Jump to content

Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, DevilWish каза:

Разбира се, че става...😘😘😘😘 И тази песен ми е любима на Галя, мислих да те поздравявам, но ти избърза 😁💋💋💋

Всичко е... 😘😘😘 Паскова е кралица 🤣

 

  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Расла жената, расла та се забравила😘🤗

Расла щото не е яла бой, Мара затова е миньон 🤣

BLITZ.BG

<em>В края на 2011-а излезе последният й албум &bdquo;Цвете непогалено&rdquo;, изнесе 90-минутен концерт на...

 

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Расла щото не е яла бой, Мара затова е миньон 🤣

BLITZ.BG

<em>В края на 2011-а излезе последният й албум &bdquo;Цвете непогалено&rdquo;, изнесе 90-минутен концерт на...

 

То по принцип не е ли обратното? Аз и майка ми сме ниски пък даже са ни гледали като в саксия, особено мен като най малък, голямо глезене от баби, дядовци, братовчеди.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Не е заради нея. Това е парчето я изкара заедно с Дъжд от роди и Празник всеки ден лятото на 2006 година. Зимата пусна албумът и снима клипове на Най-добрата и Резерве, лятото 100 живота и Последна чаша остана само с една тв версия. А наистина можеше и нея да снима и без това след този албум почна големият й спад.... 

Казвала е в интервю. че Последна чаша била готова още заедно с Дъжд от Рози и Това е пЪрчетУ, обаче понеже изкара 4 клипа за месец и половина (Туй е пЪрчето, 7 дни, Дъжд от рози и Празник всеки ден) не я е снимала, за да не станело твърде много. 

  • Haha 1
  • Wow 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана винаги е миришела на скара и евтин дезодорант от битака. Но пък направи доста хитове, колко останаха е друг въпрос, но все пак някакви останаха. Тази песен лятото звучеше от една яхта в Созопол сигурно 4-5 пъти поред. 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

това беше доста несполучлив опит за преповтаряне на стар хит. Неслучайно не й стана мегапопулярно и бързо замина в кофата. Иначе е яка песен. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Grinch каза:

Ивана винаги е миришела на скара и евтин дезодорант от битака. Но пък направи доста хитове, колко останаха е друг въпрос, но все пак някакви останаха. Тази песен лятото звучеше от една яхта в Созопол сигурно 4-5 пъти поред. 

 

Иване е певицата може би с най-много вечни хитове, наред с Кама и Преси. И далеч не са няколко.

Наистина по нея имаше хистерия, колкото и натресена на хората да беше. Една от най-успешните певици на Пайнер и може би най-успешно бетонираната като номер 1 посредством пропагандата на тв Планета.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Иване е певицата може би с най-много вечни хитове, наред с Кама и Преси. И далеч не са няколко.

Наистина по нея имаше хистерия, колкото и натресена на хората да беше. Една от най-успешните певици на Пайнер и може би най-успешно бетонираната като номер 1 посредством пропагандата на тв Планета.

Според мен още малко напред във времето, тези на Камелия и Преслава(Тук мога да включа и Деса, Азис и Софка), ще останат много по-стабилни и ще се бетонират. Ивана не успя да задържи кой знае какъв интерес във времето. Тя масов хит няма от ... някъде преди 2010 г. Всичко гореизброени имат по няколко от тогава. Но е факт, че ще се помни и ще си има поне няколко евъргрийна.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

Казвала е в интервю. че Последна чаша била готова още заедно с Дъжд от Рози и Това е пЪрчетУ, обаче понеже изкара 4 клипа за месец и половина (Туй е пЪрчето, 7 дни, Дъжд от рози и Празник всеки ден) не я е снимала, за да не станело твърде много. 

Тя 4 клипа снимала, много щяло да е... Както и грешката да остави песни като Убиец на любов и Не искам да знаеш без клипове. Нали си спомняте как онова прасе Хуба обясняваше как с албума Блясък в очите щяла да си върне позициите...

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Grinch каза:

Според мен още малко напред във времето, тези на Камелия и Преслава(Тук мога да включа и Деса, Азис и Софка), ще останат много по-стабилни и ще се бетонират. Ивана не успя да задържи кой знае какъв интерес във времето. Тя масов хит няма от ... някъде преди 2010 г. Всичко гореизброени имат по няколко от тогава. Но е факт, че ще се помни и ще си има поне няколко евъргрийна.

