Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Росене силно се надявам Глория да не погледне анкетата ти.

Такъв е вота на зрителите! :feminist_en:

В топ 20 са едни от най големите и хитове!

 

Пясъчни кули

Сбогом, адиос

Откраднат миг

Присъда

Феникс

Илюзия

Очакване

Златна клетка

Крепост

Ангел с дяволска душа

Не заслужаваш

Приятелко, ти моя, най-добра

Любовен дъжд

Кръговрат / Ne ostavljaj me

Не сме безгрешни

Ако бях се родила река

За добро или зло

Уморих се от теб

Ледена кралица

Стопроцентова жена

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Вота им е тъп бих казал.

Ясно кои са хитовете, но целта на анкетата беше да покажем, че има И други хитове, които искаме да чуем, защото от ''Циганско сърце'' и ''Любовен дъжд'' вече ми се повръща, както и на много други, убеден съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вота им е тъп бих казал.

Ясно кои са хитовете, но целта на анкетата беше да покажем, че има И други хитове, които искаме да чуем, защото от ''Циганско сърце'' и ''Любовен дъжд'' вече ми се повръща, както и на много други, убеден съм!

 

Като ги изпее излез да пушиш .. :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направете анкетата с песните до 2002 година, без тези от същия период, които ги пя на предния концерт. Променете я тая анкета, ако смятате че ще я погледне.

Тъпо е...

Даже песни като НЕка останем приятели, Децата, Щастието, Дай ми, Оставете ме на мира,Дарот Бога, Рак и Скорпион, Скъпи купи ми нещо, Бодигард, Погрешен адрес,Откраднат миг,Живея няма време,Вика моята душа, 100%,Не мога без теб, трябва да присъстват в анкетата като задължителни по волята на феновете. Какви ще са тия 20 години с Очакване, Любовен дъжд, Пясъчни кули и т.н..

Песните които я направиха голяма звезда са от първите й години. Анкетата да се променя. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направете анкетата с песните до 2002 година, без тези от същия период, които ги пя на предния концерт. Променете я тая анкета, ако смятате че ще я погледне.

Тъпо е...

Даже песни като НЕка останем приятели, Децата, Щастието, Дай ми, Оставете ме на мира,Дарот Бога, Рак и Скорпион, Скъпи купи ми нещо, Бодигард, Погрешен адрес,Откраднат миг,Живея няма време,Вика моята душа, 100%,Не мога без теб, трябва да присъстват в анкетата като задължителни по волята на феновете. Какви ще са тия 20 години с Очакване, Любовен дъжд, Пясъчни кули и т.н..

Песните които я направиха голяма звезда са от първите й години. Анкетата да се променя. :1000 (19):

Особено "Дай ми". :1000 (29):

Миленски, пиши в събитието, дай идеи там или пиши под моите, ако си съгласен, че стават, писал съм цял роман.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми виж сенките, качеството. Знам от къде е снимката, ама да беше изчакал малко.

Малко в стил #loshomie. :D

 

Чудна мадама си е. Аз така я харесвам, претъпкано лице с грим!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не за грима. Снимката май беше ок, не знам що на аватар стана мазало.

 

Не ме бива по тези неща режа и качвам!

Относно анкетата съм съгласен с коментара по-отгоре.. нека песните да са различни до 2002ра аз лично определено мога без "Крепост", "Ако те няма" и т.н.

Искам да ги позабравя малко да ми залипсват в момента са ми досадни тези песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Особено "Дай ми". :1000 (29):

Миленски, пиши в събитието, дай идеи там или пиши под моите, ако си съгласен, че стават, писал съм цял роман.

 

Малък си за да знаеш кое е звучало и кое не. Първите няколко албума на Гло-то се знаят от почти всички от ТОГАВАШНОТО поколение слушащо такава музика....

А Особено Дай ми беше мега въртяна песен. Дори не мога да кажа че има някоя песен която да изпъква над останалите - всички нейни песни от този период се слушаха адски много.

Като давате акъл кое какво що и как да стане , мислите ли всъщност за хората които ще посетят концерта?!Повечето от вас тука сте почитатели на Глория, но в годините между 1994 до 2000 сте били дечурлига които едва ли са имали поглед върху това какво се е слушало и какво не...

 

Не ми се пише в събитието...просто предложих по-горе за анкетата... :) :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малък си за да знаеш кое е звучало и кое не. Първите няколко албума на Гло-то се знаят от почти всички от ТОГАВАШНОТО поколение слушащо такава музика....

А Особено Дай ми беше мега въртяна песен. Дори не мога да кажа че има някоя песен която да изпъква над останалите - всички нейни песни от този период се слушаха адски много.

Като давате акъл кое какво що и как да стане , мислите ли всъщност за хората които ще посетят концерта?!Повечето от вас тука сте почитатели на Глория, но в годините между 1994 до 2000 сте били дечурлига които едва ли са имали поглед върху това какво се е слушало и какво не...

