Jump to content



::Бисери на форумците::


Препоръчани коментари

  • Отговори 916
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Съжалявам, че закъснях. Доих кравите, по едно време се роди теле и не знаех какво да го правя.

 

А, сега. Здравейтеееееееее, липсвах ли виииии? :Vishenka_05:

 

Тук съм, за да връча една награда на един мой любим десерт - Чийзкейк. Честито!

 

6.jpg

 

 

Я, Тотя пише без грешки! :1000 (33): :3fdb8960598fa63e:

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро утрооо! Щом мина Сафарито на Балвин, значи някъде в 8:00 и нещо следва Рики. Винаги след Сафарито е Рики. Даже много често се случва пускат Сафарито и след него веднага Рики. А понякога ги нареждат Сафарито, Шакира и Рики-тази групичка.

 

 

:1000 (10):

 

 

Недей се удря.

 

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкрих мистерията - Фики е с Преслава и изразява любовта си към нея, изпявайки Издислав на езика от Ин кънчрол!

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много от феновете на Деси Слава чакат от повече от 10 години този момент, така че не виждам проблем да бъдат оставени малко да поспамят. .

 

 

И това го казва бивш модератор. Явно и като си си вършел работата, си толерирал беззаконието! Нищо чудно и в живота да вредиш и да затрудняваш развитието на държавата!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ме подсети, пак ще се смея :roll1:

Мисля, че най-накрая Преска е отписана за голяма награда, ще вземе клип за "Без теб", че й е мерак, Галка ще е Идол, Деси - певица, Галин - певец и светът ще е красив и чудесен!

 

 

И Анелия ще стане донор на органи, понеже повече няма да й се живее.

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То цялата тема е за тук, ама хайде, избрах най-доброто - от "Как бихте кръстили децата си".

 

Brian:

Момиче: Сенужка

Момче: Конди (Кондьо)

 

Ако е момиче - Татяна

Ако е момче - Татян

 

 

Момиче: Галена

Момче: Яница

 

 

Момиче: Гергана

Момче: Кацьо

 

 

Момиче - Рики

Момче - zai4eto

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Крал и кралица, да вземат да се заплождат най-накрая.

 

Как сте приятелчета?

Ето как премина моят ден в емоции:

 

55021.jpg

54987.jpg

44898.jpg

44902.jpg

45125.jpg

Да не са те боднали отзад ? :censored:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо януари месец ми каза, че имал път към София по работа, някъде около НДК... 80 кила мускулна маса е и не обича да му викат "лейди Сашка", само отбелязвам.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Студентите не са богати като Крез, че да харчат огромни суми пари за пиене. Не слушай какви ги приказва телевизора, хората в България са БЕДНИ! Студентите не могат да си позволят повече от едно - две питиета! Те учат и работят, нито имат време за непрекъснати купони, нито си мислят, че парите падат от небето. Внимават как ги харчат.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаеш, че администратори в инстаграм няма.

И не знам за какво се обиждаш. Излагаш се ежедневно в този форум, като провъзгласяваш една пропаднала певица с неуспешна кариера за супер звезда. Провъзгласяваш "боб чорба на живо пастърма" за супер хит и й се кефиш. Провъзгласяваш фалшиво пеене и го определяш за въздействащо и емоционално. Ти сам показваш колко ти е капацитета с тези неща. За теб да излезеш на сцената със стирка на главата е нещо уникално и впечатляващо.

Съжалявам, но никой не ти е виновен. Завиши си малко критериите, придобий самоуважение, и тогава очаквай нещо от хората.

:D :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравейте!

МачуПикчу обявява конкурс за всички графикьори!

Подавайте своите подписи и аватари тук.

Краен срок да предадете своите творения е 10 януари 2017-та година.

Тема: Татяна в зеления свят.

МачуПикчу сам ще избере победителите!

 

Награда: МачуПикчу ще носи творението ви минимум седмица.

 

УСПЕХ НА ВСИЧКИ!

Надявам се да ти хареса

Untitled_1_Recovered.jpg

Untitled_1.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

(Jan. 5, 2017) Kitty - Знам, бях хлътнала по един готин тип, ама ми го отмъкна едно захаросано бонбонче с визия като на Надето на Коцьо. Затова ли такива като мен учим - за да бъдем изместени в живота от захаросани бонбончета? crybaby.gif

(Jan. 5, 2017) -A. - ама мила половия акт не се прави с учебник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Физическата работа не е за мен, скучна и безинтересна ми е. :dizzy:

 

Нея съм я носила като бебе, но брат и не мога, тежи колкото един санбернар! :ac: Не знаех, че бебетата момчета са толкова тежки.

 

Я мислете малко, като предлагате работа. :mf_surrender:

 

 

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да пиша и чета, познавам цифрите, но НЕ МОГА да смятам през повече от 1 наум, не знам таблиците за умножение и деление, не правя разлика между триъгълник с тъпи и с остри ъгли, не разбирам от разстояния, като тръгнахме на екскурзия из Южна България и минахме през София, мислех, че Пловдив е на 5 часа път. :dontgetit:/

 

 

това ще помогне ли?

 

14a64e9c489ebf6d.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...