Jump to content



Концерт "20 години Глория" - 30.09.2015 - Зала 1 НДК


Препоръчани коментари

Режисьор ще бъде Люси.

Какво толкова го е залюбила този Люси, не знам... Свестен клип от него не сме виждали от сумати време. Само "Пясъчни кули", дето се е получил добре. Отдавна не се старае за Глория, а на времето какви видеа й правеше - и днес да ги гледаш кеф.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Люси не е бил режисьор на последните Пайнерски концерти и сега може да му е дошло вдъхновения някакво .. :D

Според мен той има идеи, но просто го мързи. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Люси не е бил режисьор на последните Пайнерски концерти и сега може да му е дошло вдъхновения някакво .. :D

Според мен той има идеи, но просто го мързи. :D

А според мен щом прави каквото и да било за Глория, трябва да влага повече старание. И не е само до големите пари, за да изглежда нещо добре. В първите му години на режисьор имаше супер добри попадения. Дано му се възвърне нюхът и желанието за по-изпипани неща!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все "по-яки" постери публикува. :mf_surrender:

 

Пачо направи, аз направих, Жоро направи, Пешо направи, Роско също.....ама не, трябва да си пусне нейните простотии на Пеинт-а сигурно направени. Как пък изобщо не се усеща за някои неща :mf_surrender:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пачо направи, аз направих, Жоро направи, Пешо направи, Роско също.....ама не, трябва да си пусне нейните простотии на Пеинт-а сигурно направени. Как пък изобщо не се усеща за някои неща :mf_surrender:

 

Перифразирам една много популярна реклама: "Не става само с пеене, трябва и акъл" :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Жалко е обаче, че докато "примата" на сръбската чалга прави концерти пред 120 000 души, "примата" на българската чалга едва ли ще напълни 3000-ната зала 1 на НДК...

 

Напротив, никак не е жалко :a040: :cv:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е хубав! Гледам, че и носа й е оправил, браво. :D Глория не знам как не е забелязала, че й е назъбен... Или тя нещо пак е пипала или да си смени незабавно фотографа. Т'ва на нищо не прилича вече...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria (official)

 

Мили приятели, билетите за концерта на Глория , ще са в продажба от 18.05.2015 г. ( понеделник).

НА КАСИТЕ НА БИЛЕТЕН ЦЕНТЪР -НДК ( БИЛЕТ + КАРТИЧКА С АВТОГРАФ ОТ ГЛОРИЯ ) :*

За всички, които желаят да закупят своите места ONLINE -могат да го направят в мрежата на ТICKETPORTAL.BG

Цените на билетите са 15, 12, 10, 8 и 6 лв.

Благодарим ви !

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Gloria (official)

 

Мили приятели, билетите за концерта на Глория , ще са в продажба от 18.05.2015 г. ( понеделник).

НА КАСИТЕ НА БИЛЕТЕН ЦЕНТЪР -НДК ( БИЛЕТ + КАРТИЧКА С АВТОГРАФ ОТ ГЛОРИЯ ) :*

За всички, които желаят да закупят своите места ONLINE -могат да го направят в мрежата на ТICKETPORTAL.BG

Цените на билетите са 15, 12, 10, 8 и 6 лв.

Благодарим ви !

Супер. Разпределение на местата в залата имаме ли? То не, че има смисъл да купувам по-евтините билети, но ми е интересно, че не съм ходил досега в НДК :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18 май стартира продажбата на билети за концерта на Глория

 

Този понеделник официално стартира продажбата на билети за Юбилейния концерт на Глория, който ще се състои на 30 септември в Зала 1 на НДК. Всички желаещи да закупят билети ще могат да го направят лично в Билетния център на НДК – София или онлайн чрез портала www.ticketportal.bg.

Тези, които предпочетат да закупят билетите си на касите на НДК, ще получат и специален комплимент - картичка с личен автограф от звездата на българската музика.

Припомняме Ви, че спектакълът, който Глория ще поднесе на многобройните си почитатели е по повод 20-та годишнина от началото на професионалната й музикална кариера. Затова концертът ще бъде наистина впечатляващ и ще представи част от най-популярните песни от репертоара на Глория. На сцената на Зала 1 на НДК ще прозвучат и много нови композиции, както и обичани фолклорни мелодии.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, в официалният профил на Глория при запитване на Васето за песните, които ще звучат на концерта, Глория е отговорила да се направи гласуване кои песни искаме да бъдат изпяти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брей, в официалният профил на Глория при запитване на Васето за песните, които ще звучат на концерта, Глория е отговорила да се направи гласуване кои песни искаме да бъдат изпяти.

А къде да го направим?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че ще има такъв концерт. За жалост няма да мога да присъствам, но дано после записът си струва, а не като предишният.

Не съм съгласен с някои от форумците, че Глория нямала нови хитове и затова нямало да напълни залата. Залата ще я посетят хората, които харесват старите й песни, най-големите й хитове. Това не е концерт на Планета, където децата ходят, за да чуят най-актуалното, а концерт за феновете на певицата.

Радвам се, че ще е на живо с бенд, дано не са там просто като украса, а наистина се свири. Браво на Глория!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...