Jump to content



13 годишни награди на Телевизия Планета - преки коментари


Препоръчани коментари

Не беше лош концерта, разпределението на наградите за поредна година беше на принципа "за всеки по нещо".

 

Потресен съм от визията на ДесиСлава! С този огромен задник и къси крака няма право да излиза по този начин! :gun_bandana: Новата песен не е лоша. Като цяло от всичко, което се изпя за първи път най-много ми хареса "Втори дубъл" на Емилия. Уникално я е изпяла! :1000 (19):

Между другото всички бяха силно аплодирани в залата, докато вървяха номинираните в отделни категории, само на Емилия нямаше никаква реакция, което малко ме изненада...

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

За вида й, не знам какво сте казали - ама изглежда добре - само при нас представата за хубаво тяло е някаква извратена.

Eми, ето ви Гага, която е световна звезда - това е уж нормално тяло, на нашата не знам тогава какво трябва да е - тя си е модел пред Гага.

David-Letterman-announces-2015-retirement-2.jpg

 

Наистина, и аз се чудя каква е тази мания всичките да са топ модели. :helpsmilie: Деса не е толкова зле... и все пак дрехата като излезе да дава наградата ми допадна повече.

А приема можеше и да си го има ако беше изпяла някой от старите хитове, както правят повечето изпълнители... но явно толкова са й дали. Малко изпълнители получиха право на повече от една песен, и въпреки това на Десислава й се получи силна премиера на сингъл.

 

А осъзнавате ли, че на този концерт тя беше най-големият ветеран, който пее най-отдавна? :1000 (29): А миналата година по това време се водеше отписана, каквито опити има и сега. Често се случва така при големите- явно трябва да има и приемане, и отричане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че Галин има дует с Кама но това не означава да го защитаваш.

Като Десислава се правеше на малоумна и три минути не казваше кой печели, кое име се скандлизраше най-много ?

Това на Фики и на клипчетата се чува.

Кой имаше по-добър прием на наградите ? ФИКИ

На Рождения ден ? ФИКИ

На турнето ? ФИКИ

 

Това е неговата годината.

 

Свършиха тия вицове с дуетите с Кама и клишетата, които вървяха цяла година по тази линия. Галин гази Фики в клубовете и в никакъв случай не е по-зле на голяма сцена. Ама да ми обясняваш, че не виждам как Галин/а граби публика всеки ден е глупаво. Тази вечер бе показателна, концертът започна тям някъде след Илиян и първото избухване бе точно на Галин. Другите след тях получиха готова публика, ама не Галин го освиркваха, а Фики. И не е като да не сме чули, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не беше лош концерта, разпределението на наградите за поредна година беше на принципа "за всеки по нещо".

 

Потресен съм от визията на ДесиСлава! С този огромен задник и къси крака няма право да излиза по този начин! :gun_bandana: Новата песен не е лоша. Като цяло от всичко, което се изпя за първи път най-много ми хареса "Втори дубъл" на Емилия. Уникално я е изпяла! :1000 (19):

Между другото всички бяха силно аплодирани в залата, докато вървяха номинираните в отделни категории, само на Емилия нямаше никаква реакция, което малко ме изненада...

Защото Емилия не мъкне с нея агитки.

 

 

 

НАЙ-ДОБРИЯ прием!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях в залата, концерта ми беше една идея по-слаб от предишния. Половината време беше абсолютна тъпня, изпяха се 1000 нови песни, вместо да си изпеят хитовете, не се научиха, че нови песни се пеят или след голям хит, или изобщо не се пускат(Галинчо се е сетил и затова остави Сменям ти адреса, според мен). На Деса новата песен е интереса, и толкоз, другите даже не ги и запомних, Засега Кама няма да има конкуренция относно песни. Преслава си получи най-сносния прием, ама според мен добре, че й беше баладата, че да й се накефят хората, ако я нямаше, трябваше да лежи на слабото място, което си е наравно с Хаваната. За Фики беше ясно поначало, Джена си личеше, че е огорчена. Имаше малко бисове, на Андреа последният й подобен прием, който помня, беше с Азис, сега донякъде го доближи, ама не съвсем. Галена ако имаше акъл в главата и беше си включила в микса Пак ли, щеше да има супер прием, така ми беше леко незавършено(да беше обърнала внимание на едно мое предложение навремето, щяха с Преса да си премерят баадите, ама на :D ). Като цяло концерта почна от Илиян, другото горе-долу каквото сте писали, е така. За това кой колко е дебел не знам, бях най-отзад на 1 етаж, че да обхвана цялата публика, и не се виждаше толкова добре. Имах по-големи очаквания, ама нъц.... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се оказа,че категорията "Певец на годината" е по интересна и от "Певица" и от "Идол"?!

