Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, asylum каза:

Аааа момата от Ямбол. 😁😀

И тя остана one hit wonder като строителка на фолка. 

Връщам: 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Безбройните златни хитове на Ивана къде се слушат? Някоя тайна платформа за музика ли има? Освен Нещо НеТипично и още 2-3 други песнички, всичко е тотал щета по музикалните платформи, което означава че и не са толкова добре запомнени в новото време. 

  • Like 3
  • Haha 1
  • drunk 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Безбройните златни хитове на Ивана къде се слушат? Някоя тайна платформа за музика ли има? Освен Нещо НеТипично и още 2-3 други песнички, всичко е тотал щета по музикалните платформи, което означава че и не са толкова добре запомнени в новото време. 

За мен златен хит е песен, която се знае от хора, които не слушат съотвения жанр. Такива песни на Ивана са Нещо нетипично и Шампанско и сълзи. На Камелия, примерно, такива песни са Луда по тебе и Залезът и зората, на Галена - Знам диагнозата и тн.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Малко ми е траурно. Този сайт е причината изобщо да съм в интернет.

Направо е скандално, че беше предшественик дори на световния феномен YouTube. А в Бг докато се наканим да сме мУдерни с Тубата, едно десетилетие си бяхме основно на Vbox.

Ужасно решение от страна на Нова. Тя гледаемостта там и без друго беше радикално намалена, а сега съвсем.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Klaus каза:

Аааа момата от Ямбол. 😁😀

И тя остана one hit wonder като строителка на фолка. 

Връщам: 

 

Kak be! uMa gecemuHa Bu3umku. Tyū ga He mu e npeca

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Безбройните златни хитове на Ивана къде се слушат? Някоя тайна платформа за музика ли има? Освен Нещо НеТипично и още 2-3 други песнички, всичко е тотал щета по музикалните платформи, което означава че и не са толкова добре запомнени в новото време. 

Доста обем ще й трябва на тая платформа да й побере творчеството. Megatube трябва да е 😀

 

преди 1 минута, asylum каза:

Kak be! uMa gecemuHa Bu3umku. Tyū ga He mu e npeca

Нещо с банани пееше ли тя или бъркам? 

Златен хит: 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Направо е скандално, че беше предшественик дори на световния феномен YouTube. А в Бг докато се наканим да сме мУдерни с Тубата, едно десетилетие си бяхме основно на Vbox.

Ужасно решение от страна на Нова. Тя гледаемостта там и без друго беше радикално намалена, а сега съвсем.

Не точно. Ютуб е от 2005, а Вибокс от 2006. Официално причината е проблеми с авторските права и че не можели да обработят 14 млн видеа. Сякаш в днешно време няма скриптове, API-та или изкуствен интелект, които да автоматизират процеса. И чалгата е най-малкия проблем. Този сайт го ползваше цяла България до 2012-2014 за всякакви възможни неща. От домашни клипове до редки интервюта и ТВ излъчвания можеха да бъдат намерени само там. Наистина е огромна загуба толкова прясна история да отиде в канала.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Fast каза:

Не точно. Ютуб е от 2005, а Вибокс от 2006. Официално причината е проблеми с авторските права и че не можели да обработят 14 млн видеа. Сякаш в днешно време няма скриптове, API-та или изкуствен интелект, които да автоматизират процеса. И чалгата е най-малкия проблем. Този сайт го ползваше цяла България до 2012-2014 за всякакви възможни неща. От домашни клипове до редки интервюта и ТВ излъчвания можеха да бъдат намерени само там. Наистина е огромна загуба толкова прясна история да отиде в канала.

Вибокс се използваше за музика, сериали, филми и още сто неща. Помня, че Нова купиха Нет инфо през 2013, останалите сайтове добре ги развиха, но за Вибокс нямаха никаква концепция, а авторските права допълнително отежниха нещата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Willy каза:

Безбройните златни хитове на Ивана къде се слушат? Някоя тайна платформа за музика ли има? Освен Нещо НеТипично и още 2-3 други песнички, всичко е тотал щета по музикалните платформи, което означава че и не са толкова добре запомнени в новото време. 

