Jump to content



Online: Фики ft. Преслава - Горе-долу


Препоръчани коментари

  • Отговори 125
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Само ми кажи, че мен обичаш и теб ще обичам аз... бла бла...

Сериозно ли през 2014 пеят още такива неща? Ебаси, не сме 1995 с 3 пвици и 5 оркестъра.

И на всички кадри гледа някъде на майната си. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зарибяващо, Фики изглежда супер весел в клипа, което дорпинася за настроението на песента. Включването на Преслава е жестоко, много се изкефих! Тотален хит...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер зарибяващо, Фики изглежда супер весел в клипа, което дорпинася за настроението на песента. Включването на Преслава е жестоко, много се изкефих! Тотален хит...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Що за цигания? Няма толкова просташки текст.. връщат ни в 90те май.. А на Преса к*рвенските въздишки и "шепоти" все едно получава оргазъм няма и да ги коментирам.. :mf_surrender: Да спре с глупостите тази жена или да си прекратява кариерата. Достатъчно "плю" върху уникалното си творчество от близкото минало. И ако това стане хит..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аа, браво!

 

Браво, много интересна песен, щура, имах нужда от нещо подобно. И попфолкът също. Мелодия, аранжимент, изпяване, видеоклип - всичко е приятно! Най-хубав обаче е текстът! Включването на Преслава ми харесва, така не смятам, че е прекалено, просто украсява песента, пак си е негова, което ме радва, че много дуети станаха. Яка е и частта с бавното пеене. Фики изглежда стилно, облечен е като сериозен мъж. Има бая прилично поведение пред камера.

 

Фики заслужава "Певец на 2014-та година"! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, огромен хит ще е. Нищо пошло не чувам, а и всички песни на Фики досега са били супер сериозни и тежки. И клипът е добър.

 

Фики пак получи това, което на Галин му беше отказано - след Галена, и Преслава. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти горе-долу тренираш ли за крака?

 

Преслава си мисли, че звучи секси ли? Тези въздишки звучат като отваряне на кенче бира!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално тъпа песен. :roll1:

Освен фт. Преслава е трябвало и фт. Тони Стораро да допълнят. Аман да го бутат тоя, значи.

Фики окрал Оцко от Галин, че и кифленските погледи вкарал - до тука беше Галинчо. :roll1: :roll1:

 

ПП: И тея магиарки с тея червени токчета - сакън!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цццц... този мисли ли да изкара поне една нормална песен в кариерата си ? Поредната му боза и като вземете да ми хвалите тази маймуна ... ужас.Надявам се за последен път да чувам тази боза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цццц... този мисли ли да изкара поне една нормална песен в кариерата си ? Поредната му боза и като вземете да ми хвалите тази маймуна ... ужас.Надявам се за последен път да чувам тази боза.

 

Дефинирай "нормална".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама турците нямат youtube.

 

Ама имат композитори, които са положили труд, да създадат песни, които Оцко краде и продава на нашите льольовци.... :1000 (19):

 

Оцко на сапун! Този път и РД на Планета не дочаках, за да го кажа като миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

колкото имаше за "Дуду" и "Няма да ти кажа "не" на Кеймсън

 

Селяк, когато Фивос е дошъл да си иска парите, Ленко Драганов му е пуснал арабските кавъри, а Кама го е почерпила кафе.

 

Изчезвай оттук невежество лежещо гъза на Галка. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...