: :lock:

 

Защото не можеш да коментираш новите обувки или селски изцепки на Галяка ли?! Няма ли как да се пусне ограничение на феновете под 21 години за сериозните теми или просто да им се направи отделна платформа на форума? Писна ми да им чета простотиите, педерастиите и некомпетентните постове!!! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И как му се подиграват директно в очите с тая забрана за чалга, а той си праща чалгарките да пеят там. Е няма такъв мазохизъм - ще ти забраняват бизнеса, а ти ще им играеш по свирката и прищявките.

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направих си труда да погледна темите, които е пуснал Фокса на тея 2 страници, те са около 4-5 и всичките са на една тема, как Пайнер западал и как Камелия се справяла...Нещо странно да виждате?? :whistling: Дали пък по инструкция на бездарната си, залязла любимка, не се прави опит за, "ако една лъжа се повтори 100 пъти, тя става истина".. :whistling:

 

Нали има хора, които живеят за това да модерират чалга-форум, къде са при такива "теми"? :mf_surrender:

 

То от километри личи с каква цел са...И 1000 пъти да се пусне таква тема от Фокса, нито Пайнер ще изгуби и лев от милионите си, нито Камелия ще направи хит, нито ще се научи да пее.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На който не му е ОК темата да не влиза в нея ;) Не виждам причина да я затварям, след като се получава дискусия. Предните теми на Фокса са специално за Камелия, като едната от тях е затворена вече. Давайте по същество.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тая тема олекна и грам не важи след новината, че Галена и Преслава ще подгряват Цеца на 21 август в Несебър: :1000 (19):

 

http://planeta.tv/news/view/Galena-o-Presl...-Ceca-v-Nesebur

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе с какво е успял попа, бе ?!

Наистина имат много яки песни тази година, но самия жанр е един балон.

Ако бяха тооооооолкова хитови защо само Криско и Мария Илиева имат участия ?!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тая тема олекна и грам не важи след новината, че Галена и Преслава ще подгряват Цеца на 21 август в Несебър: :1000 (19):

 

http://planeta.tv/news/view/Galena-o-Presl...-Ceca-v-Nesebur

Много искам да видя коментара на Фокси :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то и Роженският събор не е отменен и се очаква изпълнителките на Пайнер да пеят фолклорно пред 250 000 души. Всички добре знаем каква е целта на тази тема, но мисля, че този път на Фокси не му се получи...

Иначе съм много доволен, че в Пайнер започнаха толкова да налагат фолклорната музика. А сега две от най-нашумялите през последните години звезди ще подгряват Цеца. Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно...Гло с влошени отношения, Ивана не иска да пуска песни, много врати се затварят под носа му ....

Ти кажи Ивана оправи ли си правата на старите песни и не смята ли най-сетне да му тегли майна на продуцента. Все си мисля, че Камелия, Ивана и Глория аут, биха могли заедно да направят нещо. Не говоря за продуцентска компания, но поне взаимопомощ.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че тая тема олекна и грам не важи след новината, че Галена и Преслава ще подгряват Цеца на 21 август в Несебър: :1000 (19):

 

http://planeta.tv/news/view/Galena-o-Presl...-Ceca-v-Nesebur

Ако Кама беше в Пайнер нали се сещаш коя щеше да е подгряващата :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...