Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

 

Видеото отвсякъде си крещи 'Мадона'. :D Жалко, че гост звездите се появяват за толкова малко...

Премиерата му трябваше да е на VEVO, това вчера беше най-обсъжданата музикална новина и като нищо щеше да има няколко милиона гледания за първото денонощие. А с този тепърва набиращ скорост TIDAL пак се получи малко прецакано- виждаме го и при нея, и при Риана... Ама явно са решили, че искат да наложат платформата. Но това според мен е последният шанс на Мадона и в тази ера да влезе в HOT 100, и може би трябваше да заложи на по-сигурното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това не съм го спирал последните 3 дни. Ненормална песен, сякаш изобщо не съм я забелязъл преди почти 7 години.

 

И също който не е видял - Тейлър срещу Apple:

https://www.facebook.com/TaylorSwift/posts/10153057678505369

p.s. не съм го постнал в нейната тема, защото недомислиците на епъл не засягат нея предимно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И също който не е видял - Тейлър срещу Apple:

https://www.facebook.com/TaylorSwift/posts/10153057678505369

p.s. не съм го постнал в нейната тема, защото недомислиците на епъл не засягат нея предимно.

Виж поп ремикса на Love Story, 10 пъти по-добър от оригинала е. :3fdb8960598fa63e:

 

Не е изненадващ ход на Тейлър, сходно постъпи със Spotify и Google Music.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче никой не посмя да пусне албум заедно с Тейлър, а и по-добре, де.. че иначе толкова труд щеше да остане незабележим. Щом толкова тъпа песен като Лоша кръв стана такъв хит, не ми се мисли за Диви сънища фт. Калвин Харис :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче мнооого здраво го разтресе грандоманията. Хубавото е, че бизнесът бързо сдъвква и изплюва такива като нея и скоро пак ще си я слушат само реднеците в Америка. Като паднеш от високо най-много боли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче мнооого здраво го разтресе грандоманията. Хубавото е, че бизнесът бързо сдъвква и изплюва такива като нея и скоро пак ще си я слушат само реднеците в Америка. Като паднеш от високо най-много боли...

Няма да стане тази работа. Машината е прекалено добре разработена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да стане тази работа. Машината е прекалено добре разработена.

И Гага беше разработена машина. И по Джесика Симпсън беше луда цяла Америка... а колко такива има, чиито имена сме забравили.

Сега й прочетох глупавото изказване. Как се опитва да изкара, че не заради себе си не допуска албума й да се стриймва, а заради младите артисти. Само малоумник ще й повярва. Ами Шон Мендес как стана звезда? Като си пускаше клипчетата във Вайн, после албумът му се стриймваше в Спотифай няколко минути след излизането... не съм видяла да е умрял от глад, а дори става все по-популярен. А колко други примери има - Ед Шийран с продажби ли проби? 5 seconds of summer ако не си бяха качвали безплатно нещата в ютуб, дали щеше някой да ги забележи и сега да пълнят стадиони в цял свят? Тейлър Суифт за пореден път доказа колко е алчна, подмолна и меркантилна...

Ако беше толкова загрижена за пробиващите артисти, щеше да си направи продуцентска компания или поне да удря по едно рамо на някого. И колко уместно пропуска факта, че от реклама има доста големи приходи, които се изплащат на изпълнителите, авторите и продуцентите... просто не иска никой да печели на неин гръб. Американската Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър има супер здрава аудитория, само Адел й е конкуренция по продажби, и тук не става въпрос само в Америка, а в световен мащаб. Направи супер здрави хитове от този албум, ще има два клипа с по 1 милиард гледания.. за какво падение говорим?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз казвам, че ЩЕ падне, защото прекалено много си е повярвала, а не че ВЕЧЕ е паднала. ;) Изказванията са й смешни, тя самата е жалка. Балоните се пукат и остават истинските изпълнители.

И сравнението е смешно, при положение, че Адел продаде двойно повече на Тейлър дори само в Америка... сега като гледам продажбите, виждам, че и Фифти сент и Лил Уейн са продавали много, първия даже двойно на Суифт, а къде са сега? Те двамата са точно типичния пример за грандомани, които са си повярвали прекалено. Уейн поне продуцира...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър има супер здрава аудитория, само Адел й е конкуренция по продажби, и тук не става въпрос само в Америка, а в световен мащаб. Направи супер здрави хитове от този албум, ще има два клипа с по 1 милиард гледания.. за какво падение говорим?

 

3, "Bad blood" също ще има...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Гага беше разработена машина. И по Джесика Симпсън беше луда цяла Америка... а колко такива има, чиито имена сме забравили.

Сега й прочетох глупавото изказване. Как се опитва да изкара, че не заради себе си не допуска албума й да се стриймва, а заради младите артисти. Само малоумник ще й повярва. Ами Шон Мендес как стана звезда? Като си пускаше клипчетата във Вайн, после албумът му се стриймваше в Спотифай няколко минути след излизането... не съм видяла да е умрял от глад, а дори става все по-популярен. А колко други примери има - Ед Шийран с продажби ли проби? 5 seconds of summer ако не си бяха качвали безплатно нещата в ютуб, дали щеше някой да ги забележи и сега да пълнят стадиони в цял свят? Тейлър Суифт за пореден път доказа колко е алчна, подмолна и меркантилна...

Ако беше толкова загрижена за пробиващите артисти, щеше да си направи продуцентска компания или поне да удря по едно рамо на някого. И колко уместно пропуска факта, че от реклама има доста големи приходи, които се изплащат на изпълнителите, авторите и продуцентите... просто не иска никой да печели на неин гръб. Американската Камелия.

 

Гага никога не е била балон, дори с албум, който се срина като реализация продаде над 2 000 000...Последната й ера се провали не по нейна вина, но ще видим дали със следващият си албум ще успее да навакса...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, ама поне музиката на Лейди Гага, която между другото е и 100 пъти по-качествена от тази на Мис Кънтри, е достъпна и за простосмъртните. :3fdb8960598fa63e:

 

Гага винаги е била много човечна и добра с хората, не знам при Тейлър как е, но Гага е страхотна, освен като изпълнител, така и като човек...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако има някакво значение..то това е талантът. А на всички е ясно, че Гага превъзхожда огромна част от преките си конкурентки.

Колкото до изказванията на Тейлър..колкото и да ми се иска да го повярвам, зад поредицата и от действия прозира единствено и само алчност. В комбинация с известната ѝ колекция от гаджета, всичко това говори за едно доста егоцентирчно, алчно и лицемерно човешко същество.

image.jpgimage.jpgimage.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бяхте по-запознати с нещата около Тейлър, щяхте да знаете, че нито е алчна, нито пък има "богата колекция от гаджета". 10 момчета за 9 години как е? Колко много нали хахаха, ама както тя е казала - "Haters gonna hate, hate, hate, hate." Колкото до таланта - Тейлър е призната навсякъде с нейните songwriting skills, гласът й звучи страхотно и й стига идеално, за да представи песните си по-най-добрият начин. Като добавим, че тя създава най-качествената музика в последно време и това, че тя не е вулгарна (една от малкото такива), създава предпоставки за една наистина успешна кариера, каквато има тя. :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...