Jump to content



Online: Фики ft. Преслава - Горе-долу


Препоръчани коментари

Фокс, да не си мислиш, че това е темата за Камелия, че толкова си се развълнувал за новата песен на Фики? Или не можеш да си намериш място, че песента ще бъде по-голям хит от всички сегашни на Галин? Или че Преслава, Галена са отказали на Галин за дует, а искат да пеят с Фики?

 

Всичко в този форум вече ще е тема за Камелия. И аз ще се погрижа за това.

 

А за Фики и Галин си има концерт бре. Там като се появят, всичко ще си проличи. Аз като съм видял нещо тази година няма как да го объркам, а ти си дрънкай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Смаза ги! Включването на Преслава е страхотно, жалко само, че въобще не присъства в клипа.

Тотален хит!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен, не ми харесва изобщо. Текста е тъп, музиката ми е банална и селска, включването на Преслава е излишно - да направи повече проекти сам ако иска да се докаже като някой, но едва ли...Клипа и визията му ще ги пропусна, то просто не е за коментиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никак не е лоша. Това е най-забавната му песен! Определено е неговото парче, оная "Стига" не я понасях. Тук и във видеото изглежда прилично, песента също е яка!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Апогей за поп-фолка е този проект!

Брутален!

Фики най-накрая се отпусна пред камерата и изглежда много добре. Да продължава да залага на такава визия.

Песента я виждам номинирана за ''Песен на годината''.. Влиза супер бързо в съзнанието! Мисля, че ще е един от най-големите хитове за годината и може би най-големия на Фики след ''Кой''.

Включването на Преслава е много добре - знае в коя песен да се включи!

Абсолютен лидер на 2014 и заслужено ще спечели ''Певец на 2014''!

Дебютния му албум трябва да се купи!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле.

Мелодията е доста постна, личи си, че Оцко е взел "Шакадъм" и е почнал да я пипа тук и там и накрая е станало едно имамбаялдъ. Текстът пък е брутално тъп, изглежда Мариета само за Джена се старае вече. Само това за чистенето и готвенето е яко - другото е толкова пято, пято, пято, че да ти стане lo6o.

Комплимент към Фики, който прилича на човек в клипа. Определено му ходи официалния стил.

Включването на Преслава, с тия смешни пъшкания, пък е... Преске, колкото и да се опитваш, секси няма да станеш.

Магиярките нови токчета ли имат? Сред изтърканите червени видях и чифт-два черни!! За сметка на това пък се дондуркат по един и същ начин вече 5-та години - похвално!

 

Така, не изключвам и момента на зарибяването, но песента е слаба и си личи, че е правена с цел да се избяга от тежките песни, които пееше досега. Ще стане хит, но след 3 месеца ще потъне в забвание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката не е крайно зле, но текстът е покъртителен........ужас............и вокалите на Стораро се чуват на 20 секунди, а Преса цвили нещо 2 секунди и ft. Преслава.......омг.............
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасна песен, не ми харесва изобщо. Текста е тъп, музиката ми е банална и селска, включването на Преслава е излишно - да направи повече проекти сам ако иска да се докаже като някой, но едва ли...Клипа и визията му ще ги пропусна, то просто не е за коментиране.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много зле.

Мелодията е доста постна, личи си, че Оцко е взел "Шакадъм" и е почнал да я пипа тук и там и накрая е станало едно имамбаялдъ. Текстът пък е брутално тъп, изглежда Мариета само за Джена се старае вече. Само това за чистенето и готвенето е яко - другото е толкова пято, пято, пято, че да ти стане lo6o.

Комплимент към Фики, който прилича на човек в клипа. Определено му ходи официалния стил.

Включването на Преслава, с тия смешни пъшкания, пък е... Преске, колкото и да се опитваш, секси няма да станеш.

Магиярките нови токчета ли имат? Сред изтърканите червени видях и чифт-два черни!! За сметка на това пък се дондуркат по един и същ начин вече 5-та години - похвално!

 

Така, не изключвам и момента на зарибяването, но песента е слаба и си личи, че е правена с цел да се избяга от тежките песни, които пееше досега. Ще стане хит, но след 3 месеца ще потъне в забвание.

Абсолютно съгласен с написаното. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова протяжно пеене! Не се издържа тва виене, човек! Слаб клип, слаб текст...Хубава музика, но както разбрахме - крадена!

Надявам се това да стигне до ушите на Таркан! :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...