Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

Иначе Ванча има 2 евъргрийна-Шампанско и сълзи и Нещо нетипично,много често ги чувам по разни кръчми. Други не толкова големи хитове към днешна дата,но все още се помнят са-Вик,Смукача,100 патрона,Ах,тези пари,Аз съм с теб,7 дни,Дъжд от рози.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Не си ли го гледал? Да..... излага любимия ми град :@ Това даже не й е първият клип в Пловдив.

Майка ми мислела, че Иванушка била от Пловдив.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Fast каза:

Най-дразнещите песни на Ивана всъщност са социалните. Нищо общо със стилът й. Мисля че дори феновете й не ги слушаха.

 

/\iobuMa Mu e! u go gHec q c/\y6aM, pegoM cic CMyka4a! 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

@Emanuela.Carey запиши си!

13-BB1-BC9-7664-480-F-B708-9-A57-B348-BD

Помислих, че е козият рог това 😂😂😂😂☠️

  • Haha 1
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Гальо каза:

Бъркаш границата на хубави песни/клипове и златни хитове. Ако това са златни, не знам какви се водят "Лъжа е", "Не сме безгрешни", "Луда по тебе"?

Лъжа е очевидно е флоп. 😘 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

/\iobuMa Mu e! u go gHec q c/\y6aM, pegoM cic CMyka4a! 

Първо смуча, после благодаря на Господ за огромната надеца, дето съм осмукал Е положението.

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Andrew Cunanan. каза:

Още 2 тоталки от златния фонд:

 

Май само Камелия може да наложи за златни песни,  които към момента на излизането си са били далеч от среден хит даже.  Има любов и Стрелките... са брутални,  ама  за съжаление хитове не са били. Тогава точно вървеше скара-бирата на Ванчето. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана и Преслава са може би с най-много златни хитове в историята на фолка, могат да имат и още, стига да ги налагат правилно. Аз, например, нямам нищо против Преслава да налага това по участията си:

Игнорираме, че тук изглежда като дъщеря на Ивана!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Yamall каза:

Ивана и Преслава са може би с най-много златни хитове в историята на фолка, могат да имат и още, стига да ги налагат правилно. Аз, например, нямам нищо против Преслава да налага това по участията си:

Игнорираме, че тук изглежда като дъщеря на Ивана!

Замислих се за Софка, която има кариера още от преди двете, но в главата имам от нея само Стари рани и Бурята в сърцето ми.

P. S. Не съм ангел за мен е най-тъпият клип в поп-фолка, а от тоя албум можеше да клипира поне още 2-3 неща. 

🤔

Редактирано от Klaus
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Fast каза:

Махнали са 99% от потребителските клипове във VBOX7, което се очакваше, но не предполагах че ще постъпят така рязко. Потресен съм. @Andrew Cunanan. коментирай.

Не се спряха дори пред първата българска песен евър с 1М гледания в която и да е видео платформа. Но нищо, да се види пак до къде се стига като броим само онлайн цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Май само Камелия може да наложи за златни песни,  които към момента на излизането си са били далеч от среден хит даже.  Има любов и Стрелките... са брутални,  ама  за съжаление хитове не са били. Тогава точно вървеше скара-бирата на Ванчето. 

Ивана може и да е имала скара-бира и да течеше и от чешмата досадно, да беше бъкана с кавъри, но единствена заедно с Глория и Вероника има и песни с по-различна тематика... Тия другите, които ги изброяваш, нямат песни като "Безумна цена", примерно. Айде да не гледаме само едната страна на нещата. Камелия може да няма кючеци, но това не значи, че ѝ липсват пълнежи в някои албуми - всички имат, при един кючеци - при друг други. И всеки е имал слаби години. Например, на Камелия 2003 и 2004 са ѝ слаби, после обаче наваксва с турнето и там налага хитовете си. Десислава, да речем, нямаше тая възможност. Разбирам, че всеки има предпочитания разни, но нека не отричаме явни неща.

