Jump to content



Поп-фолк скандали (януари 2024)


Препоръчани коментари

преди 13 часа , adorable каза:

Ивана може и да е имала скара-бира и да течеше и от чешмата досадно, да беше бъкана с кавъри, но единствена заедно с Глория и Вероника има и песни с по-различна тематика... Тия другите, които ги изброяваш, нямат песни като "Безумна цена", примерно. Айде да не гледаме само едната страна на нещата. Камелия може да няма кючеци, но това не значи, че ѝ липсват пълнежи в някои албуми - всички имат, при един кючеци - при друг други. И всеки е имал слаби години. Например, на Камелия 2003 и 2004 са ѝ слаби, после обаче наваксва с турнето и там налага хитовете си. Десислава, да речем, нямаше тая възможност. Разбирам, че всеки има предпочитания разни, но нека не отричаме явни неща.

И кел файда да спрягаме кой колко вечни хитове има, като 99% нямат свой концерт, та да чуем с какво ще напълнят 3 ч. Или им пропадат концертите, като на онези двете на стадиона в Созопол. Ама иначе сме в класации на Форбс. Криндж и половина.

Кама ще ги напълни... само със секс записа с Цветин от Казармата 98 😘
Иначе 2004-та не й толкова слаба - супер клиповете Ти си виновен и Стрелките спират. + Яката Вярвах ти. Бозата Няма изход - we dont know her.

Иначе мен много ме кефят и Няма да ти кажа Не и Искаш да правиш любов с мен,

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кама ще ги напълни... само със секс записа с Цветин от Казармата 98 😘
Иначе 2004-та не й толкова слаба - супер клиповете Ти си виновен и Стрелките спират. + Яката Вярвах ти. Бозата Няма изход - we dont know her.

Иначе мен много ме кефят и Няма да ти кажа Не и Искаш да правиш любов с мен,

2004 заради "Няма изход", но пък аз я харесвам... 2003 просто нямаше албум, а тогава още беше от значение това, но пък имаше албуми с дълъг живот като "Нещо горещо" и "Илюзия".

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:
WWW.VBOX7.COM

Глория - Присъда(live)

Обаче каналът на Планетчо стои в Бокса 😘 

По-рано споменах че го водят "автор"

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, adorable каза:

От десетки страници с неща на Глория са останали 2... и то произволно... нещо не им схващам критериите какво да трият и какво не.

Критериите им са дали потребителите имат определени значки (за авторство, правене на компилации, "официални" канали) Повечето нямаме. 

П.С. кои от вас имаха развити профили? Аз навлвзох относително късно, може би 2013-14. Имах 600 и нещо клипа. Взех UPD, но не можах да се добера до PRO. Поспрях се 2016 и качвах само едити без лого.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Никога не пожелавайте мъжа на ближния си! 

 

А пожелавайте само баща му, ако е шугър дадди!

 

  • Like 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, adorable каза:

Глупости, и по турнетата беше на живо... и на много концерти... като изключим, когато е имала задъхващи хореографии или ѝ слагаха плейбек. Големи гласища като Нелина и Дачева ги чувахме по-рядко.

Планета, между другото, много се заяждаха с Райна в един период - нарочно триеха тв версии, забавяха албуми, какво ли не правиха, а тя им остана вярна до последно и досега едно от малкото неща, които се продават, са на Райна фолклорните дискове...

На прима виста се сещам за:

- Изтрития клип на Ти ли си

- Изтритите фолклорни версии от 2010 и 2014 година

- Албумът Македонско девойче, записан през ноември 2010, но издаден ноември 2011 (Ти не си народна певица, разсейваш публиката)

- Клипът на Нежна полиция, заснет октомври 2008, пуснат януари 2009 (За да изпъкне друга с подобен клип)

- Премахването и от номинация за Певица на 2010

- Фолклорен изпълнител на 2010 Росица Пейчева, а цялата зала крещи Райна 

- Клипът на Плаче небето?

- Прецакана сценография на концертите от 2014 и 2018

- Пееш Нежна полиция пред Ал. Невски или не участваш в 20 години Пайнер

- Турне 2005 (през 2010 и 2014 отказа и Малина я замести)

За награди и номинации не смятам да говоря, защото коментирахме тази тема скоро. Как не е напуснала Пайнер до сега не знам. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

На прима виста се сещам за:

- Изтрития клип на Ти ли си

- Изтритите фолклорни версии от 2010 и 2014 година

- Албумът Македонско девойче, записан през ноември 2010, но издаден ноември 2011 (Ти не си народна певица, разсейваш публиката)

- Клипът на Нежна полиция, заснет октомври 2008, пуснат януари 2009 (За да изпъкне друга с подобен клип)

- Премахването и от номинация за Певица на 2010

- Фолклорен изпълнител на 2010 Росица Пейчева, а цялата зала крещи Райна 

- Клипът на Плаче небето?