Масов хит, може би от 2007 година? 2008 имаше шанс с Не искам да знаеш да направи нещо повече, тая Аз съм с теб ми е много прехвалена. Грам не ми харесва?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Andrew Cunanan. каза:

Иване е певицата може би с най-много вечни хитове, наред с Кама и Преси. И далеч не са няколко.

Наистина по нея имаше хистерия, колкото и натресена на хората да беше. Една от най-успешните певици на Пайнер и може би най-успешно бетонираната като номер 1 посредством пропагандата на тв Планета.

Може ли да попитам само за вечните хитове на Камелия😬 Ти си, Луда по тебе, Защо повярвах и да кажем Залеза и зората? За 25 годишна кариера - 4 златни хита файда

  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

Може ли да попитам само за вечните хитове на Камелия😬 Ти си, Луда по тебе, Защо повярвах и да кажем Залеза и зората? За 25 годишна кариера - 4 златни хита файда

1. Истински мъж
2. Огън момиче
3. Защо повярвах
4. Няма шега
5. Ти си
6. Луда по тебе
7. Къде си ти
8. Залеза и зората
9. Искаш да се върна
10, Стрелките спират
11. ИМЕТО ТИ 
12. Оргазъм. 🤡

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Може ли да попитам само за вечните хитове на Камелия😬 Ти си, Луда по тебе, Защо повярвах и да кажем Залеза и зората? За 25 годишна кариера - 4 златни хита файда

+ Огън момиче, Няма шега. Името ти също според мен ще се нареди там. Пък и дори само горните 4 да са, пак са достатъчни, за да си има участия докато не ѝ се разпадне лицето напълно. Колко от тези, започнали да пеят миналия век, имат поне 4 златни хита? Азис, Софка и Деса. За други не се сещам.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

1. Истински мъж
2. Огън момиче
3. Защо повярвах
4. Няма шега
5. Ти си
6. Луда по тебе
7. Къде си ти
8. Залеза и зората
9. Искаш да се върна
10, Стрелките спират
11. ИМЕТО ТИ 
12. Оргазъм. 🤡

Какви са тези песни, половината съм ги чувал по име, ама идея нямам как звучат. Това Истински мъж, Искаш да се върна, Стрелките нещо си никога не съм ги чувал даже. В коя вселена това са златни хитове

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако на някой му се четат едни и същи оправдания за лека нощ, може да хвърли око на това.

WWW.PLOVDIV24.BG

Фолк легендата Камелия имаше рожден ден в сряда и това е формалният повод да я интервюираме за този ...

Единственото интересно, което не знаех е, че Бабиера шофира 😨

 

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Гальо каза:

Какви са тези песни, половината съм ги чувал по име, ама идея нямам как звучат. Това Истински мъж, Искаш да се върна, Стрелките нещо си никога не съм ги чувал даже. В коя вселена това са златни хитове

Искаш да се върна отблязва 6 седмици под номер 1 в класацията на Планета и около 70 седмици в класацията, преди да отпадне. За последните 3 години е натрупала над 2 милиона гледания:

 

Стрелките спират я е пяла и през 2006-та и през 2013-та и получи прилични приеми. А клипът и песента й са едни от най-бруталните в чалгата евър:

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Искаш да се върна отблязва 6 седмици под номер 1 в класацията на Планета и около 70 седмици в класацията, преди да отпадне. За последните 3 години е натрупала над 2 милиона гледания:

 

Стрелките спират я е пяла и през 2006-та и през 2013-та и получи прилични приеми. А клипът и песента й са едни от най-бруталните в чалгата евър:

 

Бъркаш границата на хубави песни/клипове и златни хитове. Ако това са златни, не знам какви се водят "Лъжа е", "Не сме безгрешни", "Луда по тебе"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако говорим за масови хитове извън чалга аудиторията, то след 2010 г. такива има само Азис. Но ако разглеждаме само чалга феновете, то според мен там най-много златни хитове има Преслава. Ако тази жена имаше един читав мениджър, който да се заеме с нея и да ѝ направи едно турне, да ѝ ограничи изявите по дупките, наречени клубове, да ѝ създаде малко тежест, то можеше да е на светлинни години напред в момента и да не ѝ се налага да пее на същите места, на които пеят недоразумения като Доника. Видя се какви опашки имаше пред една дискотека, когато се завърна след раждането. В момента знайни и незнайни попаджии продават зали на по 100 лв билета. И не е само Преслава, други също го могат, но само се оправдават. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...