Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Klaus каза:

Татяна кога с такъв апоГЕЙ? 30 г ли ще я оставим да чака? Да направим следващата й песен ХИТ 😎☠️

SIGNAL.BG

Джордан се нареди сред топ имената в попфолка през последните месеци. Изпълнителят, който вече 15 години е на родната...

 

И само аз и ти ли ще я подкрепим в класацията на Сигнал Точка Бг? @Andrew Cunanan. се зариби по Чалга коалиция. Мисля да се присъедини и да накараме Татяна да вземе СТОПЕРАН!
image.png.9634283bdecc8f04096e9b1bcca7e98b.png
Предлагам да викнат Татяна да го рекламира!

  • Like 1
  • Haha 1
  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , nklv каза:

Галина не разбра ли значението на "fun"? Никой не те иска на сутринта, загащвай се и тръгвай. Любов не ще намери в приложенията.

Няма по-силно нещо от мъжките сълзи ♥️

IMG-9793.jpg

  • Haha 4
  • Wow 1
  • Hug 1
  • Kiss 1
  • Casper 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Yamall каза:

Какво и защо е това? ☠️

 

И други са направили такива Reaction към песните. Поне още 10 са сигурно. :D 
Щом им доставя удоволствие..... Иначе песента си е яка.

  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнера през 2000-2010 плащал ли е авторски права за гръцките и сръбски оригинални автори се чудя? Вярно, че ние ги правихме по-съвременни, но се чудя ако взема пайнерски кавър и му направя още един кавър и го рилийзна в чужбина ще ми направят ли проблем?

Сърбите и гърците въобще биха ли научили, че кавър на да речем полски на "Дяволско желание" се върти в Полша с полски текст в диско поло или поп-рок стил как ще е? Иска ми се малко тези ритми да изглязат на по-голяма сцена от няколко държави на Балканите сякаш. А много от тези мелодии са си супер.

Редактирано от Tommy
  • Like 1
  • Love 1
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Tommy каза:

Пайнера през 2000-2010 плащал ли е авторски права за гръцките и сръбски оригинални автори се чудя? Вярно, че ние ги правихме по-съвременни, но се чудя ако взема пайнерски кавър и му направя още един кавър и го рилийзна в чужбина ще ми направят ли проблем?

Сърбите и гърците въобще биха ли научили, че кавър на да речем полски на "Дяволско желание" се върти в Полша с полски текст в диско поло или поп-рок стил как ще е? Иска ми се малко тези ритми да изглязат на по-голяма сцена от няколко държави на Балканите сякаш. А много от тези мелодии са си супер.

Ако вземеш нещо на Преслава или Галена, ние - техните фенове, ще те изядем с парцалите затова, че пипаш творения, които след години ще озвучават Лувъра, докато гледаме творения на Микеланджело. 

  • Like 3
  • Love 1
  • disgusting 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Tommy каза:

Пайнера през 2000-2010 плащал ли е авторски права за гръцките и сръбски оригинални автори се чудя? Вярно, че ние ги правихме по-съвременни, но се чудя ако взема пайнерски кавър и му направя още един кавър и го рилийзна в чужбина ще ми направят ли проблем?

Сърбите и гърците въобще биха ли научили, че кавър на да речем полски на "Дяволско желание" се върти в Полша с полски текст в диско поло или поп-рок стил как ще е? Иска ми се малко тези ритми да изглязат на по-голяма сцена от няколко държави на Балканите сякаш. А много от тези мелодии са си супер.

Галин в форум в чужбина:

  • Like 1
  • Haha 3
  • Casper 1
  • disgusting 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Tommy каза:

Пайнера през 2000-2010 плащал ли е авторски права за гръцките и сръбски оригинални автори се чудя? Вярно, че ние ги правихме по-съвременни, но се чудя ако взема пайнерски кавър и му направя още един кавър и го рилийзна в чужбина ще ми направят ли проблем?

Сърбите и гърците въобще биха ли научили, че кавър на да речем полски на "Дяволско желание" се върти в Полша с полски текст в диско поло или поп-рок стил как ще е? Иска ми се малко тези ритми да изглязат на по-голяма сцена от няколко държави на Балканите сякаш. А много от тези мелодии са си супер.

За някои песни имат уредени права - за други не. Мисля че по-скоро зависи и от композитора.

А с преправянето също зависи колко ще си близо до оригиналната мелодия. Ако е 1 към 1 все някой музикален дистрибутор ще те набара рано или късно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

ГолЕма скука в жанра.... и така до събитието на годината - концертът на Гло.

Пази боже концертът на тоя дърт нафталин да е събитието на годината.

Филип Киркоров и Фики??????

20240201_110738.jpg.4d63b7660ea8b3c96fd94eed459169db.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Yamall каза:

Любимките ви пикаха газ, когато по това време изглеждаше така и ги насираше с хитове 😘 

Те изглеждаха дори по-зле тогаз.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Пази боже концертът на тоя дърт нафталин да е събитието на годината.

Това ще бъде събитието 1 Концерт с шЪмъри!

 

  • disgusting 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

 

Какъв беше тоя където каза, че истинското турското име на Луна било Йолгер? :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

Какъв беше тоя където каза, че истинското турското име на Луна било Йолгер? :D 

Студент от НАТФИЗ, стажуващ в Алфа ТВ, пият Coldrex заедно при простуда и грип.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...