Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Абе тая любов на Джена и Наско ми изглежда малко нагласена, насилствена... Много филмирани ми изглеждат. Джена му вика Наси, той сигурно ѝ вика Джаси..

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма Преславаа...

 

Ще я пуснат след "Твоят мой живот", защото днес е много важен епизод и Гюлсерен ще разбере, че Мустафа е неин дядо. Да не мислиш, че някой ще гледа тъпата песничка на Преси докато дават филма? :mf_surrender:

:roll1:

 

----------------------------

Ще пеем ли с пълно гърло на наградите "НЕ СЕ ДОКОСВАМ ДО ХРАНА"? :3fdb8960598fa63e:

Ако Пламена е в публиката на наградите, дано на този стих не я покажат в кадър.

:1000 (29): :1000 (29): :girl_cry2:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще получим историята?

 

Явно довечера чак, щото Таня е поне до 4 на работа ;)

 

Да, довечера ще е.

 

Е пусни един трейлър!

2-3 изречения. Подготви ни!

:roll1: :roll1:

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото какво нещо е живота - до преди 5-6 години Камелия беше най-добре от старата генерация (ГИК+Деса), а сега е най-зле. Ама не е като сама да не си го направи :3fdb8960598fa63e: Глория и Ивана издадоха албуми миналата година, Глория направи за четвърти път самостоятелен концерт, Ивана пък имаше относително популярна песен в лицето на "Ало, мамо", за Деса да не говорим - участва в най-добрия дует на изминалата година и спечели Брадъра. А междувременно Кама .. си гризе краката във Фейсбук :dontknow:

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Тейлър Суифт е дарила $250 хил. на колежката си Кеша.

 

 

Тук кога една чалгарка би дарила пари на друга чалгарка

Никога

 

 

Е, те да не би на пътя да ги намират тука. Всяка си знае колко свирчоци е направила в името на парите и спонсорството. Нека и другата колежка да поработи малко. :1000 (29):

 

:1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Една жена" си е супер яката песен. Щом колежката- студена кухня я слуша, значи си е хит, както и на Коцето.

 

 

И аз така смятам, от време на време като искам да си сверя часовника се обаждам в ресторанта и питам какво слуша сега колежката ти-студена кухня, та да съм крак с музикалните тенденции.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
3-ти ден ме боли кръста.

Ако знаех, че ще стане тъй, нямаше изобщо да помагам на колежката. За капак Ники ми се сърди, че снощи му прекъснах мача да ме прибере и като ме прибра изобщо не ми се обади да ме пита дали съм влязла във входа.

 

 

Ако му беше беше духала нямаше да се сърди, но нали много държи на теб и... :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рики с модел- жена в Аржентина?

Това е новина номер 1 едно в момента.

 

Ужааас! Баси гнусното...

 

Убих я тая, ако е била с Рики тези дни в Аржентина.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой обижда Преслава? Аз просто казах, че тя вече не може да пее и че се е превърнала в чиста пачавра. Отворете сайтовете и вижте на какво е замязала. Само някакви мъже, все някакви връзки, все бройки, тя бройка, и нищо за пеене и музика. На наградите на Планета я интересуваше единствено да се изпъчи пред билбордовете на входа, а не да изпее нещо със света, като "Певица на годината". Това е пропадане - морално и психологическо. Тя днес е всичко друго, но не и певица. Съжалявам, че трябва така да ви говоря, но розовият сън, в който тя е момиченцето, което мечтае за пералня отдавна не съществува.

 

А Кама е точно обратното. Всичко при нея от много години е подчинено на пеенето и музиката. Промени си концертните изяви, включи музикант в програмата си, а по-късно и цял оркестър. Направи си фирма, менажира се сама, плаща данъци сама, грижи се за автопарка на цялата група от 14 души с нейните си доходи от пеене и музика. Въобще, тя е пример как трябва да се развива една уважаваща себе си като изпълнител персона и как може да осигурява доходи с кариерата си на 14 души и техните семейства. Сега, колкото и да се опитвате тези неща да не ги забелязвате, те се случиха....

 

Това си е за архива! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да отида на едно място с приятелите ама ме оставиха.Много мразя така,долни к*рви са всичките ми приятелите,дано да не им е хубаво там дето отидоха глупаци,мизерници,тъпанари,кучки,к*рви оф мразя ги! :girl_cry2: :gun_bandana:

 

:1000 (29): Къде ?

 

На годеж са нещастниците един мой приятел "тюлен" се сгоди смотано изчадие,мръсно,долно.

 

Хора как да каже човек,че няма БОГ <3 как? Няма годеж,няма булка,няма нищоооо ахахахах връщат се кучките като насрани .. :roll1:
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Като свърши тоал. хартия, течния сапун и кърпите за ръце, няма да им сложа. Да ги видя тогава с какво ще се мият и бършат, защото ми е казано да не слагам тъй като Зен не работи. Нахални хора.

 

Ако се окажете на зор в заведението в което работи Таня дано имате салфетки в себе си!

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми беше интересно докъм 17, после имах много да уча и рязко спря да ме интересуват Анелия и Емилия, при положение, че нито една от двете не прояви желание да се яви вместо мен на матури и кандидатстудентски изпити.
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

До колкото знам песента ще се казва "Фолк принцеси"! :1000 (6):

Да,Джордан играе ролята на принцеса в клипа.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предстои да се запозная с жената на колегата Ники днес май в 19:00, ужас.

Не в 19:00, сега дойде с колегата Ники.

Мина през мен тая и по физиономията я познах, че е жена му, защото съм я виждала на снимки.

Край с разговорите с Ники, погледите. Убийте я.

Не съм предполагала, че някога ще работя с нея. Няма да мога да ходя при него и заедно ще се прибират. Кошмарно работно лято ще е.

Не искам да я виждам, не искам да я чувам.

 

Предложи им тройка!

Ще смажеш.

Кажи на жената, че си има любовница! Направи скандал. Ако ти не може да си щастлива и той няма да може.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...