Jump to content



Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Измислени за са тебе. Айде, не ми приказвай глупости като не го следиш, а аз го следя вече 17 години и съм много по-запозната от тебе. Nobody Wants to Be Lonely си е хит и класика даже, She Bangs също си е хит, Adios е харесвана песен, ти като не слушаш, гледаш- твой проблем. На "Аdios" даже викаха хората на премиерата й като я пя в предаването Va Por Ti по Univision миналата година, също и на наградите Латино Грами много добре се прие, да не говорим,че когато Рики направи лайв чата с камера миналата година в Google Plus и изпя на живо Adios феновете я искаха пак и много се кефеха на нея. Това,че ти си го отписал, Рики е актуален още от 2011 досега със завръщането си и имаше от 2011 досега изяви къде ли не. Заинтересувай се малко,че не е спрял да работи за тези 4 години, не да ми пишеш отгоре отгоре.

 

Абе жена, говоря ти с факти и класации - давам ти позиции в най-голямата класация, която се следи от цял свят, не за най-пускани песни в клубовете на Аржентина в делнични дни от 2:30 до 3:30.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе жена, говоря ти с факти и класации - давам ти позиции в най-голямата класация, която се следи от цял свят, не за най-пускани песни в клубовете на Аржентина в делнични дни от 2:30 до 3:30.

 

Ами като не ме четеш, твой проблем. Няма да пиша излишно. Вярвай си. Глупости не ми се четат. Точка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не ти се четат глупости, не си чети постовете, моля. Не си ти тази, която да принизява класация, която цял свят счита за еталон и по която цялата музикална гилдия си сверява часовниците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък съм изключително потресен от екипа на Кейти, които игнорираха готовия мегахит Legendary Lovers. По принцип те са изключителни умни и изпипват всичко, защо така се получи тази ера при нея, не знам. SuperGeorgi, ела да го изкоментираме!

 

И дано да са си взели някакъв урок и да не допускат такива грешки занапред. LL и WoA бяха прекалено големи фаворити, за да ги подминат заради Birthday и TIHWD, макар че конкретно Birthday си беше доста любима на американците и явно Кейти и екипа от това се повлияха. С друг клип навярно щеше да е ТОП 10 и платинен в САЩ.

Всъщност все още не се знае дали LL няма да бъде представена на SB, макар че то май вече е късничко да развиват тази ера... Моето предложение е да пее нова песен, а после да пусне EP или да преиздаде PRISM с нея и още 2-3... Искаше ми се нов албум тази година, но явно ще е другата- тя Кейти взе да ги пуска през 3, както Тейлър ги пуска през 2.

 

А как ще коментирате 2-годишната липса на албум от Риана, която иначе не пропускаше година преди? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

И дано да са си взели някакъв урок и да не допускат такива грешки занапред. LL и WoA бяха прекалено големи фаворити, за да ги подминат заради Birthday и TIHWD, макар че конкретно Birthday си беше доста любима на американците и явно Кейти и екипа от това се повлияха. С друг клип навярно щеше да е ТОП 10 и платинен в САЩ.

Всъщност все още не се знае дали LL няма да бъде представена на SB, макар че то май вече е късничко да развиват тази ера... Моето предложение е да пее нова песен, а после да пусне EP или да преиздаде PRISM с нея и още 2-3... Искаше ми се нов албум тази година, но явно ще е другата- тя Кейти взе да ги пуска през 3, както Тейлър ги пуска през 2.

 

А как ще коментирате 2-годишната липса на албум от Риана, която иначе не пропускаше година преди? :D

Кажи дали знаеш нещо за Селена ?!

В нета имаше уж някакви снимки където е чисто гола. Обложка за сингъл.

''Wet'' май се казваше.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мързи я сякаш, което не я оправдава за бълването. Само от последните са два албума има поне 5 пропуснати мегахита. Вярно, че пак има уникални хитове и от двата албума, но нямаше нужда всяка година да пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи дали знаеш нещо за Селена ?!