 

Не ми се пише в събитието...просто предложих по-горе за анкетата... :) :)

Оле, какво значи малък... Та аз с песните от първите два албума я помня първо. "Тя или аз", "Иди си, тъга". И от там са ми много любими, но не мисля, че ако сега ги изпее, ще има нужния ефект, въпреки че страшно ги харесвам. Да, по-голям си бил, но имам що-годе някакви спомени от онези години, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, какво значи малък... Та аз с песните от първите два албума я помня първо. "Тя или аз", "Иди си, тъга". И от там са ми много любими, но не мисля, че ако сега ги изпее, ще има нужния ефект, въпреки че страшно ги харесвам. Да, по-голям си бил, но имам що-годе някакви спомени от онези години, де.

 

На колко години си бил 1996 година? На 5-6 нали? :) Ами несериозно е Стефчоо ... :1000 (19):

 

Плюс това какъв ефект трябва да има.Ти отиваш на 20 години юбилей професионален и искаш да чуеш всичко златно.Това че тя до преди 3-4 години не пееше най-хубавите си песни, не значи че никой не ги знае и че само твои набори ще са на концерта. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно не разбирате, че Глория има спешна нужда от възраждане на кариерата... А това няма да стане с песни, които масовата публика не знае или не помни. Точно затова е важно на този концерт да бъде изпято това, което е хитово. Дори да е до болка втръснало. И всъщност на кого е втръснало? Може би на запалените фенове, които следят всяко едно участие и знаят наизуст какво пее. За останалите хора това ще е просто един концерт, който ще засекат по телевизията. Тези хора трябва да чуят хитовете на Глория, а не просто някаква хубави песни. И на мен ми е любима "Живея, няма време", но тази песен е крайно неизвестна. В нейната насока е "Оставете ме на мира", която си е тотален хит, а някои хора дори не знаят, че е на Глория. Т.е. трябва да изпее нея. И на мен ми е любим целия албум "За добро или зло", но реално от него трябва да бъдат изпяти 3, максимум 4 песни.

Пак да дам примера с Цеца, която на всеки свой голям концерт, на всяка Нова година, на всяка ТВ програма... пее едни и същи песни. И не е само тя. Всеки изпълнител пее големите си хитове. Не може Глория да пее каквото на вас ви е скимнало, само защото другото ви е омръзнало. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да излезе да изпее "Дар от Бога" , заедно с "Гъмзата брас шоу". Ще е жестоко!

http://www.slavishow.com/%D1%81%D0%BB%D0%B...80%D0%B0%D0%B9/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да повярвам как толкова грозни, грозни, до болка грозни клипове като "Дай ми" са на Глория.

После се сещам за "Целувай още" и ми минава.

 

Наща прима все си е имала някой странен фетиш с разрушени сгради и обекти. Мисля, че и "Свири виолино" е пак нещо такова заснето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такъв е вота на зрителите! :feminist_en:

В топ 20 са едни от най големите и хитове!

 

Пясъчни кули

Сбогом, адиос

Откраднат миг

Присъда

Феникс

Илюзия

Очакване

Златна клетка

Крепост

Ангел с дяволска душа

Не заслужаваш

Приятелко, ти моя, най-добра

Любовен дъжд

Кръговрат / Ne ostavljaj me

Не сме безгрешни

Ако бях се родила река

За добро или зло

Уморих се от теб

Ледена кралица

Стопроцентова жена

 

 

Явно не разбирате, че Глория има спешна нужда от възраждане на кариерата... А това няма да стане с песни, които масовата публика не знае или не помни. Точно затова е важно на този концерт да бъде изпято това, което е хитово. Дори да е до болка втръснало. И всъщност на кого е втръснало? Може би на запалените фенове, които следят всяко едно участие и знаят наизуст какво пее. За останалите хора това ще е просто един концерт, който ще засекат по телевизията. Тези хора трябва да чуят хитовете на Глория, а не просто някаква хубави песни. И на мен ми е любима "Живея, няма време", но тази песен е крайно неизвестна. В нейната насока е "Оставете ме на мира", която си е тотален хит, а някои хора дори не знаят, че е на Глория. Т.е. трябва да изпее нея. И на мен ми е любим целия албум "За добро или зло", но реално от него трябва да бъдат изпяти 3, максимум 4 песни.

Пак да дам примера с Цеца, която на всеки свой голям концерт, на всяка Нова година, на всяка ТВ програма... пее едни и същи песни. И не е само тя. Всеки изпълнител пее големите си хитове. Не може Глория да пее каквото на вас ви е скимнало, само защото другото ви е омръзнало. :mf_surrender:

 

Че какво му е на този списък? Идеален си е според мен. Ледена кралица е редно да знаят хората, че е на Глория, а не на Азис. Не веднъж съм засичал подобни нелепи обърквания :mf_surrender: А и толкова страници със статусчета кифленски съм срещал с текст от Оставете ме намира. Ама хал хабер си нямат на кого е песента :1000 (29):

Пясъчни кули според мен е перфектна за откриване. Това е единственият й хит последните 5 години редом с Ненаситна.

Още не мога да повярвам как толкова грозни, грозни, до болка грозни клипове като "Дай ми" са на Глория.

После се сещам за "Целувай още" и ми минава.

 

Наща прима все си е имала някой странен фетиш с разрушени сгради и обекти. Мисля, че и "Свири виолино" е пак нещо такова заснето.

Феникс де го забрави :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...