Това е така защото някои от хитовете й като Вик,които са с неуредени права и не са качени в канала на Планета,а само в разни фен канали биват изтривани през няколко години. Спомням си че Вик беше качена в някакъв канал с името BulgariaGoldenHits или нещо подобно и беше натрупала 2-3 милиона,но сега не го намирам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Bunn каза:

За мен златен хит е песен, която се знае от хора, които не слушат съотвения жанр. Такива песни на Ивана са Нещо нетипично и Шампанско и сълзи. На Камелия, примерно, такива песни са Луда по тебе и Залезът и зората, на Галена - Знам диагнозата и тн.

Това се опитах да кажа и аз. За чалга феновете има доста запазени хитове през годините. Но за някое АйТи, което ходи да друса на техно партита в ЕХЕ, има едни 10-15 чалги на кръст, които знае наизуст и им с кефи. Ако Преслава в стрийминг платформите мачка с 10-15 песни от преди стрийминг ерата, то само Лъжа е, Дяволско желание и според мен Водка с утеха се знаят от АйТи-то в ЕХЕ. За по-младите го има факторът ТикТок, където една Джена изкара такъв хит, какъвто не е очаквала, на песен, която сигурно е пяла 10 пъти през живота си, преди да се възроди.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Когато  Ана обра пода, но въпреки това заснемато беше достатъчно на ниво, за да прикрие колко се е одървила. И все пак си е топ, поне се беше постарала.

Епичен концерт дори и за кака, която излезна от Вип Брадър тогава и скандализира публиката с песен, която тук беше изкарана като боклук, а получи добър прием. Ана да се учи:

 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Епичен концерт дори и за кака, която излезна от Вип Брадър тогава и скандализира публиката с песен, която тук беше изкарана като боклук, а получи добър прием. Ана да се учи:

 

Райна защо толкова рядко пееше на живо по концерти, още не мога да си го обясня ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Grinch каза:

Райна защо толкова рядко пееше на живо по концерти, още не мога да си го обясня ...

Ами аз знам за поне 3 случая, в които е трябвало да пее на на живо, а и пускат плейбека и въобще и саботират представянето. На един концерт, където пееше “Лицемери”, си личи как надвиква плейбека, а самата мултимедия, случайно или не, беше един черен екран. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Безбройните златни хитове на Ивана къде се слушат? Някоя тайна платформа за музика ли има? Освен Нещо НеТипично и още 2-3 други песнички, всичко е тотал щета по музикалните платформи, което означава че и не са толкова добре запомнени в новото време. 

На живо. В дискотеки, механи, заведения.

Последния път като бях на дискотека и пуснаха “Като на 17”, “Шампанско и сълзи” и “Седем дни” хората крещяха и пееха по-силно от всяка друга текуща чалга с десетки милиони гледания в Ютуб.

Виждал съм на “Дъжд от рози” също как се дерат хора с пълен глас, въпреки че не ѝ е от Топ 10 хитовете.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, FikLena каза:

Screenshot_20240116_224940_Instagram.jpg

Не учудват. Отдавна се очакваше да излязат на светло. Съдържанието там беше пиратско. Тъпо, че архивите са затрити и сума ти клипове няма къде да се намерят.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Grinch каза:

Райна защо толкова рядко пееше на живо по концерти, още не мога да си го обясня ...

Глупости, и по турнетата беше на живо... и на много концерти... като изключим, когато е имала задъхващи хореографии или ѝ слагаха плейбек. Големи гласища като Нелина и Дачева ги чувахме по-рядко.

Планета, между другото, много се заяждаха с Райна в един период - нарочно триеха тв версии, забавяха албуми, какво ли не правиха, а тя им остана вярна до последно и досега едно от малкото неща, които се продават, са на Райна фолклорните дискове...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DevilWish каза:

И за мен не е фактор, специално за песните от над 10 години....
Може би в последните години да е някакъв фактор. Ако не беше изтрит клипът на Употребена по тази логика това трябваше да е най-големият хит на всички времена. Имаше супер много гледания по онова време, сега не знам как стоят нещата. Можем да кажем, че е фактор за песните след 2015 година например.... Или в този период? Все пак са нови песни и ако се харесат ще се слушат, ще имат гледания и т.н. Но за песни преди това за мен също не е пример за хит. Няма как просто, всяко нещо с времето си.

той не е изтрит, все още има към 60 милиона.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:
WWW.VBOX7.COM

Глория - Присъда(live)

Обаче каналът на Планетчо стои в Бокса 😘 

От десетки страници с неща на Глория са останали 2... и то произволно... нещо не им схващам критериите какво да трият и какво не.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...