Jump to content



Online: Константин и Алисия - Не си ти


Fast

Препоръчани коментари

Защо ми говориш в множествено число, след като си ме цитирал?

Иначе това си е мое мнение, нито аз ще те убедя в моето, нито ти в твоето. За мен му е рано, ако в първата година от кариерата си вземе Певец, после за какво ще се бори? Ще си повярва още повече. Струва ми се, че много бързо ще му падне звездата, не знам, дано да не е така, обаче нещо много взе да се възгордява според мен. Няма лошо да имаш самочувствие, обаче българина изобщо не обича такива хора-то за това Джена я правят на нищо като се изкаже малко по-така. А Фики нещо много започна да се дъни - баща му казал той да сложи звездата на елхата, че да стане Певец, 15 минути обяснява как не се сеща кой друг, освен него, може да вземе тази награда (Галинка бързо я прати при Прогреса :Д), после пък Васил Найденов го бил хвалил, че бил уникален глас, не знам си кво. Ами добре де, остави на човека той да го каже, това ли е по добре - "Фики: В. Н. каза, че имам уникален глас" или това "В.Н.:Фики има уникален глас"? Както и да е, всеки си има различни мнения и гледни точки. :)

 

п.п. Сега само Коцьо да не ревне, че иска Не си ти да е номинирана за Дует на годината, че това ще е капака. И на Пайнера не му е лесно, всеки реве и се тръшка за награди :1000 (29):

 

Защото за съжаление има и други с твоето мнение. Как за какво ще се бори после? Ами пак за "Певец" и за другите награди. :1000 (29): Просто наградите са за времево маркиран отрязък от време - една година. Бил ли си най-хитовият през тази година - печелиш, няма място за субективизъм. Говоря за това кой какво заслужава, иначе за самите награждавания бих приел компромиси, ако са с крайна цел прогрес в бизнеса. Но тук пак съвпадат нещата, защото Фики е нова звезда и има нужда от още налагане, за да се печели още повече от него. Стажът няма нищо общо, по твоята логика може да се появи някой изпълнител, който в рамките на дебютната си година да изкара хитове като "Кой", "Кажи ми като мъж", "Моето слабо място" и "Хавана Тропикана", но понеже му било рано, му даваш само "Дебют", въпреки че е бил най-хитовият певец, на втората година пак е най-хитовият, но по твоите правила още му е рано и му даваш "Прогрес", и вече на третата година, когато според правилата ти вече може да го наградиш с "Певец", той взема, че не успява да пребори конкуренцията както преди и какво става? Какъв е смисълът изобщо от това нещо? Пак казвам, за мен един изпълнител може и трябва да вземе и "Дебют", "Прогрес", "Певец", че и "Музикален идол" за една и съща година - стига да е бил номер едно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...