Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много аматьорски направено! Дано я смени.

Не ми се вярва. Сигурно е късно за смяна, а и на нея си й харесва. :D Жал ми е, че няма свястни хора около нея, за да й помагат в такива моменти. Кой знае всичките й примадони са казвали колко невероятна е обложката... 1000%20(20).gif

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, кажете ми, че тази жена Галина, по-известна като Глория, е все още с всичкия си и си прави майтап с качената обложка във фейсбука й? Извинявайте, ама сме 2015-та година, ако тя вече е изкукала, няма ли трезвомислещи хора край нея?! Обложката е меко казано пълен потрес, пак редовната вечна муцуна и отнесен поглед, а фонът е.....ами мисля, че дете във втори клас на Пейнт ще направи по-добра обложка....че то първите й обложки от миналия век са по-готини! Освен това изобщо не мисля, че "Пясъчни кули" е най-подходящото заглавие за албум...Разбирам, що годе сполучлива песен се оказа, но нито е била неземен хит, нито става за заглавие...Все пак заглавията са някак си есенцията на албума, един вид събирателен образ на всичко, което се съдържа вътре, като един вид обобщение и ретроспекция...А тя все едно си нарича албума и кариерата пясъчни кули....Ами да, нищо общо с това, което беше някога....Срутиха се всички велики представи за нея, не й остана никой, освен най-върлите й фенове г*золизци, за които знам, че това ще е "съвършената обложка" и ще припадат след всяко действие на "кралицата" си...Но хората, които гледат реално на събитията в поп-фолка, вече Глория са я отписали и пенсионирали, и за тях е отдавна бита карта. Вярвайте ми, ужасно ми липсват годините от 1994 до към 2004 някъде....След това Глория за мен вече е бледа сянка на онова, което беше...Че я няма вече и Маргото Лозанова да я пудри и възкресява...Колкото до това дали някога ще напусне Пайнер - вече ми е все тая, тя с Пайнер и без Пайнер ще си остане едно име, което някога е имало успехи, но към днешна дата не е актуално, каквото и да се напъва да прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обложката е направо комична, най-лошата и зле направената й обложка на албум досега..Преди поне за нейните продукти се стараеха, вероятно вече изцяло са го ударили през просото..Вероятно ще е картонена и без книжка, както всички Пайнерски напоследък. .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, кажете ми, че тази жена Галина, по-известна като Глория, е все още с всичкия си и си прави майтап с качената обложка във фейсбука й? Извинявайте, ама сме 2015-та година, ако тя вече е изкукала, няма ли трезвомислещи хора край нея?! Обложката е меко казано пълен потрес, пак редовната вечна муцуна и отнесен поглед, а фонът е.....ами мисля, че дете във втори клас на Пейнт ще направи по-добра обложка....че то първите й обложки от миналия век са по-готини! Освен това изобщо не мисля, че "Пясъчни кули" е най-подходящото заглавие за албум...Разбирам, що годе сполучлива песен се оказа, но нито е била неземен хит, нито става за заглавие...Все пак заглавията са някак си есенцията на албума, един вид събирателен образ на всичко, което се съдържа вътре, като един вид обобщение и ретроспекция...А тя все едно си нарича албума и кариерата пясъчни кули....Ами да, нищо общо с това, което беше някога....Срутиха се всички велики представи за нея, не й остана никой, освен най-върлите й фенове г*золизци, за които знам, че това ще е "съвършената обложка" и ще припадат след всяко действие на "кралицата" си...Но хората, които гледат реално на събитията в поп-фолка, вече Глория са я отписали и пенсионирали, и за тях е отдавна бита карта. Вярвайте ми, ужасно ми липсват годините от 1994 до към 2004 някъде....След това Глория за мен вече е бледа сянка на онова, което беше...Че я няма вече и Маргото Лозанова да я пудри и възкресява...Колкото до това дали някога ще напусне Пайнер - вече ми е все тая, тя с Пайнер и без Пайнер ще си остане едно име, което някога е имало успехи, но към днешна дата не е актуално, каквото и да се напъва да прави.

Питай Маргото дали Гло я е търсила да я чуе след затриването на НФ и ще изпаднеш в транс :3fdb8960598fa63e: Иначе Марго добре я поддържаше...

