Jump to content



Online: Константин и Алисия - Не си ти


Fast

Препоръчани коментари

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Песента ми хареса още след първите 30-ина секунди. Вокалите са брутални! Текстът на места не е доизпипан, клипът е интересен и много добре заснет.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия когато изгря на сцената, Оцко още е бил македонски сополанко (той и сега си е един такъв като отстрелян заек). Така че, Алисия не е негов продукт. Точно обранотото. Тя го направи известен у нас.

Много точно казано ! Добре че беше тя , та да изгрее истинския Оцков продукт - Емануела

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам с нетърпение Февруари месец, да видя как Алисия ги пръска на Наградите и взима статуетката за Дует на годината . Песента е брутална!

Според мен за дует няма да ги номинират, а и като знаем от Ара колко са долни, сигурно ще искат да излъчват на живо по Фен ТВ наградите на Планета, за да може Алисия да участва в концерта хахах

Така че не очаквайте Ася да участва, ами по-скоро Константин ще "изпее" на пълен плейбек "Предишната" и ще си ходи!Да не говорим, че май до сега дуетна песен на годината не е печелена от колаборация на изпълнители от различни компании - визирам дуетите на Азис с Глория и Малина.Само дано заради тия 2 песни, които Коцьо пусна в края на годината да не спечели пак наградата за Певец на годината, защото ще е прекалено вече!!!

Иначе песента е страшна зарибявка - на връх нова година звучеше от доста места!Текста е въздействащ, защото много хора се припознават в него.Музиката също е готина - Оцко този път е добавил и вокали на народна изпълнителка, които се забелязват много слабо на фона на циганския вокал, но песента кърти!Определено са се постарали!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото Кокаин е като истински дядо. Много е остарял. Не го виждам как ще бори младото поколение като в действителност няма никакво оръжие срещу тях - нито глас, нито дискография, нито вече и външност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен за дует няма да ги номинират, а и като знаем от Ара колко са долни, сигурно ще искат да излъчват на живо по Фен ТВ наградите на Планета, за да може Алисия да участва в концерта хахах

Така че не очаквайте Ася да участва, ами по-скоро Константин ще "изпее" на пълен плейбек "Предишната" и ще си ходи!Да не говорим, че май до сега дуетна песен на годината не е печелена от колаборация на изпълнители от различни компании - визирам дуетите на Азис с Глория и Малина.Само дано заради тия 2 песни, които Коцьо пусна в края на годината да не спечели пак наградата за Певец на годината, защото ще е прекалено вече!!!

Иначе песента е страшна зарибявка - на връх нова година звучеше от доста места!Текста е въздействащ, защото много хора се припознават в него.Музиката също е готина - Оцко този път е добавил и вокали на народна изпълнителка, които се забелязват много слабо на фона на циганския вокал, но песента кърти!Определено са се постарали!

 

Виждали сме какви ли не ъпсурди на Наградите, така че нищо не се знае . Както Преслава спечели Песен на годината с "Режим Неприлична", така и тази песен може да гушне Дует тази година. Пък и Димитров едва ли ще пре*бе Фикрет ... той ще е Певец на годината 100% .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредният безличен дует...

 

Абсолютно верно, но поне Кокаинчо ще види ротация като хората по ФЕН ТВ и Балканика, заради Ася.

 

Че по Планета с толкова маймуни на клона.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая фраза "Не си ти ако не ме вбесиш" е обиколила фейса. При моите приятели е масово споделяна. Даже друга чалга песен не е имала такъв отзвук... не е никак зле песничката.

Коцио да става ПЕВЕЦ, а Фики прогрес. Аз отдавна го прогнозирах. Като гледам има големи шансове да се случи.

Ако изпратят Фики толкова напред, Галин ще се потопи... щото сега долу-горе ги приемат на една плоскост.

А Галин няма да има никаква награда, освен нещо утешително на ЯВОР :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая фраза "Не си ти ако не ме вбесиш" е обиколила фейса. При моите приятели е масово споделяна. Даже друга чалга песен не е имала такъв отзвук... не е никак зле песничката.

 

Коцио да става ПЕВЕЦ, а Фики прогрес. Аз отдавна го прогнозирах. Като гледам има големи шансове да се случи.

 

Ако изпратят Фики толкова напред, Галин ще се потопи... щото сега долу-горе ги приемат на една плоскост.

 

А Галин няма да има никаква награда, освен нещо утешително на ЯВОР :1000 (29):

 

Че кои са "ЯВОР", че да раздават награди на "Планета"? Не са спонсори на концерти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си чувствам мозъчните клетки.. Изрезки от песните на Галин сглобени в едно и вокали записани в махалата където е заснет последния клип на Емилия.. :mf_surrender:

Взимам си думите назад. :1000 (29): Много яка, може би заради текста се зарибих по нея. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцио да става ПЕВЕЦ, а Фики прогрес. Аз отдавна го прогнозирах. Като гледам има големи шансове да се случи.

 

Жмики може да стане единствено ПОТРЕС!

Който му даде награда на този го признавам за ненормален, необразован и неразбиращ :gun_bandana: !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кои са "ЯВОР", че да раздават награди на "Планета"? Не са спонсори на концерти.

Е, Гальо ако се потруди може и да станат :3fdb8960598fa63e:

 

Жмики може да стане единствено ПОТРЕС!

