Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари 2024)


Препоръчани коментари

преди 20 минути, DevilWish каза:

Това се казва изненада! Нищо не казваш до последния момент и накрая - голям концерт! Успех! Наистина съм възхитен, за пореден път! ОБИЧАМ Я!!!!!!!! ❤️ 
Благодаря за това прекрасно събитие! ❤️ 
@Klaus очаквам да се напием и натъпчем с еклери, скъпи! 😘 

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adorable каза:

Ами ръчкайте и Деса. Аз на нея по бих се съгласил да ида... с надеждата, че ще пее правилните песни, разбира се. Камелия също има шанс, преди имаше повече, но още не го е изпуснала... Ивана и Анелия - също, те поне са правили. Глория е ясна, но това НДК... дето и седалки, и мокети, и сцени - всичко е за ремонт... Айде, ще замълча, щото... болна тема.

Нека повече пеещи изпълнители да правят концерти.

Деса и Кама абсурд да напълнят Арена или НДК към днешна дата. И двете на живо не се търпят, а едно временната истерия по тях остана в миналото. Особено Деса с тези комерси е тотал щета. Как има участия се чудя дори, понеже пеене липсва при нея отдавна. Хубаво, че е Сашка. 
А Глори защо не капарира Арената, а НДК отново, я кажи. 

  • Like 1
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво ама защо ще е с ония дебили от Дани Милев бенд? Толкова ли не можа да се уреди с Ку ку бенд като Софка? Иначе отсега си личи,че ще има успех концерта,радвам се че затвори устите на чалга хейтърите тук.

  • Like 2
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, adorable каза:

Ами ръчкайте и Деса. Аз на нея по бих се съгласил да ида... с надеждата, че ще пее правилните песни, разбира се. Камелия също има шанс, преди имаше повече, но още не го е изпуснала... Ивана и Анелия - също, те поне са правили. Глория е ясна, но това НДК... дето и седалки, и мокети, и сцени - всичко е за ремонт... Айде, ще замълча, щото... болна тема.

Нека повече пеещи изпълнители да правят концерти.

Десислава няма усет за нищо вече. Чака да види кое е модерното и го следва. Btw именно затова е и възможно чак сега наистина да се замисли и тя за концерт, като види успеха на Преслава.

Идат забавни времена за Рамания. Концертите най-накрая изведнъж ще станат важни...

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Татяна беше днес при Крум Савов. Каза, че не обича да  й казват,че е попфолк певица тъй като е завършила народно пеене и се срамува от някои певици. а сървайвър каза,че й е най-голямото предизвикателство Тази година ще обърне повече внимание на фолклора. Април й предстои нещо, където ще представя България и ще пее ама засега не може да говори. Нямала мъж до себе си. 

  • drunk 1
  • disgusting 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, FikLena каза:

 

 

Ахахахаха това е много яко! :D 
Той още не е чувал "Улицата". Мили мой, запленен си от еклерите на Рени, ъм? 😘 @Klaus

20 години на сцена! ❤️ Прекрасница! ❤️ 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена сигурно ще присъства. Опитайте се да четете и между редовете:
 

1 ч.  · 
 
Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще отпразнувам 20 години от началото на моята професионална музикална кариера. Това е специален момент, който искам да споделя с всеки един от вас, който е бил с мен през тези години, слушал е моите песни и е откривал себе си в тях. 😇 Каня ви да се присъедините към тази магическа вечер, пълна с музика, емоции и изненади. 🥳Разбира се, обичайните заподозрени в лицето на моите приятели Софи Маринова и Константин ще бъдат част от събитието, а Дани Милев бенд както и други колеги ще ни акомпанират. 🎵 Ще се радвам да се видим там и да изпеем любимите си песни заедно! Обичам ви! ❤️
423584272_941894793972344_39976399288035
Софи Маринова и Константин е ясно, че ще бъдат там. Галена сигурно ще е част от изненадата. Имат и дуети....
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Галена сигурно ще присъства. Опитайте се да четете и между редовете:
 

1 ч.  · 
 
Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще отпразнувам 20 години от началото на моята професионална музикална кариера. Това е специален момент, който искам да споделя с всеки един от вас, който е бил с мен през тези години, слушал е моите песни и е откривал себе си в тях. 😇 Каня ви да се присъедините към тази магическа вечер, пълна с музика, емоции и изненади. 🥳Разбира се, обичайните заподозрени в лицето на моите приятели Софи Маринова и Константин ще бъдат част от събитието, а Дани Милев бенд както и други колеги ще ни акомпанират. 🎵 Ще се радвам да се видим там и да изпеем любимите си песни заедно! Обичам ви! ❤️
423584272_941894793972344_39976399288035
Софи Маринова и Константин е ясно, че ще бъдат там. Галена сигурно ще е част от изненадата. Имат и дуети....

