Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Сашка ако беше кадърна още преди 1-2 години щеше да е закарала Меди поне в Зала 1.

Всички отиват при нея просто заради бройката клубни участия, които може да им набута в рамките на седмица.

Като продуцент също е слаба ракия. Много претенции за “МЕГА СТАРС” - а една Киара с клип за 5 лева и аутотюн направи по-голям хит от Габриела.

Те нямат ли поне грам мозък, пе трвбвя все Сашка кучката да им движи всичко?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Как няма потенциал? Знаеш ли колко е талантлива в брането на ягоди?!

Фирмата: Имате ли опит в подобна сфера? 

Джена:

orig.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

SIGNAL.BG

Преслава, която е една от най-обичаните попфолк звезди на родния небосклон вече 20 години, най-сетне се престраши и обяви отдавна чаканата новина от

Алоооооооооо, Сигналковци! Знаем, че сте долни и непрекъснато тайничко захапвате Преса, за това и Ивана не ходеше по интервюта на Ванилия Сметанова, ма ...... да, бе... Насира се, Преса! Вие май за Татяна я взехте? Тя за това и ползва ПУФИС, защото няма дупе за концерт! 
Сега гледайте и записвайте, водете статистики и отчети колко билета ще продаде и го публикувайте като важна новина, а после поканете Емилия да ви направи сметките, че нейните са по-правилни от заглавията на новините във вашия сайт! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

@Klaus специално за теб! 😘 
image.png.bacdc765b6c293c4bcea418c45704bcc.png

Ах, котююю 🥒😳😈

TATIANA.jpg

  • Like 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Ах, котююю 🥒😳😈

TATIANA.jpg

НА ДУПИНГ си!

А ето и лайв изпълнение и чаршафа с който бърше фекалите от тоалетната във фитнеса!

За този чаршаф питаха и Камелия в едно интервю на Емилия Стоянова за Сигнал ТОЧКА Беге! :D 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

НА ДУПИНГ си!

А ето и лайв изпълнение и чаршафа с който бърше фекалите от тоалетната във фитнеса!

За този чаршаф питаха и Камелия в едно интервю на Емилия Стоянова за Сигнал ТОЧКА Беге! :D 

Само 533 гледания за тази песен:

Да я направим 1 милион през 2024 ❤️

  • Love 2
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Само 533 гледания за тази песен:

Да я направим 1 милион през 2024 ❤️

Съгласен съм и на мен ми е любима!
Някой ден ще я слушаме в пекарна ПУТКА на по няколко еклера и чайовете на Татяна 😘 


Дадох за доброооооооооооо.... моето лайно.... 😮❤️ 

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Съгласен съм и на мен ми е любима!
Някой ден ще я слушаме в пекарна ПУТКА на по няколко еклера и чайовете на Татяна 😘 


Дадох за доброооооооооооо.... моето лайно.... 😮❤️ 

Направо ме прати ма майка ми в... сега 🤣🤣🤣🤣

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Направо ме прати ма майка ми в... сега 🤣🤣🤣🤣

 

На Джамайката? 😘 
Готви Бишкотите Емилия, сега специално ще ти поръчам от чайовете на Татяна, специална добавка към тренировките ти 😘 
Очаквам кошница с цветя, червени като ягодка. 

 

  • Like 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@Klaus

TATYANALIFE.COM

ПОСЛЕДНИ БРОЙКИ Татяна Detox Тea + Yohimbe е първият по рода си създаден за Вас продукт със специалната добавка на Yohimbe. Истинско предизвикателство е за мен да Ви предложа тази комбинация, която има няколко вълнуващи и единствени резултати! Татяна Detox Tea+Yohimbe е съставен с подбраните билки, които да изчистят и детоксицират...

image.png.5d650dab54fc163ee749a922a7fe8367.png

detox-plik.jpg

slim.jpg

detox.jpg

  • Like 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DevilWish каза:

НА ДУПИНГ си!

