Jump to content

Pop, Dance, Disco, Latino скандали


Препоръчани коментари

Кой подкрепяте - Ники Минаж или Тейлър Суифт?

Според мен Ники е права, макар че Feelin myself не е кой знае какво, но Тейлър не може да не се набута между шамарите, адски противно момиченце. :mf_surrender:

 

Не ставаше ли въпрос за "Anaconda", ама те нали са и сдобриха вече? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сдобрили са се те, оная лукавата първо скочи, после почна да се оправдава и да харесва неща за Ники в Тъмблър, а накрая я посъветваха, че за да си поддържа имиджа на America's sweetheart ще е по-добре да се извини и госпожицата го направи.

Ники твърдеше, че Анаконда трябва да е в номинациите за Най-добро видео на годината (съгласна), но и че Feelin' myself е трябвало да има поне една номинация (не смятам така). И нещото, за което най-много я подкрепям: когато русата пръчка си изтегли музиката от Spotify и направи цирк срещу Apple, повечето хора я подкрепиха. Когато Ники и Бионсе решиха да пуснат клипа си само в платформата Tidal, в която имат съучастие, всички им скочиха. Двоен стандарт откъдето и да го погледнеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм на страната на Тейлър, макар че не я харесвам особено като изпълнител. Защо хората не могат да приемат, че просто е добър човек? Защо всичко добро, което направи, трябва да е двуличие и опит да си запази имиджа? Според мен си каза истината - не е разбрала правилно, изказала се е неподготвена и съжалява. :feminist_en:

 

Ники да не знае много. Не е тя тази, която ще определи кое трябва да е номинирано и кое не. Клипът й е отвратителен, а песента й промотира затлъстяването.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще е добър човек? Кажи ми едно добро дело, което да е направила, без да има лична изгода. Като е толкова добричка, защо има толкова хейтърски песни за конкретни личности? Като е ангелче, да си беше траяла, а не да скача с ноктите напред.

Ники си е много права - клипът й, какъвто и да е, генерира огромен интерес в последно време и то с участието само на един Дрейк, а не с цяла плеяда от кльощави Б-листърки. Заслужава награда много повече от 7/11, даже и от Alright. Ама нали лигличка трябва да е кралицата на вечерта...

 

 

Ето моите фаворити:

Video of the Year:

Ed Sheeran - "Thinking Out Loud"

 

Best Male Video:

Ed Sheeran - "Thinking Out Loud"

 

Best Female Video:

Taylor Swift - "Blank Space"

 

 

Best Hip Hop Video:

Big Sean ft. E-40 - "IDFWU"

 

Best Pop Video:

Taylor Swift - "Blank Space"

 

Best Rock Video:

Arctic Monkeys - "Why'd You Only Call Me When You're High?"

 

Artist to Watch:

James Bay - "Hold Back The River"

 

Best Collaboration:

Jessie J, Ariana Grande, Nicki Minaj - "Bang Bang"

 

Video With a Social Message:

Colbie Caillat - "Try"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Писна ми тия черните да скачат, всеки път, когато са ощетени, и да пищят: "Расова дискриминация!". Тая пък кранта Минаж да си види голия гъз и пропадналите песни дали изобщо заслужават да се пускат в ефир и тогава да реве, че не е номинирана. :mf_surrender:

 

Иначе не разбирам Тейлър каква й е работата да се меси. Малко ми дойде не на място. Сигурен съм, че това е инсцениран скандал, за да има интерес към наградите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и така да е. Според мен не беше до един момент, но сдобряването не дойде от благата воля на Суифт, а сигурно от някаква идея за пиар.

И аз не смятам, че има дискриминация за расата или телосложението на Минаж (иначе какво ще правят Кендрик и Бионсе в номинацията?), но е на и 10000% права, че всички се кланят на Тейлърченцето, че си дръпнало музиката от Spotify, а Минаж и Бионсе никой не ги подкрепи, че пуснаха Feelin' myself ексклузивно в Tidal (която - пак повтарям, е на съпругът на Бионсе и Ники също държи част от нея).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя има, дори и без някой да й плати - пак ще е горката, нападана, мила, сладка Тейлър. И пак ще е в центъра на вниманието. Хорската памет е кратка и малцина ще се замислят, че тоя филм го играе за n-ти път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тейлър пак ще обере всичко. Дукеса! :Vishenka_05:

Е то това е ясно - още отсега си представям как ще излезе 5 пъти, изненадани физиономии, благодарствени думи, моге към края на церемония и някоя сълза да пусне. После ще напише няколко есета във всичките си социални мрежи, всички сайтове ще гръмнат със статии как е обрала всичко и т.н. Пропагандата ще върви с пълна сила! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е то това е ясно - още отсега си представям как ще излезе 5 пъти, изненадани физиономии, благодарствени думи, моге към края на церемония и някоя сълза да пусне. После ще напише няколко есета във всичките си социални мрежи, всички сайтове ще гръмнат със статии как е обрала всичко и т.н. Пропагандата ще върви с пълна сила! :Vishenka_05:

Много ясноооооо :happyppl:

 

Може и премиера на новото видео да направи, да гръмне пак всичко. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро ще обяви дата, на която ще излезе, иначе ще го изпее премиерно.

