Jump to content



Kой се прие най-добре на Наградите на Планета?


...  

167 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Прием - Константин и Алисия, Фики, Галин, Преслава и Галена

 

Пеене - Преслава и Цветелина Янева. Фими също пя по-добре от предния път.

 

Шоу - Андреа и Цветелина Янева.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Слушам отново Преслава .. страхотна. Песните като на плейбек, бързите специално.

Браво. И аз пишех, че не мисля че ще е Певица на годината и че заслужават Джена и Галена. Но сега като се замисля .. става. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И къде в тази анкета е дупето на Деси Слава? :feminist_en: :feminist_en: :feminist_en: :whistling:

 

Не съм ги гледал още всички, но от видяното досега Андреа ми направи най-голямо впечатление!

 

Но губиш ме, не го прави, обичам те... :happyppl: :happyppl: :happyppl: :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без да си кривя душата - Андреа. Вярно, че едва ли е на живо, но все пак вокалите са яки, а към шоуто нямам никакви забележки.

 

Харесаха ми още Десислава, Емилия, Райна...

 

П.п. поздравления за сцената тази година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора моля Ви каква Андреа,всичко е благодарение на това, че си е платила за по-добро заснемане, ефекти и т.н. Цялото ""шоу"" беше копирано от турнето...Андреа е ужасно дърво...никакво пеене пак, моля ви не се лъжете....

 

 

Като гледах сега за втори път повечето, Галена стои доста добре....Накрая много готино танцува, снощи се изказах негативно, но като погледнах пак, определено Галена не беше толкова слаба....като цяло стоеше доста добре и танци и визия....

 

 

Та излиза, Галена, Преслава и Фики за най-добри....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора моля Ви каква Андреа,всичко е благодарение на това, че си е платила за по-добро заснемане, ефекти и т.н. Цялото ""шоу"" беше копирано от турнето...Андреа е ужасно дърво...никакво пеене пак, моля ви не се лъжете....

Като гледах сега за втори път повечето, Галена стои доста добре....Накрая много готино танцува, снощи се изказах негативно, но като погледнах пак, определено Галена не беше толкова слаба....като цяло стоеше доста добре и танци и визия....

Та излиза, Галена, Преслава и Фики за най-добри....

:roll1: Глупости! Хората в залата да не са слепи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Глупости! Хората в залата да не са слепи?

Песента се знае, да, но главно ефекта идваше от ефектите и заснемането по ТВ, в залата не знам какво е било...

 

Андреа, само това и чака, толкова е злобна и алчна, че само това чака за да се помисли пак за Мадонна...Хм, дървото му с дърво.. :gun_bandana: С пари всеки знае...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента се знае, да, но главно ефекта идваше от ефектите и заснемането по ТВ, в залата не знам какво е било...

 

Андреа, само това и чака, толкова е злобна и алчна, че само това чака за да се помисли пак за Мадонна...Хм, дървото му с дърво.. :gun_bandana: С пари всеки знае...

Андреа беше перфектна. Разкарай се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа беше перфектна. Разкарай се.

Тя беше една перфектно бяло русо изурсена, надута, злобна мутреса...Аз също харесвах Андреа, докато не разбрах неща за нея от близки нейни хора, това е един мноого злобен, амбициозен и алчен човек..Въобще да не се прави на много мила...такава змия е. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя беше една перфектно бяло русо изурсена, надута, злобна мутреса...Аз също харесвах Андреа, докато не разбрах неща за нея от близки нейни хора, това е един мноого злобен, амбициозен и алчен човек..Въобще да не се прави на много мила...такава змия е. :mf_surrender:

Какво общо има това с представянето и ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора моля Ви каква Андреа,всичко е благодарение на това, че си е платила за по-добро заснемане, ефекти и т.н. Цялото ""шоу"" беше копирано от турнето...Андреа е ужасно дърво...никакво пеене пак, моля ви не се лъжете....

Ако човек се зачете в тоя форум ще се зачуди защо за всеки концерт Пайнера търси спонсори... Нищо лично, но не се сърдете на факта, че е отделила време да обясни как точно иска да бъде заснета. И за Андреа поне знаем, че не е на живо. Други си "пеят" песните толкова добре, че звучат като плейбек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...