Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Yamall каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще...

 

Ау Петкана ще се прави на баба Лили :D

  • Like 2
  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Yamall каза:

Преслава май бързо ще разпродаде билетите. От най-скъпите няма, а и другите са започнали да взимат.

Напомням че беше последната чалгарка, която разпродаде пълен тираж на албумът си за по-малко от месец.

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздравявам Преслава за решението. Дори много се забавиха от нейната генерация... ако е писано да повлече крак, нека. Почнаха да разбират, че не може без концерти. Извинявайте, дори такива като Теа идват тук и ще правят концерти в Арена, а нашите да дремят цял живот ли... Дано да си напълни залата. Можеше и без тия специални гости, ама карай. Ще се радвам някой ден и Глория се престраши на тая стъпка за по-голяма зала.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е тъп Робов, за първи път му гледам интервю. 

Това постоянно говорене за секс,какички,милфове,бройки, показва само какъв комплексар е. 

Жалко за мен,че още искам да ме тряска

  • Like 1
  • Haha 5
  • Ooo 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Yamall каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще...

 

.

Нееееееееееееееее😰😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭

 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Yamall каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще...

 

И със специалното присъствие на Галена в публиката. Да гледа и да се учи момичето. Тя и без това обича да ходи на концерти.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е българската Тейлър Суифт - билети се пускат 9 месеца преди концерта, за да съберат феновете от цял свят. 😄

 

Сега сериозно, беше крайно време и браво на Петя, че се реши. Беше смешно и абсурдно единствените чалгари в Арена-та да са Софи Маринова и Тони Стораро.

Не мога да кажа, че е любимата ми бленда, но фактите са, че гласа й е специфичен, разпознаваем и непокътнат след 20 години, каквото и да е пила и друсала поне засега не й се отразява, опази се от големи скандали и макар и с доста премерен риск, тоя път ще скочи.

Галя всички виждаме, че е великолепен медиен продукт и определено се старае много, но откъм глас е тотално "чао".

 

Но то извън Преслава не виждам кой друг ще скочи ... Глория си остана на ниво "Обич и песен" в Зала 1, Анелия дори и дотам не стигна, а другите даже и не са пробвали да пеят самостоятелно в зала.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама и Фокса сигурно са в траур. Тя горката няма да види голям концерт никога. А едно време басни се носеха, че Кама щяла да събере повече народ от целия кокошарник на Пайнер. Последните се смеят най-добре. 

  • Like 3
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Yamall каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля че и феновете на Галена не очакват от нея цял самостоятелен концерт. По-скоро я виждам в нещо сборно с Меди и Азис.

За Преслава не мисля да изпускам концерта, очертава се чалга събитието на годината.

Дано поне не се стисне от гледна точка на сценичен реквизит.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Мисля че и феновете на Галена не очакват от нея цял самостоятелен концерт. По-скоро я виждам в нещо сборно с Меди и Азис.

За Преслава не мисля да изпускам концерта, очертава се чалга събитието на годината.

Дано поне не се стисне от гледна точка на сценичен реквизит.

Това е Преслава. Не очаквай декори, танци и фойерверки. Яко пеене на живо и силна дискография. Аз лично смятам, че ще направи и почивка от участията преди концерта, поне 1-2 месеца.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Yamall каза:

Аз лично смятам, че ще направи и почивка от участията преди концерта, поне 1-2 месеца.

Ее айде сега - почива януари, сега още два месеца да почивала.

Тая зала Павел с козите и крушите ли да я плаща?

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Евалата, най-накрая истински успех за чалгата (правим се на разсеяни, че и други звезди са имали големи концерти). Може и да не е Лили Иванова, но е най-хитрата и има усет. Затова и за жалост ще остане като най-голямата на чалгата.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Yamall каза:
WWW.FACEBOOK.COM

Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще...

 

Това се казва изненада! Нищо не казваш до последния момент и накрая - голям концерт! Успех! Наистина съм възхитен, за пореден път! ОБИЧАМ Я!!!!!!!! ❤️ 
Благодаря за това прекрасно събитие! ❤️ 
@Klaus очаквам да се напием и натъпчем с еклери, скъпи! 😘 

 

  • Like 1
  • Wow 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Това се казва изненада! Нищо не казваш до последния момент и накрая - голям концерт! Успех! Наистина съм възхитен, за пореден път! ОБИЧАМ Я!!!!!!!! ❤️ 
Благодаря за това прекрасно събитие! ❤️ 
@Klaus очаквам да се напием и натъпчем с еклери, скъпи! 😘 

 

Аз когато съм ял еклери по концерти на Рени, Преслава еклер не е сънувала. 😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Евалата, най-накрая истински успех за чалгата (правим се на разсеяни, че и други звезди са имали големи концерти). Може и да не е Лили Иванова, но е най-хитрата и има усет. Затова и за жалост ще остане като най-голямата на чалгата.

Ами ръчкайте и Деса. Аз на нея по бих се съгласил да ида... с надеждата, че ще пее правилните песни, разбира се. Камелия също има шанс, преди имаше повече, но още не го е изпуснала... Ивана и Анелия - също, те поне са правили. Глория е ясна, но това НДК... дето и седалки, и мокети, и сцени - всичко е за ремонт... Айде, ще замълча, щото... болна тема.

Нека повече пеещи изпълнители да правят концерти.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Аз когато съм ял еклери по концерти на Рени, Преслава еклер не е сънувала. 😂

На 16-ти ноември ще се тъпчем с еклери, повода си заслужава да обърнеш една водка с еклери. :D 

  • Like 1
  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...