И кел файда да спрягаме кой колко вечни хитове има, като 99% нямат свой концерт, та да чуем с какво ще напълнят 3 ч. Или им пропадат концертите, като на онези двете на стадиона в Созопол. Ама иначе сме в класации на Форбс. Криндж и половина.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песни с над 4М гледания, излезли до 2010г., включително:

Преслава - 14 песни

Галена - 7 песни

Азис - 7 песни

Софи Маринова - 7 песни

Андреа - 7 песни

Десислава - 6 песни

Константин - 4 песни

Глория - 3 песни

Ивана - 3 песни

Тони Стораро - 2 песни

Тони Дачева - 2 песни

Цв. Янева / Джена / Емануела / Камелия / Емилия / Анелия - всяка с по 1 песен

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Yamall каза:

Ивана и Преслава са може би с най-много златни хитове в историята на фолка, могат да имат и още, стига да ги налагат правилно. Аз, например, нямам нищо против Преслава да налага това по участията си:

Игнорираме, че тук изглежда като дъщеря на Ивана!

npeca uMa egHa Bogka c ymexa. KBo gpyGo uMa. To u eguH xum cmuGa.

a, ga, u npaBa e jeHama😇

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Yamall каза:

Песни с над 4М гледания, излезли до 2010г., включително:

Преслава - 14 песни

Галена - 7 песни

Азис - 7 песни

Софи Маринова - 7 песни

Андреа - 7 песни

Десислава - 6 песни

Константин - 4 песни

Глория - 3 песни

Ивана - 3 песни

Тони Стораро - 2 песни

Тони Дачева - 2 песни

Цв. Янева / Джена / Емануела / Камелия / Емилия / Анелия - всяка с по 1 песен

 

Интересното тук:

  • Андреа има 7 песни в рамките на 3 години.
  • Глория и Емилия нямат много песни, защото наскоро са си качвали песните наново в собствени канали.
  • Камелия не си е купила правата, за да си ги качи и всичко като гледания й е затрито и продължава да се затрива. Реално има доста повече от една.
  • Анелия предвид силата й през 00's и силата й през 10's... остава една голА водА, дори едната й песен е от два видеоклипа.
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това с гледанията не знам как още го следим като фактор, след като най-големия национален хит на Преслава, който го знае абсолютно всеки е само на 5 милиона.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emanuela.Carey каза:

Това с гледанията не знам как още го следим като фактор, след като най-големия национален хит на Преслава, който го знае абсолютно всеки е само на 5 милиона.

Реално да, но като се замислиш, в момента друго поколение трупа тези гледания. А то явно повече се ориентира към "Дяволско желание" и като цяло по-сладникавите и по-драматичните песни на Пресис, не си падат по по-хард песни. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Yamall каза:

Песни с над 4М гледания, излезли до 2010г., включително:

Преслава - 14 песни

Галена - 7 песни

Азис - 7 песни

Софи Маринова - 7 песни

Андреа - 7 песни

Десислава - 6 песни

Константин - 4 песни

Глория - 3 песни

Ивана - 3 песни

Тони Стораро - 2 песни

Тони Дачева - 2 песни

Цв. Янева / Джена / Емануела / Камелия / Емилия / Анелия - всяка с по 1 песен

 

Райна- Като летен грип, 5,8 милиона и на "И това е любов" с Константин има 5,2 милиона

Редактирано от fengergana
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Това с гледанията не знам как още го следим като фактор, след като най-големия национален хит на Преслава, който го знае абсолютно всеки е само на 5 милиона.

4ak na Bceku. Tyū ga He e

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Emanuela.Carey каза:

Това с гледанията не знам как още го следим като фактор, след като най-големия национален хит на Преслава, който го знае абсолютно всеки е само на 5 милиона.

И за мен не е фактор, специално за песните от над 10 години....
Може би в последните години да е някакъв фактор. Ако не беше изтрит клипът на Употребена по тази логика това трябваше да е най-големият хит на всички времена. Имаше супер много гледания по онова време, сега не знам как стоят нещата. Можем да кажем, че е фактор за песните след 2015 година например.... Или в този период? Все пак са нови песни и ако се харесат ще се слушат, ще имат гледания и т.н. Но за песни преди това за мен също не е пример за хит. Няма как просто, всяко нещо с времето си.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...