Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 4 минути, DevilWish каза:

❤️ 😘 

Връщам поздрава с нещо смислено (май знам повече неща след Новата ти 😂😋) линкът с Преслава отиде някак най-отдолу 🤔

 

преди 4 минути, Fast каза:

Най-добрата беше iconic. Някои от песните й от този период са химни. Нарочно е вдигала всякакви мерници, за да звучат възможно най-преувеличено. Липсва ми тази енергия в чалгата.

Ми @Fast може би затова чалгата се лута между уж по-сериозни неща и опит да чисти име с "ма, ние не сме такива и не пеем простотии" и буквално елементарните неща. 😁 Една песен може да носи енергия и с напълно смислен текст, без подобни метафори. Някак се сетих за Безумна лудост, въпреки лейлей-то ми е още супер енергична. Макар Елена някак да копира полиестрите на Ивана в клипа в опит да е екстравагантна 🤔

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Като ша са просташтини от Ванча, нека поне е от качествените чекии! 

Знаеш ли оня ден колко го слушах това :D Супер хит!

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Klaus каза:

Връщам поздрава с нещо смислено (май знам повече неща след Новата ти 😂😋) линкът с Преслава отиде някак най-отдолу 🤔

 

Ми @Fast може би затова чалгата се лута между уж по-сериозни неща и опит да чисти име с "ма, ние не сме такива и не пеем простотии" и буквално елементарните неща. 😁 Една песен може да носи енергия и с напълно смислен текст, без подобни метафори. Някак се сетих за Безумна лудост, въпреки лейлей-то ми е още супер енергична. Макар Елена някак да копира полиестрите на Ивана в клипа в опит да е екстравагантна 🤔

Е има разлика между 90тарска помия (Доко доко, Селската баня и тн.) и комедия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Klaus каза:

Връщам поздрава с нещо смислено (май знам повече неща след Новата ти 😂😋) линкът с Преслава отиде някак най-отдолу 🤔

 

Ми @Fast може би затова чалгата се лута между уж по-сериозни неща и опит да чисти име с "ма, ние не сме такива и не пеем простотии" и буквално елементарните неща. 😁 Една песен може да носи енергия и с напълно смислен текст, без подобни метафори. Някак се сетих за Безумна лудост, въпреки лейлей-то ми е още супер енергична. Макар Елена някак да копира полиестрите на Ивана в клипа в опит да е екстравагантна 🤔

Благодаря 😘 Откога не съм я слушал. Да, за Новата ти ме излъга. :D Сега трябва да ти намисля наказание :P 
Ето го:

Ще те намажа с 

Nutella? :P :D Друго не приемам! ❤️ 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Най-дразнещите песни на Ивана всъщност са социалните. Нищо общо със стилът й. Мисля че дори феновете й не ги слушаха.

 

Май не се сещам за нейна песен която да ме е дразнила, но разсмивала..... Е, много са. Още нещо такова:

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Е има разлика между 90тарска помия (Доко доко, Селската баня и тн.) и комедия.

Къф си ти бе, Смукача, Палавник, Резерве, The man, Ало, девойките мога с лека ръка да ги слушам между Доко и Селската баня. 😁

преди 5 минути, DevilWish каза:

Благодаря 😘 Откога не съм я слушал. Да, за Новата ти ме излъга. :D Сега трябва да ти намисля наказание :P 
Ето го:

Ще те намажа с 

Nutella? :P :D Друго не приемам! ❤️ 

Гугълни Ovomaltine, много по-як е 😘😁🇨🇭 като звяр мажи, филийте, със която и да си, здраво мачкай ги, слепяй ги... 

 

  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Май не се сещам за нейна песен която да ме е дразнила, но разсмивала..... Е, много са. Още нещо такова:

 

Ивана се разхожда из центъра на Пловдив - това е мотив за кандидат-студентски изпит 😂😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Klaus каза:

Къф си ти бе, Смукача, Палавник, Резерве, The man, Ало, девойките мога с лека ръка да ги слушам между Доко и Селската баня. 😁

Гугълни Ovomaltine, много по-як е 😘😁🇨🇭 като звяр мажи, филийте, със която и да си, здраво мачкай ги, слепяй ги... 

 

А защо не съм го засичал в България или е някакъв нов? По-як от Nutella 😮 
Е, не..... искам да опитам.... :P 
А, никакви филии!  Ще намажа шоколада върху теб! :D Особено след като трябва този шоколад да се опитва.... :P 

 

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Klaus каза:

Ивана се разхожда из центъра на Пловдив - това е мотив за кандидат-студентски изпит 😂😂😂😂

Не си ли го гледал? Да..... излага любимия ми град :@ Това даже не й е първият клип в Пловдив.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

А защо не съм го засичал в България или е някакъв нов? По-як от Nutella 😮 
Е, не..... искам да опитам.... :P 
А, никакви филии!  Ще намажа шоколада върху теб! :D Особено след като трябва този шоколад да се опитва.... :P 

 

Crunchy е, създава по-як вкус върху филия или бедро 😂😘

images.jpeg

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Klaus каза:

By the way 

Надживели времето 🤣🤣🤣

тази чекия си надживя времето.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

тази чекия си надживя времето.

Срамота! 

Screenshot_20240115_212611_edit_304064380622352.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

 

Имам вана в квартирата, и патенца, не се срамувам 😂

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, DevilWish каза:

❤️ 😘 

Получавам варицела от тази боза. Наистина неслушаема кошмарна песен. Тогава заряза Последна чаша без клип заради това + Най-добрата. Тъпа селянка.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Обожавам да седя във ваната:

 

Ти си виновен, влязъл си във мойта вана 🐤🐠

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Получавам варицела от тази боза. Наистина неслушаема кошмарна песен. Тогава заряза Последна чаша без клип заради това + Най-добрата. Тъпа селянка.

Не е заради нея. Това е парчето я изкара заедно с Дъжд от роди и Празник всеки ден лятото на 2006 година. Зимата пусна албумът и снима клипове на Най-добрата и Резерве, лятото 100 живота и Последна чаша остана само с една тв версия. А наистина можеше и нея да снима и без това след този албум почна големият й спад.... 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Klaus каза:

Ти си виновен, влязъл си във мойта вана 🐤🐠

 

Още не съм, но смятам след кожата и твоята вана да покоря 😘 

 

  • Kiss 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

Не е заради нея. Това е парчето я изкара заедно с Дъжд от роди и Празник всеки ден лятото на 2006 година. Зимата пусна албумът и снима клипове на Най-добрата и Резерве, лятото 100 живота и Последна чаша остана само с една тв версия. А наистина можеше и нея да снима и без това след този албум почна големият й спад.... 

Мисля че The man я срина, а и възходът на Преслава, която нямаше слабо след Асансьора 😁

@DevilWish@DevilWish на 72, но 😂😂😂😂😂

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Klaus каза:

Мисля че The man я срина, а и възходът на Преслава, която нямаше слабо след Асансьора 😁

@DevilWish@DevilWish на 72, но 😂😂😂😂😂

 

Разбира се, че става...😘😘😘😘 И тази песен ми е любима на Галя, мислих да те поздравявам, но ти избърза 😁💋💋💋

  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...