За този чаршаф питаха и Камелия в едно интервю на Емилия Стоянова за Сигнал ТОЧКА Беге! :D 

Мен ме кефи Тотя колко е надъхана тук, все едно прави нещо велико, а положението е - никому непозната и неизвестна хигиенистка от Съидинение, наметната в чаршаф, подвиква от сцената на най-величествената зала в България, докато плейбекът бичи на макс и народът тъпее още по-интензивно, все едно е на хоремага в родното й село по време на събор.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Мен ме кефи Тотя колко е надъхана тук, все едно прави нещо велико, а положението е - никому непозната и неизвестна хигиенистка от Съидинение, наметната в чаршаф, подвиква от сцената на най-величествената зала в България, докато плейбекът бичи на макс и народът тъпее още по-интензивно, все едно е на хоремага в родното й село по време на събор.

Знаеш ли колко момичета от провинцията мечтаят за този момент. Все едно са кралица на бала в евтин тийн филм. 👑

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Знаеш ли колко момичета от провинцията мечтаят за този момент. Все едно са кралица на бала в евтин тийн филм. 👑

Дано са подбрали само снежнобели чаршафи, с които да се повият.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводителката, ако имаше малко мозък в пилешката си глава, с излизането на Тръгвай си щеше да обяви концерт в НДК послучай 20 години на сцената, със спец. участие на Денис. С фурора на Акула и Тръгвай си и най-верната й агитка - щеше да напълни зала 1 без проблем. Ама къде толкоз акъл у нея? То не е като да се облечеш като клоун и в Мюглер да изглеждаш като в Илиянци. 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Дано са подбрали само снежнобели чаршафи, с които да се повият.

Ей сега ми дойде на ум, че Camila Cabello е Татяна с кариера от няколко хита. 🤣 Нещо сходно забелязах в тях 🤣🤣🤣 То чаршафът да бе само, тя и трикольора облЯка 😐

  • Haha 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Klaus каза:

Ей сега ми дойде на ум, че Camila Cabello е Татяна с кариера от няколко хита. 🤣 Нещо сходно забелязах в тях 🤣🤣🤣 То чаршафът да бе само, тя и трикольора облЯка 😐

Камила Кабейо е печелила Песен и Видео на годината и има номер 1 дамски хит за 2018-та, Татяна кво има? Лайна с кремвиши!

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Камила Кабейо е печелила Песен и Видео на годината и има номер 1 дамски хит за 2018-та, Татяна кво има? Лайна с кремвиши!

 

Не е поискала, не е спечелила Златна малинка наша Тоца 🤣 Ако се беше родила в Южна Америка и избяла през границата, можеше и тя да има такива неща 😀

camila-cabello-sports-a-black-crop-top-and-spandex-shorts-as-she-hits-the-gym-with-her-father-in-miami-florida-060323_3.jpg

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна се беше объркала през 2005 с ФАТАЛНА ЖЕНА ! Трябваше песента да се казва АНАЛНА ЖЕНА. @Klaus, миличък как ще коментираш този АНАЛЕН ХИТ? 

Насладете се на видеото тук!

WWW.VBOX7.COM

татяна фатална жена

 

  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Татяна се беше объркала през 2005 с ФАТАЛНА ЖЕНА ! Трябваше песента да се казва АНАЛНА ЖЕНА. @Klaus, миличък как ще коментираш този АНАЛЕН ХИТ? 

Насладете се на видеото тук!

WWW.VBOX7.COM

татяна фатална жена

 

Как да го коментирам освен така:

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Как да го коментирам освен така:

 

Ще те поздравявам всяка сутрин с песни на Татяна докато пием сутрешния си чай и ядем шоколад и еклери. 😘 
ЦЯЛ ЖИВОООООООООООООООООООТ ще е любов за нААААААААААААААаааааааааааААААаааааССССсссссСССС! 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...