Jump to content



Поп-фолк скандали (април 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не плащате достатъчно данъци, за да преави повече на брой песни.

Ама и ти си в това число - за данъците. :D 
Тя вече е разделена с Пеевски. Ти не знаеше ли?
П.С. Вярно, че го каза преди малко. Sorry

  • Thanks 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 час, DevilWish каза:

То пък една кариера с една песен на година , ако има втора тя флопва. :D Да вземе да се стегне, с една песен няма как да се случат нещата.

Кои неща? 

Въобще Цура има ли и 1 участие на година? Все тая е дали пее или не. Никой няма да разбере ако спре кариерата й. Но по това как я хвалят по интервюта, съдя, че явно още е с Пеевски. Иначе щяха да я изядат.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Кои неща? 

Въобще Цура има ли и 1 участие на година? Все тая е дали пее или не. Никой няма да разбере ако спре да пее. Но по това как я хвалят по интервюта, явно още е с Пеевски. Иначе щяха да я изядат.

Да е сред най-актуалните, както 2010 например... Когато имаше песни и албуми като "Мога пак".... "ВИДИМО ИЗНЕВЕРИЛ" която също ми е много любима....
Когато правеше повече песни, имаше хитове.... Тя откога спря да ходи по участия всъщност?
Просто това е, че пуска много рядко песни.  :( Не разбрах с какво от казаното от мен @Andrew Cunanan. не беше съгласен? Но той си я защитава.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли не ми действа скандалът между Стораро и Мира? 

Каква кариера има Мира въобще? При нея нещата приключиха някъде около 2007ма. Тук-там направи нещо запомнящо се, но уви - не е влизала дори в топ 50 на най-ключовите изпълнители. 

Както се вика... каква звезда си, ако нямаш име, което да работи за теб? Това е като Джордан, който направи 1 хит и вече бил сред топ имената. Кой се интересува от някакъв си Джордан?

Имена са Емануела, Анелия, ПРЕСА, Жалка, Счети, дори Фики и Галин. Даже ГИК.

  • Like 1
  • Confused 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , asylum каза:

Koq mu e /\iobuMama neceH Ha Bupmyo3kama Mupa!

"Хей, Малката". Луд №1 мегахит от 2001 година. Размаза дискотеките и тийновете, всички хвърляхме къчове на тая песен.

Солова: "Лъже, маже". Редовно поздравявах с нея лъжци! :3fdb8960598fa63e:

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, meleto каза:

Кои неща? 

Въобще Цура има ли и 1 участие на година? Все тая е дали пее или не. Никой няма да разбере ако спре кариерата й. Но по това как я хвалят по интервюта, съдя, че явно още е с Пеевски. Иначе щяха да я изядат.

Не е с него и аз това чувам.

Мисля, че още преди години любовта им изчезва, но Пеевски продължава да държи на връзката им за имидж пред обществото. Допускам, че Цветелина е получавала заплата за това и вече е с уреден живот, не й трябват участия. Представете си за какво плащане е ставало въпрос.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Само на мен ли не ми действа скандалът между Стораро и Мира? 

Каква кариера има Мира въобще? При нея нещата приключиха някъде около 2007ма. Тук-там направи нещо запомнящо се, но уви - не е влизала дори в топ 50 на най-ключовите изпълнители. 

Както се вика... каква звезда си, ако нямаш име, което да работи за теб? Това е като Джордан, който направи 1 хит и вече бил сред топ имената. Кой се интересува от някакъв си Джордан?

Имена са Емануела, Анелия, ПРЕСА, Жалка, Счети, дори Фики и Галин. Даже ГИК.

На Джордан "Къртиш" му е втори или трети сингъл с бомбастични за него гледания.

Все пак кой е лидер се оценява на база постижения в конкретни периоди, както се даваха и наградите за Певица на годината и т.н. Ако Джордан изкара още две парчета и станат най-оборотните хитове защо да не може да се нарече най-успешния мъжки изпълнител? Примерно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница и изтъкнатите аргументи, че новата й песен на върви понеже била в нов канал.

Поглед година назад:

Яница - "Най добрата" 285К за 4 месеца

Яница - "Дръж се" 760К за 8 месеца.

Песните са качени в канала на Пайнер с 2 милиона и 600К последователи.

Яница, касите на някой супермаркет. Крещя ти го! :3fdb8960598fa63e:

 

  • Haha 4
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Мале, като отворих първо прочетох "Певицата Мира не се ебе от очаяние" лол :roll1:

 

image.png

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Emanuela.Carey каза:

Биляниш ще пуска първия си албум “Most Wanted”

IMG-3806.jpg

Който се очаква да бъде продаден в 4 копия. А изпълнителката е объркала първата дума в заглавието - трябвало е да е "Least".

Сериозно тия албуми в какви тиражи биват разпечатани? В 100 бройки? Кой, за Бога, в 2024 година ще си купи албум на Биляниш?

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Balkandji1 каза:

Който се очаква да бъде продаден в 4 копия. А изпълнителката е объркала първата дума в заглавието - трябвало е да е "Least".

Сериозно тия албуми в какви тиражи биват разпечатани? В 100 бройки? Кой, за Бога, в 2024 година ще си купи албум на Биляниш?

 

IMG_6789.jpeg

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Май това най-многоми харесва от Мира

Тебе ти харесват греховни, мръснички неща. От малък си така. Като мастурбираш, си личи най-много. :viannen_45: Предписвам изповед пред отче.

- Д-р Хинова

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Сандра Африка толкова много песни е взела от нас, но за "Зле разпределени" няма прошка! Не я е направила както трябва. 

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Balkandji1 каза:

Яница беше чута да казва пред свои приятели, че животът бил скапан и от няколко години не й вървяло. "Коя чума ме прокле, мамо, преди правех хитове, сега съм кръгло зеро", пропяваше се певицата след първите три часа от дебюта на алкохолното парче "Сипвай".

:ar:

Блокира ме през 2019, защото в един чат на майтап бях казал че е грозна. Написаното достигна до нея, след което бях блокиран и точно след това си залезе. :1000(29):

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Balkandji1 каза:

Не е с него и аз това чувам.

Мисля, че още преди години любовта им изчезва, но Пеевски продължава да държи на връзката им за имидж пред обществото. Допускам, че Цветелина е получавала заплата за това и вече е с уреден живот, не й трябват участия. Представете си за какво плащане е ставало въпрос.

Истинска императрица. Тя и братовчедка ми са родени в една и съща година, всичко бих дал икона като Цуцолина Пандишпанова да ми е братовчедка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...