Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Ако са орязали концерта ще се :gun_bandana: Това беше най-добрия концерт на Глория! Искам всичко да влезе в DVD-то. Дано не се надявам напразно.

И дано са внимавали с монтажа, че ги знаем какви са :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой приготвил ли се е да записва концерта?

Нали го качиха, за кво ти е запис? :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много як монтаж, харесва ми това , че се използвали забавени и чернобели кадри.

 

Звукът е пипнат, но това е напълно нормално. Искам да издаде концерта на live cd!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде и тука да го напиша.

 

Само най-големите звезди могат да получат такъв прием- аплодиране на крака, ставане на крака, букети цветя по време на песните. Това не всеки го може, а Глория си заслужава всяко едно цвете, което получи. Уникален глас, певица, талант със страхотен бенд- Дани Милев Бенд. С този концерт, Глория показа как се пее, как владее публиката и че хората безкрайно много я обичат. Глория заслужава за този концерт награда за концертно присъствие на сцена или за най-добро пеене на живо. Много има да се учат от нея и пак не могат да я стигнат.

Очаквам 2-ра част от концерта, за да продължи магията с Глория. Гледаш и настръхваш, когато тя запее!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо звукът на втора част е някакси... двоен?? :mf_surrender: Най-добре си личи при обръщението на Антон Стефанов.

И на мен ми направи впечатление. Все едно е сложен два пъти. Много е дразнещо. И звукът от микрофона е някак... по-тих от музиката. Дано да е само някаква грешка при качването и не е наистина така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много аматьорско монтиран звука и много дразнещо.

 

Това се получава защото са оставили звука записан от залата. Това се прави за да се чува как хората се радват и викат на Глория. Но уви, чува се по-мощно музиката от колкото публиката и виканията от феновете, и върху този звук от залата са насложили канала звук записан от микрофоните на самата Глория и оркестъра, за това звучи все едно звукат е насложен два пъти, а всъщност са три различни канала, от които се чува едно и също. Демек са смесили три канала, един от залата, един от микрофона на Глория и един от микрофона на бенда, в един и са ебали мамата на целия звуков монтаж. Просто не знам кой ги взима на работа тия аматьори в Планета. Всеки човек от този форум би могъл да направи по-качествен звуков монтаж.

 

Не, не проблем от качването, проблема е в самия монтаж, и ако някой не го съобщи на Глория преди издаването на ДВД-то, така ще си остане. Ако не са го и издали вече така. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е много аматьорско монтиран звука и много дразнещо.

 

Това се получава защото са оставили звука записан от залата. Това се прави за да се чува как хората се радват и викат на Глория. Но уви, чува се по-мощно музиката от колкото публиката и виканията от феновете, и върху този звук от залата са насложили канала звук записан от микрофоните на самата Глория и оркестъра, за това звучи все едно звукат е насложен два пъти, а всъщност са три различни канала, от които се чува едно и също. Демек са смесили три канала, един от залата, един от микрофона на Глория и един от микрофона на бенда, в един и са ебали мамата на целия звуков монтаж. Просто не знам кой ги взима на работа тия аматьори в Планета. Всеки човек от този форум би могъл да направи по-качествен звуков монтаж.

 

Не, не проблем от качването, проблема е в самия монтаж, и ако някой не го съобщи на Глория преди издаването на ДВД-то, така ще си остане. Ако не са го и издали вече така. :gun_bandana:

Ами първа част си беше ОК, само при втора е проблемът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си взе поука Глория и това е!! За какво пя на живо, след като сега са направили пеенето точно като след студиен записа?! То се губи емоцията, пак същото като миналия концерт. Разбрахме, че има студио и могат да обработват всичко, но.. :mf_surrender: Много изкуствено звучи..

 

ПП Втората част не е толкова изкуствено.. Иначе перфектен концерт, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Освен очевидните недостатъци, които смятам всички споменахме, може да се каже, че концерта на Глория е много хубав. Много по - добър и изпипан и успешен от предходният й такъв. Поп - фолка може да се гордее с нея, това е зала 1 на НДК, с бенд и много репетиции, както трябва да бъде. Всичко е синхронизирано и професионално, Глория е сигурна и в настроение, пълната зала, пеещата публика и многото й песни, които за хората там са тотални хитове.

 

Когато някой поиска концерт на ниво, с пеене, нормални хора и голям диапазон от възрасти може да му предоставим този. Той показва, че макар да не ги виждаме по честите пайнерски оборки, тези хора все още слушат поп - фолк.А на Глория й пожелавам да направи по - добър дори от този концерт, ако е възможно в Армеец. Да е жива и здрава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно е всичко! Останалите да гледат и да се учат как се припомнят старите златни песни на жанра. Време е Ивана, Десислава и Емилия също да се чукнат по главите, дори и да не е зала 1, а някоя от по-малките.

 

Между другото аз ли пропуснах или просто не излъчват "Сцената обичам лудо", сбърках се да търся? Само ако са я изрязали...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно е всичко! Останалите да гледат и да се учат как се припомнят старите златни песни на жанра. Време е Ивана, Десислава и Емилия също да се чукнат по главите, дори и да не е зала 1, а някоя от по-малките.

 

Между другото аз ли пропуснах или просто не излъчват "Сцената обичам лудо", сбърках се да търся? Само ако са я изрязали...

Изрязали са я, както и "Ех, море" и "Чуй ме", защото са с неуредени права.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано много се радвам, че качиха концерта сега, когато качиха и първа част на онзи в Арена.

Радвам се, и че Глория не участва в него. Сега много добре може да се види как една сама Глория прави много по-добър концерт в пълния смисъл на думата срещу този в който са включени всички останали в империята...

И не искам мнението да бъде слагано в категорията хейт. Повечето знам, че ще ме разберат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес изгледах 2рата част в ютуб и изпълненията бяха както си бяха на самия концерт но звука нещо беше прецакан или необработен по-скоро нз.. но сега гледам излъчването по Планета и естествено отгоре всичко е наслагвано дори на Очакване която изпя перфектно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На някои песни се чудех чак дали не са на плейбек заради тъпото наслагване, но сестра ми, която беше на концерта също се учуди, че не е звучало така. Не мога да разбера защо се прецакват сами, пуст перфекционизъм.

 

Иначе голяма Глория, пяла е велики песни, които жанрът няма да види никога повече. Родителите ми, които много плюят по тази музика последните години се отказа от Новините, от всички програми по празниците и майка ми само разпитва кога ще е втора част, чак стана и заигра на средата на стаята на "Дар от Бога". Просто е голяма тази жена, поклон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На "Жените са цветя" страшно си личи как е презаписвано, разликата в звука, като пее Тони и след това Глория, е осезаема. На "Лабиринт" пък в края си дърпа микрофона, а гласът ѝ магично още се чува. :mf_surrender: Глупава работа, кому е нужно да се пипа? Че тя си беше перфектна на 30-ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хванах малко от тази втора част на концерта сега по Планета - еми няма какво да се каже, Глория си е Глория, примата в поп-фолка, колкото и клиширано да звучи. Няма друга от чалгаджийките с толкова песни, които си тежат на мястото на концертна сцена. (Макар че пък не разбрах за какво беше патравият ремикс на "Феникс", една от най-"избухващите" ѝ песни, при това вмъкнат като фрагмент в микс). И с беквокалите е наистина стилно, несравнимо повече, отколкото на Пайнерските сбирки. Абе с една дума, "българската Цеца" може да не е чак на нивото на сръбкинята, но е над българските си колежки с много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...