Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Bunn каза:

 

32 милиона! ❤️ 

Въпрос на време е да стане най-гледаната песен в анала на Пайнер. И наистина ще се случи.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Е това изпълнение е еманацията на цялата й кариера, виж от 12:30 нататък - Потна дебелана  в червен найлон рецитира как ще остане по парфюм, цигански оркестър си дрънка нещо си, някакъв селяндур се гърчи все едно го бие ток и на целия тоя панаир малко момиченце с розова рокличка и кордели на русата главица се изтипоса на сцената. Пълна еклектика. Много се смях на реакцията на Ивана,  само дето не изхвърли детето от сцената,  развали и цялата сценография.  

 

Това мисля е по-резилно. Почваме нагласени като за цирк, после някъв хибрид между тюлен и пчела майка, и накрая разбира се червения парцал. Да не забравим грима, който явно е инспирирал цели поколения да се въобразяват като жени. 

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Това мисля е по-резилно. Почваме нагласени като за цирк, после някъв хибрид между тюлен и пчела майка, и накрая разбира се червения парцал. Да не забравим грима, който явно е инспирирал цели поколения да се въобразяват като жени. 

 

Албена го беше коментирала като "Боже, колко издръжлива стомана са започнали да правят"

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Това мисля е по-резилно. Почваме нагласени като за цирк, после някъв хибрид между тюлен и пчела майка, и накрая разбира се червения парцал. Да не забравим грима, който явно е инспирирал цели поколения да се въобразяват като жени. 

 

Тя нали беше певицата на народа. Огледало ни е 😂😂😂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Klaus каза:

Тя нали беше певицата на народа. Огледало ни е 😂😂😂

Не сме чак толкова дебели и добре, че не сме, че ще се разпадне земната кора.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Плейбек певицата Николина се съсипа последните месеци да си рекламира концерта по всички телевизии в интервюта и включвания, потече и от чешмата, а Глория се крие от камерите.....

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, pacho каза:

Плейбек певицата Николина се съсипа последните месеци да си рекламира концерта по всички телевизии в интервюта и включвания, потече и от чешмата, а Глория се крие от камерите.....

 

Тя чака концертно бюро да й докара 2-3 завода работници.

  • Haha 2
  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, DarkChild каза:

Като изненада за гостите си, Мара е приготвила специален кьотек от милото й.

По-добре кьотек отколкото мазен гьобек. От малки трябва да се учат златотърсачките, че не само хуйове ще ядат, ами и шамари - ама изборът да са изтривалки за някой парцал е единствено техен.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

По-добре кьотек отколкото мазен гьобек. От малки трябва да се учат златотърсачките, че не само хуйове ще ядат, ами и шамари - ама изборът да са изтривалки за някой парцал е единствено техен.

Ами те шамарите могат да са с ръце или с гореспоменатите от теб анатомични органи. За второто едва ли се дърпат.

  • Casper 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Въпрос на време е да стане най-гледаната песен в анала на Пайнер. И наистина ще се случи.

Въпросното време - 6/7/8 години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер са си концертните представяния на Ванча. Типична чалга и селяния със скара-бира мирис. А и нали 80% от форума примирате по тези времена,не разбирам защо я плюете.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Klaus каза:

Тя нали беше певицата на народа. Огледало ни е 😂😂😂

Щеше да е смешно,  ако не беше тъжно.  Мани Глория,  ми Десислава кви неща правеше примерно? Ми Камелия (като продукция)? И как изглеждаха... а народа си избра Ванчето Калудова. Дай му на българина цици до коленете, песни за пиячка, дрога и безразборен секс и си номер 1. Наследницата й на чалга трона не беше случайна. Балкански синдром. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DarkChild каза:

Тя чака концертно бюро да й докара 2-3 завода работници.

Чака Фокси да иде с камерата и да ѝ наснима празните балкони... :D 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , HIStory каза:

Наскоро попрехвърлих "творчеството" на Ивана от пиковите й години - евтиния и пошлост,  пълна трагедия. Особено клиповете - позастаряла дебелана продава секс на кило. Към днешна дата съм в шок от себе си, че съм се радвал на боклуци като Парфюм и Не е ваша работа. 

Ивана е отражение на това, което Глория иска да бъде, но превземките не й позволяват. 
 

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато се приберете с няколко торби и най-различни неща. Всеки ден е Коледа, само да си:

Хей, животе ти си цяло чудо! ❤️ 
Побърка се - на ШОПИНГ си ти! ❤️ 

Сега да разопаковаме и новите неща! ❤️ 

  • Hug 1
  • Casper 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Щеше да е смешно,  ако не беше тъжно.  Мани Глория,  ми Десислава кви неща правеше примерно? Ми Камелия (като продукция)? И как изглеждаха... а народа си избра Ванчето Калудова. Дай му на българина цици до коленете, песни за пиячка, дрога и безразборен секс и си номер 1. Наследницата й на чалга трона не беше случайна. Балкански синдром. 

Още ми седи в съзнанието к'ъфффф си ти, бе нямаш никакви комплекси или ало, Мадона дай микрофона 😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

By the way 

Надживели времето 🤣🤣🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Klaus каза:

Още ми седи в съзнанието к'ъфффф си ти, бе нямаш никакви комплекси или ало, Мадона дай микрофона 😂

❤️ 😘 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Klaus каза:

Още ми седи в съзнанието к'ъфффф си ти, бе нямаш никакви комплекси или ало, Мадона дай микрофона 😂

Най-добрата беше iconic. Някои от песните й от този период са химни. Нарочно е вдигала всякакви мерници, за да звучат възможно най-преувеличено. Липсва ми тази енергия в чалгата. Вече рядко рискуват да чупят бариери.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...