Jump to content



Online: Константин и Алисия - Не си ти


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не си чувствам мозъчните клетки.. Изрезки от песните на Галин сглобени в едно и вокали записани в махалата където е заснет последния клип на Емилия.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи .. банално е и е слушано 100 пъти, също така гласовете им са много странни, особено на Константин звучи един такъв заглушен. "Предишната" е много по-търпима и хитова и не знам защо избърза така като излезе преди месец. За Алисия също е крачка назад след "Не пропусна", която е страхотна и още си я пускам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми мен ме кефи. И двамата са готини, Алисия като глас звучи по-добре, Константин според мен не е за Оцко, иначе типична композиция и аранжимент, вокалите са готини, текстът на места не го разбрах от първо слушане, клипът ми харесва, мисля, че ще се популяризира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия

7816819w.jpg

Надето е облякла същия костюм :)

 

Песента е страшна, а тези които казват че текста не става, предпочитам да слушам този от колкото ... ти чистиш ли готвиш ли и т.н.

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голям хит ще е тази песен.Лично в моя фейсбук не съм виждал толкова споделяния дори на мегахита с 5-те милиона "Горе-долу".

Текстът ми напомня като че ли на този на "И това е любов".Харесва ми песента, натам сигурно повече ще ме зариби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жесток вокал, който е най-приятното нещо в цялата песен ..агонизиращ Косьо и чудесна Алисия.

Обработката идва в повече, особено като не разбираш текста.

Клипа е интересен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми хареса. Клипа е заснет страхотно!

 

Текста е малко "Няма да съм аз".

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле това е тотален хит , просто Алисия квото и да изпее звучи яко , да не говорим пък за нещо от Оцко . Супер добрата песен , определено предизвикват интереса и с парчето и с клипа - браво !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле това е тотален хит , просто Алисия квото и да изпее звучи яко , да не говорим пък за нещо от Оцко . Супер добрата песен , определено предизвикват интереса и с парчето и с клипа - браво !

 

още по-голям БУМ да е направила песента, ако беше ИЗНЕНАДА...... в последно време винаги пускат статия за дадена песен или дует преди да е излязъл и развалят изненадата. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Нека си пишат статиите, но поне да е след като е излязъл продукта :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

още по-голям БУМ да е направила песента, ако беше ИЗНЕНАДА...... в последно време винаги пускат статия за дадена песен или дует преди да е излязъл и развалят изненадата. :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: Нека си пишат статиите, но поне да е след като е излязъл продукта :mf_surrender:

Малко хора знаеха за дуета, лично аз разбрах от форума преди 2 дена . Има го ефекта - уау .... А и песента просто я виждам сигурен 100% хит ! Мнага яка !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки вокали, интересно видео и дотам!

Алисия както винаги кърти! Голямата част от текста не го разбирам, а целувките си личи, че не са с Алисия, все пак силиконовите й устни се познават, а тези са малки. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме кефи припева. И клипът и песента са супер яки! Трябваше да стартират новата година с това парче! Много здраво!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Допреш ли друга, да си мъртъв обещавам.

 

Сладка си, когато си нервирана

и като шампанско си газирана.

Продължавай давай, давай, давай, съскай ми.

 

Винаги съм права само ти не го разбра.

Но всичко ти прощавам, простих ти и това.

Написах го дори върху колата ти... ха-ха С ПИРОН.

 

Не си ти, ако не ме вбесиш.

Не съм аз, ако не ти го върна.

И когато гадно се държиш,

обичам те и няма да си тръгна.

 

Не си ти, ако не ме вбесиш.

Не съм аз, ако не ти го върна.

Допреш ли друга, да си мъртъв обещавам.

Аз вече три пъти живота ти спасявам.

 

Давай да се караме, харесва ми.

Почвай и чашите изпотроши,

но леглото с теб ще счупя след това.

 

На'ще неприятности приятни са ми знай.

Ела и опъни ми нервите докрай.

Целувките ти после сладки са ми най...

40.jpg 30.jpg 38.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...