Това също може, досега само слухове има, никаква потвърдена информация за 5-тия сингъл, който ще бъде измежду WD/NR/HYGTG (според слухове) :D.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма кой да ги обере наградите, ако ще има голям фаворит на вечерта, а няма да е за всекиго по нещо. Но трябваше Blank Space да е в номинация за Best Video of The Year, а не Bad Blood.

Малко ми се повръща отсега като си представя това, което описва Senhor. :D Дано изненада, че това всеки го очаква от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники как не я е срам да иска номинация с това просташко видео? Наляла импланти в задника и циците, че прелива, ама била ощетена. Аман вече! Все някой за нещо мрънка като ощипана мома. Все на някой му се потъпкват правата. Баш пък това смрадливо видео Feeling myself за какъв чеп заслужава номинация? Гледали са го максимум 10 души в целия свят.

 

И не са скочили срещу желанието им да го качат във собствената си платформа, а срещу начина, по който Тайдъл бе представена. Банда милионери, които се хвалят с парите си, ами и искат още. Ай сиктир.

 

И дано Тейлър спечели всички, ама всички възможни награди в категориите, в които е номинирана. Защото каквато и да я изкарвате аз смятам, че е най-обрана от всички. Никога не е показала цица или гъз. Най-гола е може би, когато пя Blank Space при Виктория сикретс шоуто. А Никенцето си беше лепнала взездички на зърната наскоро и така по импланти се мадръса на екрана. Срам, пълен.

 

Сега като следваме тази нишка на събитията, аз настоявам Джорджано и Кристиана да пеят в космоса, песента им да пътува из тъмнината на галактиката ни и да пръска гласовете им. В противен случай ще го сметна за дискриминация, расизъм и хомофобство, предубеденост и сексизъм!

:mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ви, нещо, което никога не съм разбирал. Каква е разликата между критериите за Best male video, Best female video и Video of the year на MTV VMAs?! Защо едно видео може да не спечели за най-добро на жена, но да спечели за най-добро за годината например?

 

Ако някой не го е видял, а може да ми каже.

 

Сдобрили са се те, оная лукавата първо скочи, после почна да се оправдава и да харесва неща за Ники в Тъмблър, а накрая я посъветваха, че за да си поддържа имиджа на America's sweetheart ще е по-добре да се извини и госпожицата го направи.

Ники твърдеше, че Анаконда трябва да е в номинациите за Най-добро видео на годината (съгласна), но и че Feelin' myself е трябвало да има поне една номинация (не смятам така). И нещото, за което най-много я подкрепям: когато русата пръчка си изтегли музиката от Spotify и направи цирк срещу Apple, повечето хора я подкрепиха. Когато Ники и Бионсе решиха да пуснат клипа си само в платформата Tidal, в която имат съучастие, всички им скочиха. Двоен стандарт откъдето и да го погледнеш.

 

Дори да е изсценирано, имаше логика Тейлър да се намеси. Нали Ники написала нещо от сорта на "If the women in my video were with slim bodies, it probably would have been nominated for Video of the year", а в номинациите за Видео на годината май само Тейлър е жена със slim body.

 

Е то това е ясно - още отсега си представям как ще излезе 5 пъти, изненадани физиономии, благодарствени думи, моге към края на церемония и някоя сълза да пусне. После ще напише няколко есета във всичките си социални мрежи, всички сайтове ще гръмнат със статии как е обрала всичко и т.н. Пропагандата ще върви с пълна сила! :Vishenka_05:

 

Ами не е пък като да не беше с най-големите успехи за изминалата МТВ година и да не са ѝ добри клиповете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е шоубизнес. Тейлър да ходи да си взима някакви християнски награди за най-облечена изпълнителка. Няма значение кой колко пее, как пее и дали песента му е по-цинична. Ако крайният продукт е интересен и интригуващ, трябва да бъде оценен. Не се правете на големи моралисти точно в чалга форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами според мен във номинациите трябва да има наистина добри и изпипани клипове. "Анаконда" е бълвоч, откъде накъде ще го номинират? „по тази логика не съм съгласен и Wrecking Ball да печели в такава категория, ама това вече минало-заминало).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този скандал беше доста пренадут. Харесвам Тейлър, на Ники Минаж пък ме кефят само някои неща, но и двете малко прекалиха с тези туитър щуротии. Напълно възможно е да е било пи ар, наистина.

 

Междувременно, кралица Кейти направи още един рекорд- вече е първият изпълнител в историята с 3 клипа с над 600 милиона гледания. :P

 

 

 

Крайно време е да чуем нещо ново от нея. Имам надежди, че ще направи някаква изненада като за VMA.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой не го е видял, а може да ми каже.

Ами няма някакви определени критерии. Video oty е най-голямата награда, а Male & Female са като runner-up's, защото конкуренцията в тях е по-малка. Един вид начин да се наградят повече заслужили, като Певица и Идол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо всички са номинирани с едни и същи клипове в двете категории, а само сламената принцеса е с Bad Blood в VOTY и най-доброто видео за годината Blank Space във Female? Логиката е да й се наградят повече клипове ли? Ми да бяха бутнали и лигнята Shake it off и Style тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо всички са номинирани с едни и същи клипове в двете категории, а само сламената принцеса е с Bad Blood в VOTY и най-доброто видео за годината Blank Space във Female? Логиката е да й се наградят повече клипове ли? Ми да бяха бутнали и лигнята Shake it off и Style тогава.

Много силно ме съмнява да спечели и двете. Явно според МТВ само Тейлър има два различни клипа, които са достойни :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...