Браво,Фики! Заслужаваше тази награда! Много се радвам за пантерата Галена! Заслужена е!

Андреа отново мачка! За пореден път е ясно,че "Най-добрата" е мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За вида й, не знам какво сте казали - ама изглежда добре - само при нас представата за хубаво тяло е някаква извратена.

Eми, ето ви Гага, която е световна звезда - това е уж нормално тяло, на нашата не знам тогава какво трябва да е - тя си е модел пред Гага.

David-Letterman-announces-2015-retirement-2.jpg

Хубаво е тялото на снимката.

Деса има кофти структура, не е до сланини.

 

Много тъп концерт като цяло - не съм доволен.

Защо не дадоха награда на Теди?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свършиха тия вицове с дуетите с Кама и клишетата, които вървяха цяла година по тази линия. Галин гази Фики в клубовете и в никакъв случай не е по-зле на голяма сцена. Ама да ми обясняваш, че не виждам как Галин/а граби публика всеки ден е глупаво. Тази вечер бе показателна, концертът започна тям някъде след Илиян и първото избухване бе точно на Галин. Другите след тях получиха готова публика, ама не Галин го освиркваха, а Фики. И не е като да не сме чули, нали?

Не е лесно винаги да си фен на губещите. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лесно винаги да си фен на губещите. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм почитател на изпълнителите, които забавляват, а не на мрънкащите ментаци заплашващи, че ще напуснат фирмата, ако не станат "Певица на годината". :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм почитател на изпълнителите, които забавляват, а не на мрънкащите ментаци заплашващи, че ще напуснат фирмата, ако не станат "Певица на годината". :1000 (19):

Аз говорех за Фики.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз говорех за Фики.

 

И за него ще говорим същото в следващите години. Това наградите са дрога, без която едни не могат, щото няма да имат кариери. Ето, до оня ден превъзнасяха Анелия, а за интервюто и с изиграните карти няма да припомням. Не и дадоха нужните награди и сега всички са забравили за нея. А има цял "Албум на годината". Без него за къде е? Кой ще я отрази? Пример давам само, за да си представиш вечер с Преслава без спасителни наградки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свършиха тия вицове с дуетите с Кама и клишетата, които вървяха цяла година по тази линия. Галин гази Фики в клубовете и в никакъв случай не е по-зле на голяма сцена. Ама да ми обясняваш, че не виждам как Галин/а граби публика всеки ден е глупаво. Тази вечер бе показателна, концертът започна тям някъде след Илиян и първото избухване бе точно на Галин. Другите след тях получиха готова публика, ама не Галин го освиркваха, а Фики. И не е като да не сме чули, нали?

 

Прав си, плюс това, това с дебюта и след това певец на годината е голяма смешка....отделно певицата на годината без награда за песен или клип или някаква по-сериозна друга награда....значи Галена и Джена обират по няколко награди за песните си и накрая Преса с голямата награда..адски нагласено беше това, не че Преслава не заслужава но поне да й бяха дали и още някоя сериозна награда, за да изглежда по-реално - видяхме че публиката умира за нея все още...

Всички знаем че Певица на годината е най-голямата награда...никакви Идоли и такива мошенгии...

 

А Ивана с нейната реч...точно тя ли?!?!?Толкова фалш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се оказва в крайна сметка - отписваната Андреа получи най-добрия прием на концерта. :1000 (29):

Понякога се случват интересни неща. :3fdb8960598fa63e:

Много яко представяне направи Андреа.Евала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прав си, плюс това, това с дебюта и след това певец на годината е голяма смешка....отделно певицата на годината без награда за песен или клип или някаква по-сериозна друга награда....значи Галена и Джена обират по няколко награди за песните си и накрая Преса с голямата награда..адски нагласено беше това, не че Преслава не заслужава но поне да й бяха дали и още някоя сериозна награда, за да изглежда по-реално - видяхме че публиката умира за нея все още...

Всички знаем че Певица на годината е най-голямата награда...никакви Идоли и такива мошенгии...

 

Не заслужава повече. И балада не трябваше да взима. Нали си получи певицата, кво повече иска? Ненаяло се говедо.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се оказва в крайна сметка - отписваната Андреа получи най-добрия прием на концерта. :1000 (29):

Не е лошо от Пайнер да почнат да залагат отново на нея. Доказа се във времето според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо от Пайнер да почнат да залагат отново на нея. Доказа се във времето според мен.

Те залагат на нея много.Но тя не иска да се потруди още малко повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой знае ли по какъв критерий определят Албума на годината?

 

Ами попринцип би трябвало това да са гласовете на хората, но не знам дали някой ги гледа много на сериозно. За мен албума беше за Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...