В нета имаше уж някакви снимки където е чисто гола. Обложка за сингъл.

''Wet'' май се казваше.

 

Ами не се изненадвам, и тя като Майли не иска да е Дисни вече. :D Но снимките не съм ги гледал, общо взето не знам много подробности за кариерата на Селена в момента. Но HWWIW много ми харесва...

Според мен на нея развитието ще й го видим доста по-късно през годината... Сега на дневен ред са Кейти и SB, Тейлър и третият сингъл, Бритни с дуета и албума, евентуалното завръщане на Риана през пролетта... и завръщането на АДЕЛ... Последната не знам как другите ще я задминат ако реши най-накрая да пусне нещо. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

и завръщането на АДЕЛ... Последната не знам как другите ще я задминат ако реши най-накрая да пусне нещо. :D

Е, битката на 2015 ще е 1989 срещу евентуалният албум на Адел, няма какво да се лъжем.

 

Но срещу "Style", "Clean", "All You Had To Do Was Stay", "You are in love", "Bad Blood", "Out of the woods", "I wish you would" Адел ще се озори. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, битката на 2015 ще е 1989 срещу евентуалният албум на Адел, няма какво да се лъжем.

 

Но срещу "Style", "Clean", "All You Had To Do Was Stay", "You are in love", "Bad Blood", "Out of the woods", "I wish you would" Адел ще се озори. :1000 (29):

 

Според мен при албумите и Риана ще е силна конкуренция- голяма жажда има за нейн продукт и ако го поднесе правилно, ще има тотален успех. Ако Кейти реши да пусне нещо също ще е силна.

 

А Адел 99.99% ще дебютира на първо място в HOT 100 И Billboard 200, а после с месеци ще стои в ТОП 3... така че дори и някои други песни да я изместят по някое време, няма да е голям фал. :1000 (29): Ако пусне сега, до края на годината като нищо ще е продала 15-20 милиона- може и някой рекорд да счупи даже...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен при албумите и Риана ще е силна конкуренция- голяма жажда има за нейн продукт и ако го поднесе правилно, ще има тотален успех. Ако Кейти реши да пусне нещо също ще е силна.

 

А Адел 99.99% ще дебютира на първо място в HOT 100 И Billboard 200, а после с месеци ще стои в ТОП 3... така че дори и някои други песни да я изместят по някое време, няма да е голям фал. :1000 (29): Ако пусне сега, до края на годината като нищо ще е продала 15-20 милиона- може и някой рекорд да счупи даже...

Ем, може, стига да го реализира правилно, Риана също ще мачка.

 

Кейти ще си вземе почивка и ще преиздаде PRISM според мен.

 

И единствената реална конкуренция на Адел по отношение на сингли е Тейлър, ако избере правилните песни, а не да си пренебрегне потенциалните класики, както направи с "Red".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел както всички я очакваме, накрая да не се изложи. За повторение успеха на 21 е изключение - този албум е феномен в истинския смисъл на думата. Аз наистина нямам високи очаквания, за да може да ми хареса, каквото пусне. Но ако не е достатъчно силно, ще бъде разкъсана. Тя предполагам за това го отлага вече колко пъти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Адел както всички я очакваме, накрая да не се изложи. За повторение успеха на 21 е изключение - този албум е феномен в истинския смисъл на думата. Аз наистина нямам високи очаквания, за да може да ми хареса, каквото пусне. Но ако не е достатъчно силно, ще бъде разкъсана. Тя предполагам за това го отлага вече колко пъти.

 

Тя и Марая така отлагаше Me. I Am... и накрая какво излезе- най-големият и брутален провал в кариерата й... :helpsmilie: Не че с Адел е възможно да стане точно така- със сигурност ще има успех, но въпроса е колко голям. То и ARTPOP би бил успех за някои, но за Гага беше тотален срив.