 

И заглавието на албума си е ок...или предпочиташ Циганско сърце 2 да го кръсти...отсега си представям на концерта:"Сега ще ви изпея нещо, което... втората циганска песен в моя репертоар, хайде всички ръчкички горе" :happyppl: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахаха сега и заглавието не харесвате .. ако искате да почне да пуска анкета за всяка стъпка от кариерата си и да се одобрява от вас? Да ви прати демота на песните да кажете коя песен с какъв текст какъв аранжимент и какво темпо да е.. после заглавия на песните може да изберете.. да пусне фотосесии да си изберете снимка за обложка .. после шрифт цвят и т.н .. след това албума как да се казва .. кои песни да имат клипове и кои не ? Как да се рекламира .. и цената може направо да напишете колко да е ... след това може да и кажете къде да даде интервюта и направо и концерта да и кажете коя след коя песен и как да бъде изпята и т.н А някои хора са толкова информирани от други .. като ви чета глупостите и умирам от смях .. радвам се, че жалките ви страници отиват в коша и архива може да си го гледате на персоналния компютър ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria - Пясъчни кули (2015)

  1. Двойна игра
  2. Пясъчни кули
  3. Безсъние / Insomnia
  4. Обратно броене
  5. Ако счупят всяка нота (дует със Симона Загорова)
  6. Криле
  7. Убиваш ме на място
  8. Пулс
  9. Утре ще е по-добре
  10. нова
  11. нова
  12. нова
Link to comment
Сподели в други сайтове

“Пясъчни кули” е озаглавен новият албум на Глория, който тя ще представи за рождения си ден на 28 юни.

 

“Това е моят специален подарък за нейно величество публиката”, споделя Глория, която за пореден път доказва своето уважение към многобройните си почитатели.

Музикалният проект ще съдържа 12 композиции. Девет от заглавията са вече добре познати на аудиторията, защото са част от хитовете, които Глория представи през последните години.

Нямат да липсват и изненади, защото три от песните са съвсем нови и до този момент не са представяни в публичното пространство. Тяхната премиера ще се състои в деня, в който “Пясъчни кули” ще се появи на музикалния пазар.

 

Само 3 нови песни. Поне така ще има вероятност всички да получат клипове, в предишни албуми доста качествени песни останаха без видеа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можеше да се избере и по-подходящо заглавие на албума. "Криле" и "Утре ще е по-добре" звучат някак по-адекватно, макар че "Пясъчни кули" си е хитът. На мен като цяло този албум ми се вижда набързо скалъпен, но разбирам какви са идеята и предназначението му, така че не съм разочарован. А и зависи какви ще са трите нови песни. Поне и трите ще бъдат представени с нещо като клипове, доколкото разбирам от мненията тук.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо обръщате толкова внимание на обложката, най-вероятно дори ще е без книжка, както са последните на Джена и Анелия. Албумът ще е доста нужен заради концерта, събрали са се песни, а ако някоя от новите стане хит ще е още по-добра реклама. Единствено мисля, че "Криле" щеше да е по-добро заглавие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък и обложката и заглавието ми харесаха. Изобщо не ми напомня, че кариерата или албума й може да са пясъчни кули. 1000%20(29).gif Да не би "Илюзия" да ви е напомняло, че може би примата живее в измислен свят на слава и хитове тогава?

Имало е къде къде по-лоши случаи. Помня си когато излезе албума "Благодаря". Толкова несериозно ми звучеше това заглавие за албум, че представа си нямате. После стана популярно всички да именуват албумите си с някое послание към публиката. А пък "Имам нужда от теб" ми се струваше хептен неадекватно заглавие за албум... А за корицата да не говорим... Ужас! Не можах да повярвам, че е избрала една от снимките оправени с евтини ефекти от пейнт за корица. Но ето, че с всичко се свиква, сега тия са едни от най-добрите й албуми.

 

Така че не се притеснявайте, ще ги преживеете и корицата и заглавието, защото те ще останат така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само 3 нови песни... поне 5 да бяха.

Искаше ми се песни като "Пулс" и "Убиваш на място" да ги няма в новия диск но....

 

По-добре да ги нямаше Криле и Обратно броене... Тия другите 2 поне нямат клип, който още да им разваля качеството, и са поносими. Но случаят "Криле" е без коментар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне и трите ще бъдат представени с нещо като клипове, доколкото разбирам от мненията тук.

Като през 2007 - клечеше по саксиите и хотелите, но поне направи един хубав клип тогава ама сега трябват пари за концерта, ще мине и така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като помня "Имам нужда от теб" колко чисто нови парчета имаше, тук 3 ми се виждат малко. Но пак е доволно.

Дата за албума има ли? Или ще се отлага докъм 15 септември :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...