- Прецакана сценография на концертите от 2014 и 2018

- Пееш Нежна полиция пред Ал. Невски или не участваш в 20 години Пайнер

- Турне 2005 (през 2010 и 2014 отказа и Малина я замести)

За награди и номинации не смятам да говоря, защото коментирахме тази тема скоро. Как не е напуснала Пайнер до сега не знам. 

Това ти дава отговор на въпроса защо Пайнер пропиляха всичко... заради ей това им мислене през годините, и то най-вече на Димитров, Янакиев и Запрянов. Когато селски бекове са се заели да правят бизнес и са успели, трябва да знаем, че е защото късметът е бил на тяхна страна. После, като трябваше да задържат тоя пик, видяхме със собствен акъл докъде се докараха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

На прима виста се сещам за:

- Изтрития клип на Ти ли си

- Изтритите фолклорни версии от 2010 и 2014 година

- Албумът Македонско девойче, записан през ноември 2010, но издаден ноември 2011 (Ти не си народна певица, разсейваш публиката)

- Клипът на Нежна полиция, заснет октомври 2008, пуснат януари 2009 (За да изпъкне друга с подобен клип)

- Премахването и от номинация за Певица на 2010

- Фолклорен изпълнител на 2010 Росица Пейчева, а цялата зала крещи Райна 

- Клипът на Плаче небето?

- Прецакана сценография на концертите от 2014 и 2018

- Пееш Нежна полиция пред Ал. Невски или не участваш в 20 години Пайнер

- Турне 2005 (през 2010 и 2014 отказа и Малина я замести)

За награди и номинации не смятам да говоря, защото коментирахме тази тема скоро. Как не е напуснала Пайнер до сега не знам. 

Не е напуснала, защото си е в зоната на комфорт. Уреждат ли ѝ участия - уреждат ѝ. Пуска ли си песни и клипове - пуска си. Според мен тя от години няма амбиции да се доказва и си пуска каквото ѝ е кеф на нея. За да напусне Пайнер ще ѝ се наложи да работи доста повече. Трябва някой да ѝ се занимава с участията, да си открие фирма, да си наеме счетоводителка(поне има позната колежка), да си направи канал и някой да се занимава с това и още куп неща ... разходие ѝ доста ще се увеличат, а пък приходите не особено, даже по-скоро има шанс да намалеят. Зависи как ще се разбере със Сашка. Пък Райна не е като да е най-благият характер, така че в Пайнер си ѝ е добре.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

 

- Клипът на Нежна полиция, заснет октомври 2008, пуснат януари 2009 (За да изпъкне друга с подобен клип)

 

Само аз ли виждам прилика?

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

@DevilWish

туй е клипа на употребена с 54 милиона, не излиза в търсачката.

Мерси. Точно него търсих, това нещо беше най-гледаният ни клип преди време. Просто по тази логика с гледанията Употребена трябваше да е най-голям хит в българския поп-фолк. :D Иначе песента я обожавам. ❤️ 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.01.2024 г. от 22:40, Danger. каза:

Според вас Гала дали е простила на Гергана към днешна дата? Според мен Гала пазарува от въпросния Lidl и като има 10 стотинки ресто казва на Гергана да го задържи за нея. 

 

Малееее, това за първи път го виждам. 😂😂😂😂 Гергана обаче ако все още се успива сутрин ще остане без заплата от глоби в Lidl.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

WWW.FACEBOOK.COM

😂😂😂😘😘😘😍🤣😂 💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

  • Sad 1
  • Casper 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

На живо. В дискотеки, механи, заведения.

Последния път като бях на дискотека и пуснаха “Като на 17”, “Шампанско и сълзи” и “Седем дни” хората крещяха и пееха по-силно от всяка друга текуща чалга с десетки милиони гледания в Ютуб.

Виждал съм на “Дъжд от рози” също как се дерат хора с пълен глас, въпреки че не ѝ е от Топ 10 хитовете.

Ивана трябва да се поразчупи малко и има шанс да скандализира с хит. Щом дори на Гюрга й се получи горе долу с Яче,яче не виждам защо и секси Иви да не може.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Малееее, това за първи път го виждам. 😂😂😂😂 Гергана обаче ако все още се успива сутрин ще остане без заплата от глоби в Lidl.

Как чак сега? Това е легендарно.

А това студио на Гала беше страхотно. Сегашното е някаква отврат.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Ивана трябва да се поразчупи малко и има шанс да скандализира с хит. Щом дори на Гюрга й се получи горе долу с Яче,яче не виждам защо и секси Иви да не може.

Xum!

 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:
WWW.FACEBOOK.COM

😂😂😂😘😘😘😍🤣😂 💋💋❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 

Липсва само Диона за Трио РоСоДи 💩

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , xroflx9 каза:

Ивана трябва да се поразчупи малко и има шанс да скандализира с хит. Щом дори на Гюрга й се получи горе долу с Яче,яче не виждам защо и секси Иви да не може.

За сегашните актуални композитори не съм сигурен какво може да извади като хит. Може би нещо като “Дай ми още” на Анелия.

Но на нея естетиката ѝ винаги е била сръбска музика на български.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...