 

BTW, другата ми любимка- Аврил- щяла да направи изненада за феновете си през февруари, а после щяла да пусне и нова песен- Fly. Някой тук харесва ли я, въпреки грандиозния й спад? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

BTW, другата ми любимка- Аврил- щяла да направи изненада за феновете си през февруари, а после щяла да пусне и нова песен- Fly. Някой тук харесва ли я, въпреки грандиозния й спад? :D

Беше ми любимата певица, още слушам 'My happy ending", "When I'm gone", "Keep Holding On", "Wish you were here", "What the hell", "Girlfriend", "Complicated", "Let go","Nobody's home". Жалко, че последният албум беше боза, само една песен ми хареса, текстът на новата песен обаче изглежда много як, дано най-сетне види хит. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ми любимата певица, още слушам 'My happy ending", "When I'm gone", "Keep Holding On", "Wish you were here", "What the hell", "Girlfriend", "Complicated", "Let go","Nobody's home". Жалко, че последният албум беше боза, само една песен ми хареса, текстът на новата песен обаче изглежда много як, дано най-сетне види хит. :1000 (29):

 

Според масата хора, на нея й е време да започне да се представя в друга светлина... Вече е 30-годишна жена, а не онази тийн бунтарка от Sk8ter Boi и Complicated. И проект като Goodbye например доказват, че тя може да отвърне на това, което се иска от нея и възрастта й.

 

 

 

 

Спада на нейните продажби обаче е брутален... 16M - 10M - 7M - 1.5M - 0.5M... :D Трябва спешно да направи нещо, за да не бъде следващия албум 0.1М :D

Хаха, трябва и други такива статистики да видим. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спада на нейните продажби обаче е брутален... 16M - 10M - 7M - 1.5M - 0.5M... :D Трябва спешно да направи нещо, за да не бъде следващия албум 0.1М :D

Хаха, трябва и други такива статистики да видим. :D

Стига, депресирам се така, ужасно изглежда да паднеш от 16 на 0,5 милиона. :1000 (29):

 

Дано с новата песен уцели хит и влезе в топ 10 на Billboard.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Бритни положението е следното:

31M - 25M - 15,5M - 10M - 3,5M - 4M - 1,75M - 0,5M

 

Още по-голям спад. Ама като я мързи да промотира, така ще е. И като прави музика с will.i.am. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Бритни положението е следното:

31M - 25M - 15,5M - 10M - 3,5M - 4M - 1,75M - 0,5M

Още по-голям спад. Ама като я мързи да промотира, така ще е. И като прави музика с will.i.am. :mf_surrender:

Мале, потрес. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, потрес. :helpsmilie:

 

Абе чак толкова потрес не е - 100 милиона албуми, 100 милиони сингли - общо 200 милиона записа продадена, което е слага 5-та или 6-та най-продавана изпълнителка на всички времена (мисля, че Риана вече я е минала, може и да се бъркам). Но мързелът и нежеланието й през последните години са пословични.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига, депресирам се така, ужасно изглежда да паднеш от 16 на 0,5 милиона. :1000 (29):

 

Дано с новата песен уцели хит и влезе в топ 10 на Billboard.

 

Аз не очаквам нищо от новата песен- сигурно ще е хубава, но надали с нея Аврил ще се цели високо в класациите, щом дори не е сингъл от албум... На нея албумните сингли вече не й стават хитове, а какво остава за разни там песнички измежду тях. :1000 (29):

Оу, позволих си да отворя добрата, стара Уикипедия за Марая Кери и съм в шок- та тя от 32 милиона е паднала до по-малко от 0.5... Потрес! :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не е късно пак да изкараш хит - примери бол. Но й трябва нещо наистина силно и стига с тази ребел-визия. Изтърка се някъде с What The Hell - не може цялата си кариера да я караш с едно и също звучене и визия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като цяло продажбите вече са много зле, дори и при Мадона има спад. Разни като Тейлър и Адел са едно огромно изключение, което трябва да се цени, защото именно те доказват, че и в днешно време може да се продава, стига да поднесеш както трябва продукта и да го промотираш успешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...