Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

Толкова ли не можете без тая чалга? Заместете я с нещо. Има хиляди варианти да е по-стойностно и полезно.

 

Толкова ли не можеш да спреш да си свекървата на форума? Замени го с правене на чикии, много по-приятно ше ти е и няма да пречиш на никого.

Ти ше ми кажеш без какво мога и без какво не.

 

:roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Гергана жива ли е?

 

 

Да, всеки ден посещава личния си психoлог, за да я посъветва от коя култура е време да копира вокали за бъдеща своя песен през 2019. :3fdb8960598fa63e:
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Андреа, сложила е мечета послучай 1ви ЮНИ!

 

 

 

Досадно. Това мече не го ли изнасилиха вече в "Докрай" - много му се насъбра на хайванчето...

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
... ЕВПВЖБН - ЕМИЛИЯ В ПОДКРЕПА НА ВТОРИТЕ ЖЕНИ В БЪЛГАРИЯ.

 

Официален слоган: "Ние не разваляме семейства - просто подпомагаме разпада!".

 

1000%20(19).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

(08:51 PM) FikLena - Фен на ГАЛЕНА се родих,фен на ГАЛЕНА ще умра и от гроба си ще крещя-ГА ЛЕ НА ти си на ВЪРХА !!

(09:04 PM) Ivanhoe - Лексотана

(09:08 PM) Ivanhoe - lexotan_compresse.png

(09:14 PM) FikLena - А срещу какво е това лекарство

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Певицата благодари за страхотния текст на песента си на текстописката Сия Мавродиева, с която работи за пръв път, но е очарована от крайния резултат.

 

Това да не е сестрата на Анастасия?

 

Бихтер пак се изказа... То е ум, то е чудо... :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой ти каза на тебе кое се пуска и кое не? Ти изобщо ходил ли си някога на дискотека? Сериозно ли мислиш, че някой ще те допусне там, а и като те гледам май нямаш и години? Айде няма нужда да се лъжем, цигани се пускат само ако имат пари и изглеждат добре, а в твоя случай просто... 1000%20(27).gif
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес това си мислех... кой е следващия изпълнител с който Тонката ще направи дует :1000 (29):

Jenna 1000%20(19).gif гласовете им ще си отиват (маане и дране) 1000%20(29).gif

Стигааааааааааа ще завият, като глутница чакали на пълнолуние .... :1000 (29):

1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия прави песни, които омръзват за седмици, докато на Яница и Кристиана песните ще се слушат занапред.

 

Да се смееш ли, да плачеш ли?

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла България с трепет днес очаква ГРЕШНАТА!

 

 

О, не само България! Тук в Барселона ги гледам насядали по балконите с тиквени семки, седят и чакат Яница испанците. Такова бучене от лаптоповете не бях чувала досега, мислех, че ми е климатика...

И аз място не мога да си намеря от чакане!.........................

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена и Преслава се събират специално за шоуто на СЕСА в Несебър

 

Две от най-популярните български звезди в момента Галена и Преслава се събират специално за мега концерта на СЕСА, който ще разтърси Черноморието на 21 август. Родните диви ще изнесат едночасово съвместно шоу преди излизането на най-голямата звезда на Балканите, което ще бъде подготвено само и единствено за стадиона в Несебър.

Самата СЕСА лично се е спряла на двете изпълнителки на музикална компания “Пайнер”, които в последно време не слизат от върховете на класациите у нас. Това със сигурност ще превърне събитието в Несебър в един от най-запомнящите се концерти тази година. Мега-концертът на примата на балканската музика е на 21 август на Градски стадион “Несебър”.

 

 

Глория не харесва това.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Горд съм, че Яница е видяла таланта на Анелия и е решила да й подаде ръка. Мисля, че Анелия е на прав път и скоро ще има хитове, които се доближават до тези на 51VPAH783TL.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Емилия излиза в 19:00 и 20 минути по-късно -

 

Как може да я изтрият?! gun_bandana.gif За 20 минути беше събрала над 100 лайка, това си бяха 20 000 гледания със сигурност.

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На обвинението ми, че е човек на фокса :roll1:

Няма да се обявнявам повече, който каквото иска да си мисли. Всъщност съм Ангела Меркел и си упражнявам българския като ви троля, все пак и аз трябва да разпусна след тежкия ми бундес ден.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми да ви разкажа нещо и аз, да не остана на гарата.

Вчера се прибирам от работа и взех детето от един рожден ден. На 3 метра от нас някакъв батко с каишка си води куче. Говорим си с малката, подскачаме си... Докато не забелязах, че всички заглеждат баткото и прихват да се смеят. Чак след около 5 минути обърнах внимание: ми не беше куче а диво прасе! Виетнамска порода някаква, домашен любимец. По едно време му подвикна: Бейкон (бекон) ела тук!

Симулирах, че си гледам телефона и го снимах скришом. Радвам се, че щерка ми не изкрещя в еуфория...

 

http://s10.postimg.org/4xfsssgm1/IMG_20150716_213649304.jpg

:dontgetit: :dontgetit: :dontgetit: :dontgetit: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

(09:23 AM) momo - Към обяд ще спра форума за малко, да го поразчистя пак, да не се чудите защо го няма и защо са ви намалели постовете след това :)

(12:54 PM) LideRkata - моля те недей да триеш сайта :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...