Който му даде награда на този го признавам за ненормален, необразован и неразбиращ :gun_bandana: !

Бъди по-обективен, ясно е, че не го харесваш, ама реално погледнато, по-бързо развиващ се изпълнител в поп-фолка е нямало много отдавна и ако той не заслужава прогрес не знам кой друг може да е.

Да не говорим, че той се гласи за Певец, което не е много правилно. Че той ако вземе най-голямата награда в първата година от кариерата си, по-нататък какво ще прави!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че кои са "ЯВОР", че да раздават награди на "Планета"? Не са спонсори на концерти.

Нищо чудно да лъснат като спонсори на концерта през февруари :1000 (34):

Пък и награда на Явор, все пак си е реклама за тях. Дори и да не са спонсори на Планета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, Гальо ако се потруди може и да станат :3fdb8960598fa63e:

 

 

Бъди по-обективен, ясно е, че не го харесваш, ама реално погледнато, по-бързо развиващ се изпълнител в поп-фолка е нямало много отдавна и ако той не заслужава прогрес не знам кой друг може да е.

Да не говорим, че той се гласи за Певец, което не е много правилно. Че той ако вземе най-голямата награда в първата година от кариерата си, по-нататък какво ще прави!?

 

Ами, какво, да я вземе след 3 години, когато не я заслужава ли? Що за промит от Планета мозък? Наградите са за заслуги през съответната година, не за цялостно творчество. Ако хитовете са при Мария или Крисия Димитрова, да вземат те награда! Фики няма конкуренция в момента, дано догодина да са по-силни другите.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъди по-обективен, ясно е, че не го харесваш, ама реално погледнато, по-бързо развиващ се изпълнител в поп-фолка е нямало много отдавна и ако той не заслужава прогрес не знам кой друг може да е.

Да не говорим, че той се гласи за Певец, което не е много правилно. Че той ако вземе най-голямата награда в първата година от кариерата си, по-нататък какво ще прави!?

 

О, Боже, няма ли да престанете с тия глупости. Сами ли си ги набивате в главите, "Нов фолк" ли, "Планета" ли го направиха, не знам, ама стига. "Певец на 2014" значи най-слушаният певец през 2014, предизвикващ най-много интерес, с най-много хитове, звучали най-много пъти по най-много купони, участията също са важни, където всъщност има по-малко от Галин, но само 5. Разбрахте ли? През 2014. Беше ли Фики номер едно през 2014? Да. Съответно взема наградата.

 

По-нататък какво щял да прави.. Ами ако си я заслужи пак, ще я вземе пак. Какво пречи някой да вземе "Дебют на годината", "Прогрес на годината" и "Певец на годината" на едни и същи награди, щом ги е заслужил?! Защо задължително трябва първо едната, после другата и чак тогава третата? Той вече си я е заслужил, обаче не, трябва да се бъхти още две години да е най-добрият. Фики е "Певец на 2014", защото беше най-хитовият през нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
О, Боже, няма ли да престанете с тия глупости. Сами ли си ги набивате в главите, "Нов фолк" ли, "Планета" ли го направиха, не знам, ама стига. "Певец на 2014" значи най-слушаният певец през 2014, предизвикващ най-много интерес, с най-много хитове, звучали най-много пъти по най-много купони, участията също са важни, където всъщност има по-малко от Галин, но само 5. Разбрахте ли? През 2014. Беше ли Фики номер едно през 2014? Да. Съответно взема наградата.

 

По-нататък какво щял да прави.. Ами ако си я заслужи пак, ще я вземе пак. Какво пречи някой да вземе "Дебют на годината", "Прогрес на годината" и "Певец на годината" на едни и същи награди, щом ги е заслужил?! Защо задължително трябва първо едната, после другата и чак тогава третата? Той вече си я е заслужил, обаче не, трябва да се бъхти още две години да е най-добрият. Фики е "Певец на 2014", защото беше най-хитовият през нея.

Защо ми говориш в множествено число, след като си ме цитирал?

Иначе това си е мое мнение, нито аз ще те убедя в моето, нито ти в твоето. За мен му е рано, ако в първата година от кариерата си вземе Певец, после за какво ще се бори? Ще си повярва още повече. Струва ми се, че много бързо ще му падне звездата, не знам, дано да не е така, обаче нещо много взе да се възгордява според мен. Няма лошо да имаш самочувствие, обаче българина изобщо не обича такива хора-то за това Джена я правят на нищо като се изкаже малко по-така. А Фики нещо много започна да се дъни - баща му казал той да сложи звездата на елхата, че да стане Певец, 15 минути обяснява как не се сеща кой друг, освен него, може да вземе тази награда (Галинка бързо я прати при Прогреса :Д), после пък Васил Найденов го бил хвалил, че бил уникален глас, не знам си кво. Ами добре де, остави на човека той да го каже, това ли е по добре - "Фики: В. Н. каза, че имам уникален глас" или това "В.Н.:Фики има уникален глас"? Както и да е, всеки си има различни мнения и гледни точки. :)

 

п.п. Сега само Коцьо да не ревне, че иска Не си ти да е номинирана за Дует на годината, че това ще е капака. И на Пайнера не му е лесно, всеки реве и се тръшка за награди :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...