Аз не се шегувах като казах, че ще е там, просто е искала името и да се махне от постера🤭

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Галена сигурно ще присъства. Опитайте се да четете и между редовете:
 

1 ч.  · 
 
Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще отпразнувам 20 години от началото на моята професионална музикална кариера. Това е специален момент, който искам да споделя с всеки един от вас, който е бил с мен през тези години, слушал е моите песни и е откривал себе си в тях. 😇 Каня ви да се присъедините към тази магическа вечер, пълна с музика, емоции и изненади. 🥳Разбира се, обичайните заподозрени в лицето на моите приятели Софи Маринова и Константин ще бъдат част от събитието, а Дани Милев бенд както и други колеги ще ни акомпанират. 🎵 Ще се радвам да се видим там и да изпеем любимите си песни заедно! Обичам ви! ❤️
423584272_941894793972344_39976399288035
Софи Маринова и Константин е ясно, че ще бъдат там. Галена сигурно ще е част от изненадата. Имат и дуети....

това е УНИЖЕНИЕ,Галена категория 'ДРУГИ' ?

билетите вървят като топъл хляб

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Гальо каза:

Аз не се шегувах като казах, че ще е там, просто е искала името и да се махне от постера🤭

Аз напълно ти вярвам и съм на същото мнение.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

това е УНИЖЕНИЕ,Галена категория 'ДРУГИ' ?

билетите вървят като топъл хляб

Може би целта е да бъде изненада, но не е като това ние да не го очакваме.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fengergana каза:

Организатор на събитието е:

Пайнер ООД

😆

Няма как толкова бързо да е разпродала три пълни сектора, сигурно са за родата

Е, чак такава рода? :D :D :D 
Просто който може, си го може.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, GSA каза:

Деса и Кама абсурд да напълнят Арена или НДК към днешна дата. И двете на живо не се търпят, а едно временната истерия по тях остана в миналото. Особено Деса с тези комерси е тотал щета. Как има участия се чудя дори, понеже пеене липсва при нея отдавна. Хубаво, че е Сашка. 
А Глори защо не капарира Арената, а НДК отново, я кажи. 

Според мен могат да я напълнят, въпрос на маркетинг - дори не са им нужни нови хитове. Големи имена са все пак. :) Всичко може с правилната организация. И Веско Маринов успя с Арена, но хайде, при него има концертна традиция. Веднъж като пребориш мързела, после е лесно.

Преслава също има много комерси последните 10 г. Дано подбере правилния репертоар, не "Пада звезда", "Чуплива и влюбена" и подобни. А такива песни има всяка, между другото. И не трогват никого.

Глория си следва утвърден стереотип и залага на сигурното. Според мен не си вярва достатъчно за Арена. Уморил съм се в годините да ѝ говоря и да не съм разбран, затова стана каквото стана... Тя упорито продължава да блокира и други мислещи хора. Ще мине и без нас на концерта в НДК, явно не сме непрежалими. :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, fengergana каза:

Няма как толкова бързо да е разпродала три пълни сектора, сигурно са за родата

Нали Софкини ще са там - това си е половина Арена София

  • Like 1
  • Haha 6
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

ще чуем ли ?

 

 

Гледам, че е харесала коментарите където пише за Елена да я покани и да я изпеят заедно, дано ще бъде доста интересно. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

ще чуем ли ?

 

 

Не е лошо да се направи една тема за в бъдеще кои песни искаме да бъдат включени и да я изпратим.... Преди същото нещо мисля, че бяха направили за концерт на Глория или Анелия? Само, че не знам колко ще са песните които ще изпълни. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Sunlight каза:

Татяна беше днес при Крум Савов. Каза, че не обича да  й казват,че е попфолк певица тъй като е завършила народно пеене и се срамува от някои певици. а сървайвър каза,че й е най-голямото предизвикателство Тази година ще обърне повече внимание на фолклора. Април й предстои нещо, където ще представя България и ще пее ама засега не може да говори. Нямала мъж до себе си. 

Татяна ще представя България на европейското по културизъм за трансджендъри в Северна Корея 😎

janae-marie-kroc-is-always-in-training-tall.jpg

  • Haha 3
  • disgusting 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

168 часааааааа, не заспивам и те мразяяяя... На кафета и цигариииии и без грам любов как да карам?

❤️ 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DevilWish каза:

Галена сигурно ще присъства. Опитайте се да четете и между редовете:
 

1 ч.  · 
 
Здравейте, приятели! 😊С голямо вълнение ви съобщавам, че на 16-ти ноември от 19ч в зала Арена София, ще се състои концертът, с който ще отпразнувам 20 години от началото на моята професионална музикална кариера. Това е специален момент, който искам да споделя с всеки един от вас, който е бил с мен през тези години, слушал е моите песни и е откривал себе си в тях. 😇 Каня ви да се присъедините към тази магическа вечер, пълна с музика, емоции и изненади. 🥳Разбира се, обичайните заподозрени в лицето на моите приятели Софи Маринова и Константин ще бъдат част от събитието, а Дани Милев бенд както и други колеги ще ни акомпанират. 🎵 Ще се радвам да се видим там и да изпеем любимите си песни заедно! Обичам ви! ❤️
423584272_941894793972344_39976399288035
Софи Маринова и Константин е ясно, че ще бъдат там. Галена сигурно ще е част от изненадата. Имат и дуети....

 Това ще е все едно да я викне на сцена и й сподели наградата за певица на годината... И други 🤣🤣🤣 текста четоха артистите 

.. И други 😂

  • Like 1
  • Haha 2
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...